Uherské Hradiště – Litoměřice | 4:2 (kon.) | | | Chrudim – VŠB-TU Ostrava | 11:2 (kon.) | | | Olympik Mělník – Interobal Plzeň | 4:2 (kon.) |
konec
Bazooka CF Uherské Hradiště
4:2
(2:1)
Gardenline Litoměřice
Bazooka dnes zaslouženě vyhrála, a zaslouženě má na svém kontě 6 bodů
(21:39:39)
|
||
Konec zápasu.
|
||
www.futsalliga.cz – všechny informace o nejvyšší futsalové soutěži na jednom místě!
|
||
40
|
Probíhá poslední minuta zápasu
|
|
40
|
Uherské Hradiště jde do vedení o 2 branky zásluhou ČTVRTNÍČKA
|
|
39
|
Faul domácí 4:3
|
|
38
|
Faul hosté 3:3
|
|
38
|
Šarkozy našel před brankou Hrubého , ale ten ve vyložené šanci netrefil branku
|
|
37
|
Oddechový čas pro domácí.
|
|
37
|
Faul domácí 3:2
|
|
35
|
Uherské Hradiště jde do vedení zásluho JANEČKY M. , když se přes celé hřiště dokázal trefit do prázdné branky
|
|
34
|
Faul hosté 2:2
|
|
32
|
Gardenline Litoměřice se vyplatila hra bez brankáře a srovnává na 2:2 zásluhou HRUBÉHO
|
|
32
|
Oddechový čas pro hosty.
|
|
31
|
Hosté bez brankáře
|
|
30
|
Faul domácí 2:1
|
|
27
|
Janečkova střela míří vysoko nad branku
|
|
25
|
Janečka nahodil na Janečku , který se obtočil proti protihráči až ke střele , ale jeho střela byla vyražena na roh
|
|
www.futsalliga.cz – všechny informace o nejvyšší futsalové soutěži na jednom místě!
|
||
25
|
Hosté hrají bez brankáře
|
Branky:
15. Křivánek (Levčík), 16. Křivánek (pen.), 35. M., 40. Čtvrtníček – 6. Krok, 32. Hrubý
Rozhodčí: Luboš Rygl, Lukáš Jílek, Tomáš Slanina Delegát: Kamil Bednář
Diváci:
Neproměněná penalta:
Bazooka CF Uherské Hradiště:
Pfeffer, Janečka – Kaspřák, Slaný, Maniatis, Čtvrtníček,Janečka, Levčík, Sopůšek ,,K" , Skřivan, Křivánek, Malý, Svízela, Outrata
Náhradníci:
Trenér:
Gardenline Litoměřice: Kubíček, Vavrek – Záruba ,,K" , Fabricio, Krok, Hrubý, Rafael, Jiráský, Douglas, Šarkozý, Jiráský
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Gardenline Litoměřice: Kubíček, Vavrek – Záruba ,,K" , Fabricio, Krok, Hrubý, Rafael, Jiráský, Douglas, Šarkozý, Jiráský
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Luboš Rygl, Lukáš Jílek, Tomáš Slanina Delegát: Kamil Bednář
Diváci:
Martin Ťok