Přerov – Vsetín 5:0 (kon.) | Olomouc – Žďár n/S 5:2 (kon.)
HC Olomouc
5:2 (3:1, 1:1, 1:0 - N 0:0 - 1:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Neděle 09.09.2018, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • DHL Extraliga juniorů • Skupina C

63:36
    Kohouti si zahrají přesilovku. Jakub Černohorský (ZNS) vyhodil puk mimo hřiště a tak míří na trestnou lavici.

37:20
    Kohouti se musí znovu bránit. Daniel Ministr (OLO) vyhodil puk mimo hřiště, a tak míří na dvě minuty na trestnou lavici.

33:59
    Tentokrát míří na trestnou lavici hostující hráč, a to Martin Nagy (ZNS), který si odsedí dvě minuty za podrážení.

33:03
    Další trest pro Olomouc! Dvě minuty za hákování si odsedí Vítězslav Klesla (OLO).

32:28
    Dvířka na trestnou lavici Olomouce se znovu otevírají. Na dvě minuty za vysokou hůl míří na lavici hanby Michal Matiaško (OLO).

31:45
    Před brankou Olomouce se strhla menší strkanice, která pokračovala regulérní bitkou mezi Ludvíkem Rutarem a Janem Tlačilem. Oba hráči si tak odsedí čtyři minuty za hrubost. Josef Podlaha navíc dvě minuty za krosček.

26:37
    Tentokrát si přesilovku zahrají domácí. Lukáš Gergel (ZNS) si odsedí dvě minuty za podrážení.

24:23
    Další přesilovka pro hostující celek. Ludvík Rutar (OLO) si odsedí dvě minuty za podrážení.

14:49
    I Žďárští špatně střídali a za příliš mnoho hráčů na ledě jsou potrestáni dvěma minutami. Trest odpyká Martin Nagy (ZNS).

11:42
    David Vosátko (OLO) míří na trestnou lavici. Před brankou Mokrého chtěl svému brankáři pomoci a podat mu hůl, rozhodčí ale jeho snahu označili za nedovolenou výstroj.

05:39
    Kohouti špatně střídali a hráli v šesti, jsou tak potrestáni dvouminutovým trestem za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Matěj Tomajko (OLO).

03:12
    Hanáci si zahrají další početní výhodu. Za faul loktem si dvě minuty odsedí Jiří Puczek (ZNS).

00:36
    Kohouti si brzy zahrají první přesilovku. Jan Klodner (ZNS) si odsedí dvě minuty za hákování.

Zuzana Spurná

Branky a nahrávky: 1. Štefka (Rutar A., Ministr), 13. Podlaha (Rutar L.,, Matiaško), 17. Podlaha (Matiaško, Kalač), 28. Hlaváč (Mácha, Rutar A.), 53. Matiaško (Rutar L.,, Podlaha) – 5. Černohorský (Filip), 31. Nagy (Konečný, Tlačil)