Mor. Budějovice – Písek 2:5 (kon.) | Žďár n/S – Pelhřimov 6:2 (kon.) | Tábor – David Servis 6:8 (kon.)
Orlová – Šumperk 2:5 (kon.) | Nový Jičín – Val. Meziříčí 2:3 (2:3 po s.n.) | Opava – Kopřivnice 4:5 (kon.)
po s.n. (2:3)
HK Nový Jičín
2:3 (1:0, 0:0, 1:2 - 0:0)
HC Bobři Valašské Meziříčí
Středa 12.09.2018, 18:00 • ZS Nový Jičín • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 1. kolo

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Bobři Valašské Meziříčí.
    Autorem vítězné branky je TOMÁŠ BRUNEC.

52:45
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Nějakých sedm minut před koncem třetí třetiny je znovu vyrovnáno! Bobři zaváhali při přechodu středního pásma, kotouč nechali JANU SLOVÁKOVI, který měl zcela volný prostor na levé straně a střelou tahem zamířil přesně k vzdálenější tyči. Bez asistence.

47:08
    Valašské Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Hosté otáčí skóre! Tomáš Brunec předal puk Žákovi, který vypálil od modré. Hlaváč si vybral snad první slabší chvilku v celém zápase a nechal propadnout puk za svá záda. Dobrý postřeh pak prokázal JAKUB POŘICKÝ a z několika decimetrů se natáhl ke gólové dorážce. Asistence: Michal Žák, Tomáš Brunec.

42:31
    Bobři se konečně dočkali a vyrovnávají na 1:1! Radim Ostrčil nahazoval od modré čáry, kotouč se v chumlu těl v mezikruží zastavil před ROSTISLAVA VAŇKA. Ten využil nedůrazu obrany a zrušil čisté konto Jana Hlaváče. Asistence: Radim Ostrčil.

16:58
    Domácí se na konci sedmnácté minuty dostávají do vedení! Jakub Palacký si nedaleko od zadního mantinelu všiml volného JANA SONNKA, který napřáhl k tvrdé střele golfákem a zleva propálil brankáře Slováka. Asistence: Jakub Palacký.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 17. Sonnek (Palacký), 53. Slovák – 43. Vaněk (Ostrčil), 48. Pořický (Žák, Brunec), rozh. náj. Brunec