Ukrajina – Slovensko 1:0 (kon.) | Dánsko – Wales 2:0 (kon.)
Dánsko
2:0 (1:0)
Wales
Neděle 09.09.2018, 18:00 • Ceres Park (Aarhus) • Liga národů UEFA - Liga B • Skupina 4

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 5:1. Střely mimo: 7:3. Rohy: 6:1. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 16:9. (19:54:16)

Je konec! Dnešní utkání nakonec končí vítězstvím Dánska poměrem 2:0. Utkání bylo spíše bojovnějšího stylu, na úvodní branku jsme čekali necelých třicet minut. Postaral se o ní domácí záložník Eriksen, který stelou o tyč překonal welšského brankáře. Vstup do druhého poločasu vyšel opět lépe Dánsku, které se dostali do dvoubrankového vedení. I o druhou přesnou trefu se postaral Eriksen, který byl nejednou blízko hattricku. Diváci se nakonec další branky nedočkali, Dánsko tak udrželo čisté konto.

90+5

90+5
    Na druhé straně byl hodně blízko hattricku Eriksen. Jeho přímý kop z levé strany dokázal Hennessey zneškodnit za sebe.

90+4
    Co chybělo! Bale si hodil míč na svojí silnější nohu a poté zkoušel překvapit Schmeichela. Rána nártem se nakonec nevešla mezi tři tyče.

90+3
    Žlutou kartu dostává Joe Allen (Wales).

90+3
    Welšané se opět pokusili o kontaktní branku, Baleovi ale absolutně nevyšlo přenesení hry na levou stranu, kde měl číhat aktivní Davies.

90+2
    Allen se chopil rozehrávky standardky zhruba ze třiceti metrů, jeho vzdušná nabídka skončila v rukavicích pozorného brankáře.

90+1
    Žlutou kartu dostává Kasper Schmeichel (Dánsko).

90
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

89
    Brooks si tak dlouho naváděl míč na střelu, až na konec o něj přišel. Následný kontr stačil včas utnout vracející se Chester.

88
    Do konce zápasu nezbývá už moc času. Wales sice má míč na svých kopačkách, stále se jedná o kombinace daleko od branky Schmeichela.

87
    Domácí to opět skvěle vyřešili kousek za polovinou hřiště, Eriksen ale nedokázal narazit Larsenovi, který navíc poté fauloval.

86
    Střídání v týmu Dánsko: ze hřiště odchází Yussuf Poulsen, přichází Andreas Cornelius.

83
    Allen dlouhou dobu váhal, co vlastně udělat s míčem. Nakonec si vybral na levé straně volného Balea, po jehož střele musel Schmeichel zasahovat.

82
    Do konce zápasu zbývá něco málo přes deset minut. Dánové jsou v posledních minutách výrazně aktivnější, jakoby třetí branka visela ve vzduchu.