Jekatěrinburg – Vladivostok 2:1 (kon.) | Magnitogorsk – Kunlun 3:1 (kon.) | Riga – Čerepovec 2:3 (po pr.)
N.Novgorod – Barys 6:5 (po pr.) | HC Slovan – Jaroslavl 1:4 (kon.)
Dinamo Riga
2:3 (0:0, 1:2, 1:0 - 0:1)
Severstal Čerepovec
Neděle 09.09.2018, 15:00 • Arena Riga • KHL

Já vám děkuji za pozornost u přenosu a přeji hezký zbytek dne. Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek. (17:54:57)

Česká stopa v utkání

Dominik Furch (Čerepovec) – 2 obdržené branky, 28 zákroků.
    Matěj Stránský (Čerepovec) – 1 asistence, 1 střela na branku, ice time: 14:02.

Statistiky utkání:
    Střely na branku: 30 – 34.
    Zblokované střely: 14 – 8.
    Zásahy brankářů: 31 – 28.
    Vyloučení v minutách: 12 – 53.
    Využití přesilovek: 1/8 – 1/6.

Sevestal si odváží z Rigy nakonec dva body za výhru v prodloužení 3:2 o které rozhodl brankou v prodloužení Ivan Zacharčuk.

62:17 Ivan ZACHARČUK - 2:3

62:17
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Za Furchem zazvonila tyč a ihned z proti akce, jak to tak ve hře třech proti třem bývá ujel do samostatného úniku IVAN ZACHARČUK a kotouč procpal za Gudlevskise! Ten kotouč ztlumil, ale ten se nakonec dostal kousek za brankovou čáru a rozhodl o bonusovém bodu pro Severstal – 2:3!

62:08
    Tyčka zachránila i Furcha po ráně Kristapse Sotniekse!

61:40
    Lauris Darzinš se neodhodlal k zakončení a raději podržel kotouč na hokejce.

60:50
    Jurij Trubačjov se protáhl obranou Dinamo a jeho přihrávku srazil na tyčku vracející se Mathew Maione, tady měli domácí velké štěstí!

60:34
    První šanci prodloužení měl Brandon McMillan, ale Furch si pohlídal bližší tyč a kotouč vyrazil.

60:01
    Úvodní buly prodloužení vyhrál Severstal a tak je u kotouče.

60:01

Tři třetiny nám nerozhodli o vítězi dnešního utkání a tak nás čeká prodloužení 3 na 3, případně samostatné nájezdy. Ve třetí třetině padla pouze jedna branka a to z hole Linuse Vidella, který vystřelil Rize z dnešního utkání minimálně bod.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:45
    Dinamo kotouč vyhodilo do středního pásma a vypadá to opravdu na prodloužení.

59:25
    Vladimir Syčuškin vypálil od modré pouze vedle levé tyče Kristers Gudlevskiskise.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny. Zápas nám pomalu, ale jistě míří do prodloužení.

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 27. Clark (M. Redlihs, Zanetti), 45. Videll (Darzinš, Maione) – 25. A. Kulda (Stránský), 27. Boychuk (Kuljaš, Ashton), 63. I. Zacharčuk

Dinamo Riga: Gudlevskis (Biljalov) – Balinskis, Sotnieks (A), Gimajev, Zile, Maione, Zanetti, Šulenin – Gegeris, Džerinš, Dzierkals – McMillan, Myttynen, Clark – M. Redlihs (A), Videll, Darzinš (C) – Lipsbergs, Pavlovs, Skvorcovs – Berzinš.
    Severstal Čerepovec: Furch (Artamkin) – Kuljaš (A), A. Kulda, Kornějev, Lekomcev (A), Kudako, Malevič, Syčuškin – Stránský, Boychuk, Ashton – Geraskin, Trubačjov, Vovčenko – Rybin (C), Jašin, Bumagin – I. Zacharčuk, Karlin, Monachov – Lapin.

Rozhodčí: Bělov,Ravodin – Ivanov, Čenyšov