Třemošná – Sparta 6:3 (kon.) | Olomouc – HK MD Šumperk 5:3 (kon.)
HC Olomouc
5:3 (1:0, 2:0, 2:3 - N 0:1)
HK Mladí Draci Šumperk
Středa 12.09.2018, 17:00 • Zimní stadion Olomouc • Extraliga dorostu • Skupina Východ

60:33
    Mladí Draci právě vstřelili branku! Prodloužení nakonec putuje na konto Šumperku, když Minařík našel na modré čáře najetého JANA KUČERU, který bekhendem poslal puk nad levé rameno Špunara. Asistence: Tomáš Minařík.

59:52
    Přecechtěl se hnal opět dopředu, ale jeho bekhendový pokus ztroskotal na Ryšavém.

59:19
    Olomouc právě vstřelila branku!
    LUKÁŠ PŘECECHTĚL vyvezl puk přes celé kluziště, objel i posledního obránce a jen posunul puk do prázdné branky. Bez asistence.

59:05
    Šumperk odvolal brankáře!

59:05
    Šumperk má ještě poslední šanci vyrovnat. Matyáš Fasner (OLO) si odpyká dvě minuty za sekání.

56:02
    Síly na ledě se vyrovnají. Dvě minuty za sekání si odpyká také Jiří Fibigr (MDS).

55:25
    Šumperk má příležitost vyrovnat. Dvě minuty za sekání si odpyká Jakub Zembol (OLO).

54:57
    Mladí Draci právě vstřelili branku!
    Koutecký vystřelil od modré, ale nemířil přesně. Puk se za brankou odrazil o mantinel a kolem druhé tyčky vyklouzal k neobsazenému PATRIKU JANCHOVI, který už neměl těžkou práci. Asistence: Jiří Koutecký, Tomáš Minařík.

54:25
    Do protiútoku vyrazil Fasner, který se dokázal protáhnout obranou hostů a bekhendem hledal místo mezi Ryšavého betony.

52:28
    Přecechtěl od modré čáry poslal puk před branku na Prísažného, který puk minul, ale za ním stál Jan Havel, který jej bruslí přikopl do betonu Ryšavého. Než se šumperský brankář vzpamatoval, přijel ANDREJ PRÍSAŽNÝ a dotlačil puk do branky. Asistence: Adam Havel, Lukáš Přecechtěl.

51:31
    Hanáci si zahrají přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění si odpyká Antonín Kareš (MDS).

50:48
    Masare nastřelil pravou tyč Ryšavého branky!

48:35
    Mladí Draci právě vstřelili branku! Dnes to bude ještě drama. Minaříkovu střelu od modré tečoval těsně před Špunarem ŠTĚPÁN MANN, a rozdíl ve skóre už činí jen jednu branku. Asistence: Tomáš Minařík, Antonín Kareš.

47:27
    Kučera s Fibigrem vyrazili do přečíslení. Kučera se dokázal zbavit i posledního obránce, který jej dělil od branky, a nabídl puk Fibigrovi, který však v obrovské šanci nastřelil pouze tyč!

46:17
    Mladí Draci právě vstřelili branku! Teprve nyní se Šumperku podařilo projet do útočného pásma. Mann zavezl puk a poslal ho zpoza branky na MARKA JAROŠE. Tomu se nepodařilo puk procpat kolem tyčky, a tak se pokusil vytočit a přihrát na druhou tyč spoluhráči, ale puk se odrazil o brusle domácích hráčů a přeskočil Špunarův beton. Asistence: Štěpán Mann.

44:51
    Šumperk si zahraje další přesilovku. Dvě minuty za podrážení si odpyká Lukáš Přecechtěl (OLO).

38:39
    Přichází další úder domácího týmu, poté, co si hostující obrana nedokázala pokrýt před brankou ADAMA MASAREHO, který dostal nahrávku zpoza branky. Asistence: Aleš Václavský.

38:11
    STANISLAV RUDA si najel do útočného pásma a přesnou střelou do horního rohu navýšil náskok svého týmu. Asistence: David Lambert, Šimon Nesvadba.

37:51
    Ruda hledal u protější tyče zcela volného Martince, který ale nedokázal puk poslat do odkryté branky.

37:07
    Dvě minuty za hákování si odpyká Antonín Kareš (MDS).

34:20
    Jakub Zembol se dokázal protáhnout kolem obrany hostů, ale v zakončení mu střela sjela a neškodně proklouzala kolem branky.

33:51
    Je tady další trest pro domácí. Dvě minuty za podražení si odpyká Aleš Václavský (OLO).

31:36
    Zembol hledal mezi kruhy Havla, který by střílel do prázdné branky, ale do přihrávky na poslední chvíli strčil hůl hostující obránce.

30:34
    Přesilovku si zahrají také Hanáci. Dvě minuty za hákování si odpyká Matěj Trögner (MDS).

29:01
    Šumperk šel do dalšího přečíslení, ale Trögnerovi se nepodařilo přihrát puk před branku.

26:29
    Olomouc jde dokonce do tří. Dvě minuty za krosček si odpyká Matyáš Fasner (OLO).

26:15
    Šumperk jel do přečíslení dvou proti jednomu, ale Trögner zvolil střelu a našel jen připravenou náruč Špunara.

24:50
    Je tady další přesilovka pro hosty. Dvě minuty za hákování si odpyká Jaroslav Pekr (OLO).

23:35
    K tomu se ale dostal Ruda, který ho nabízel na druhou tyč Fasnerovi! Ten netrefil kotouč přesně a pohrdl prázdnou brankou!

20:12
    Šumperk si zahraje přesilovku. Dvě minuty za nedovolené bránění si odpyká Jan Havel (OLO).

16:53
    Prísažný chyboval v útočném pásmu a Šumperk vyrazil do protiútoku. Olomoucký útočník však vybojoval puk zpět, nabídl ho na střed Havlovi, který naznačil střelu a poslal puk za obranu JAKUBU ZEMBOLOVI. Ten měl dost prostoru, aby si vytáhl brankáře Ryšavého z jeho svatyně a bekhendem poslal puk kolem jeho betonu do branky. Asistence: Adam Havel, Andrej Prísažný.

15:42
    Velký závar následoval také na opačné straně kluziště. Jednomu z olomouckých hráčů se podařilo u tyčky vyšťourat kotouč a dorážet. Ryšavý ale odmítl za svá záda cokoliv pustit.

14:55
    Burda zachytil rozehrávku soupeře a vyrazil dopředu. Před branku se mu nabízel Diviš, který nakonec dostal puk, ale našel jen připravený beton Špunara. Dorážet mohl také Burda, ale toho včas odzbrojili domácí hráči.

09:53
    Kučera se vyřítil vpřed, zbavil se obránce a pokusil se roztáhnout Špunara do strany. Ten byl připravený a nastavil jeho střele beton.

08:38
    Přesilovku si vyzkouší také Šumperk. Dvě minuty za nedovolené bránění si odpyká Adam Masare (OLO).

03:09
    Je tady první přesilová hra. Dvě minuty za vražení dostane šumperský Antonín Kareš.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 17. Zembol (Havel, Prísažný), 39. Ruda (Lambert, Nesvadba), 39. Masare (Václavský), 53. Prísažný (Havel, Přecechtěl), 60. Přecechtěl – 47. Jaroš (Mann), 49. Mann (Minařík, Kareš), 55. Janech (Koutecký, Minařík), 61. Kučera (Minařík)

HC Olomouc: Špunar (Běhal) – Nesvadba, Lambert, Přecechtěl, Pekr, Radová, Sedláček, Přidal – Havel, Václavský, Zembol, Martinec, Petřeková, Masare, Fasner, Ševčík, Prísažný, Ruda.
    HK Mladí Draci Šumperk: Ryšavý (Valenta) – Seidenglanz, Minařík, Kareš, Blaško, Koutecký, Panáček – Burda, Mann, Slováček, Kučera, Diviš, Fibigr, Jaroš, Trögner, Janech.

Rozhodčí: Holibka – Bryška, Zedník