Uničov – Vyškov 2:0 (kon.) | Vrchovina – Hulín 1:1 (kon.)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
1:1 (1:1)
SK Spartak Hulín
Neděle 09.09.2018, 16:00 • Vrchovina Aréna, Nové Město na Moravě • Moravskoslezská fotbalová liga • 6. kolo

Dnešní utkání sledovalo 375 diváků.

Dámy a pánové, skončilo nám utkání šestého kola mezi Vrchovinou a Hulínem. I ve druhém poločase moc fotbalové krásy nebylo, oba týmy měly své světlé a stinné chvilky. Nejblíže výhře byli domácí, ale šanci z 89. minuty nevyužili. Nakonec se tak v celkem vyhroceném zápase rozešli oba týmy smírně 1:1. Z mé strany je to dnes vše, děkuji vám za pozornost a přeji úspěšný start do nového týdne. Z NMNM se s vámi loučí Tomáš Kalas. (17:50:24)

90+2

90+2
    Tu ale nevyužili a ještě je tu brejk 4 na 3 od hostujících hráčů. Naštěstí pro SFK ho Vícha uklidil do outu.

90+1
    Jdeme do poslední minuty zápasu, domácí budou mít zřejmě poslední šanci v podobě rohu.

90
    Hlavní rozhodčí nastaví dvě minuty, rohový kop hostující hráči ubránili bez problémů.

89
    Domácí mohl i vyhrát! Hlavička Dudy po nákopu Zbytovského se odrazila před Machalickým a hostující gólman nakonec vše musel uhrát na roh.

88
    Roh ale nezahráli hosté vůbec dobře, Zlámal vytěžil v souboji na pravé straně jenom vhazování.

88
    Šrom uhrál v nadějné situaci rohový kop. Hulín je v posledních minutách jasně lepší celek.

87
    Boušek prostrkoval na nabíhajícího Kamila Skalníka, ale ten v nejdůležitější fázi podklouzl a nic z toho nebylo.

85
    Sedláček vystřelil po odpískání ofsajdu a dostává žlutou kartu.

84
    Koláčný vystřelil téměř z půlky, jenže střelu tečoval Smetana a odražený balon hledal Martin Vyskočil, Šmída proti němu vyběhl včas.

84
    Spějeme k samotnému konci zápasu. Dočekala vystřídá na posledních cca 5 minut Boušek.

82
    Oulehla po pravé straně potáhl míč, povodil si tři obránce a rozehrál. Jenže neodcentroval přesně a přišly dva fauly na Zbytovského, sudí trestá pouze faul Koláčného.

81
    K Michalu Skalníkovi se snesl balon do malého vápna, z těžké pozice téměř v pádu odhlavičkoval jenom do ruk gólmana.

79
    Střídání v týmu SK Spartak Hulín: ze hřiště odchází Rožek, přichází Pospíšil.

78
    Michal Vyskočil si došel pro faul a Hulín může vsítit druhý gól. Rychlá rozehra na hranici vápna došla na Ondřejku, kterému ale do cesty vběhl Šrom a zamezil střele. To bylo asi jediné štěstí pro SFK.