Jihlava – Kometa Brno | 3:4 (kon.) | | | Kobra – K. Vary | 4:3 (kon.) | | | PZ Kladno – Chomutov | 1:9 (kon.) |
Warriors Brno – Havířov | 0:1 (kon.) | | | Žďár n/S – Č. Budějovice | 3:7 (kon.) | | | Vsetín – Přerov | 2:6 (kon.) |
Vítkovice – Zlín | 5:2 (kon.) | | | Plzeň – HC Litvínov | 2:0 (kon.) | | | Pardubice – Mladá Boleslav | 3:1 (kon.) |
Technika Brno – Třinec | 2:6 (kon.) | | | Mountfield HK – Liberec | 5:4 (3:0 po s.n.) | | | Tábor – Havlíčkův Brod | 2:3 (kon.) |
Slavia – Kladno | 4:3 (kon.) |
Čeljabinsk – Jekatěrinburg | 1:4 (kon.) | | | Omsk – Magnitogorsk | 0:1 (kon.) | | | CSKA Moskva – Čerepovec | 1:2 (kon.) |
HC Slovan – Dynamo Moskva | 3:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Mountfield HK | 2:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Chomutov | 0:3 (kon.) | | | Olomouc – Č. Budějovice | 3:2 (po pr.) |
Žďár n/S – Kometa Brno | 1:5 (kon.) | | | Jihlava – Salzburg | 2:7 (kon.) |
Znojmo – Győr | 4:5 (kon.) |
konec
Avangard Omsk
0:1
(0:0, 0:1, 0:0)
Metallurg Magnitogorsk
43:15
|
Dvě minuty pro Zernova za vysokou hůl v obličeji Rylova, přesilovka pro hosty.
|
|
36:40
|
Berezin (Omsk) dostává dvě minuty a domácí budou hrát dvě minuty ve třech.
|
|
33:57
|
Desharnais (Omsk) podtrhl v pravé části útočného pásma nohu Kuljomina a fasuje rovnou pět minut plus do konce zápasu, k tomu trest ve hře.
|
|
27:59
|
Desharnais (Omsk) pyká za podražení Elissona v pravé části útočného pásma soupeře.
|
|
20:05
|
Mozjakin (hosté) hned podrazil ve středovém kruhu Petrova.
|
|
08:49
|
Timkin (MET) je prvním vyloučeným hráčem, když za brankou vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění proti Širokovovi.
|
Branky a nahrávky:
29. Mozjakin (Košečkin, Antipin)
Rozhodčí: Sidorenko, Ravodin – Sadovnikov, Sazonov
Diváci: 5 087
Neproměněná penalta:
Avangard Omsk:
Bobkov (Murygin) – J. Medveděv (C), Pokka, Čudinov, Jemelin, Martynov, Berezin, Bondarev – Širokov (A), I. Michejev, Zernov – Košelev, K. Semjonov, Manukjan – A. Galimov, Samochvalov, Fisenko – K. Petrov, Talbot (A), Jaremčuk – Desharnais.
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – Antipin, J. Birjukov (A), Běreglazov, Matuškin, Rylov, Vereščagin, Olšanskij, Timkin – Mozjakin (C), Ellison, N. Kuljomin (A) – Jazkov, Ljubimov, Varfolomejev – Wolski, Pakarinen, Rasmussen – Několenko, Platonov, Kaletnik.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Metallurg Magnitogorsk: Košečkin (Zagidulin) – Antipin, J. Birjukov (A), Běreglazov, Matuškin, Rylov, Vereščagin, Olšanskij, Timkin – Mozjakin (C), Ellison, N. Kuljomin (A) – Jazkov, Ljubimov, Varfolomejev – Wolski, Pakarinen, Rasmussen – Několenko, Platonov, Kaletnik.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sidorenko, Ravodin – Sadovnikov, Sazonov
Diváci: 5 087
Vít Muzikář