Benátky n/J – Prostějov 6:4 (kon.) | Jihlava – Motor ČB 7:0 (kon.) | Vsetín – Kadaň 11:0 (kon.)
Slavia – Přerov 2:4 (kon.) | Litoměřice – Ústí n/L 6:1 (kon.) | Frýdek-M. – Havířov 0:3 (kon.)
Poruba 2011 – Kladno 2:1 (2:0 po s.n.)
HC Dukla Jihlava
7:0 (2:0, 1:0, 4:0)
Banes Motor České Budějovice
Pondělí 10.09.2018, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 2. kolo

53:37
    Vyloučení v týmu ČEZ Motor České Budějovice (Jiří Šimánek – 2 min., vysoká hůl).

49:11
    Ten samý hráč následně spadl lehce obscénněji a Čachotský je vyloučen za podrážení. Motor hraje 1:11 6 na 3!

48:21
    Vyloučení v týmu HC Dukla Jihlava (Matěj Pekr – 2 min., podrážení).

45:45
    Hrníčko zezadu podkopl Vydareného a dostává dvě minuty za podrážení, ač s tím domácí hráč moc nesouhlasí.

40:21
    Trest je ale možná překvapivý. Jediný trestaný je Endál, který dostává dvě minuty za sekání. Následná odezva od obránců bez trestu.

34:51
    Situace, která může Motor nakopnout. Dvě minuty dostává Štebih za nedovolené bránění.

23:29
    Hosté v plném počtu, ale přijde pro ně další trest. Disciplína hostům zoufale chybí. Tentokrát jde ven Šimánek za držení.

21:35
    Budějovicím se vstup do druhé třetiny nedaří. Vyloučen byl po faulu na Čachotského obránce Pavlin, dvě minuty za podrážení.

19:32
    Trest je následující. Heřman dostává 2+10 minuty za srulování Půži u mantinelu (vražení na hrazení). Dvouminutový prohřešek odpyká Bradley. Heřman si ale neodpustil poznámky vůči sudím i nadále na trestné, on sám tedy po druhé desítce v zápase skončil.

17:28
    Dnešní utkání je věnováno doktorům v hledišti, ale také zřejmě Doktorům na trestné. Jen, co se hostující hráč vrátil, přesekl napřahujícímu Andělovi hůl a dostává dvě minuty.

15:18
    Doktor zezadu sekl Zemana, upalujícího po levém křídle. Přichází tak první přesilovka Jihlavy.

06:10
    Jen co se Jihlava ubránila první přesilovce Budějovic, přichází hned další. Domácí hráli chvíli v šesti a na trestnou putuje mladý Tomáš Chlubna.

03:55
    Štindl v předbrankovém prostoru fauloval jednoho z hostí a dostává dvě minuty.

Tomáš Kalas

Branky a nahrávky: 5. Anděl (Skořepa, Kajínek), 14. M. Hlinka (Chlubna), 21. Pekr (Suchánek), 42. Anděl (Pekr, Suchánek), 52. Pekr (Anděl), 54. Pekr (Anděl), 57. Osmík (J. Pohl, Hrníčko)

HC Dukla Jihlava: Lundström (Brož) – J. Pohl, Kajínek, Půža, Suchánek, Štebih, Štindl, Mareš – Dostálek, Zeman, Čachotský – Anděl, Skořepa, Pekr – Harkabus, Osmík, Jiránek – Chlubna, M. Hlinka, Hrníčko.
    Banes Motor České Budějovice: Strmeň (42. Da. Svoboda II) – Kutlák, Fillman, Pýcha, Pavlin, Vydarený, Plášil – M. Novák, Gilbert, Endál – Čermák, Bradley, Šimánek – Beránek, R. Přikryl, Z. Doležal – Heřman, Doktor, Babka.

Rozhodčí: Doležal, Grech – Zídek, Šimán