Plzeň – Liberec | 4:0 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Litvínov | 3:4 (kon.) | | | Zlín – Třinec | 4:2 (kon.) |
Pardubice – Vítkovice | 1:2 (kon.) | | | Olomouc – K. Vary | 4:1 (kon.) | | | Sparta – Mountfield HK | 4:0 (kon.) |
Chabarovsk – Vladivostok | 0:2 (kon.) | | | Novosibirsk – Nižněkamsk | 3:4 (kon.) | | | Barys – N.Novgorod | 4:1 (kon.) |
Ufa – Kazaň | 4:5 (2:3 po s.n.) | | | Minsk – Soči | 1:3 (kon.) | | | Petrohrad – Spartak Moskva | 2:1 (kon.) |
Viťaz – Jokerit | 1:4 (kon.) |
Villach – Znojmo | 4:3 (po pr.) |
Zlín – Vítkovice | 6:4 (kon.) | | | Kladno – Plzeň | 0:3 (kon.) | | | Liberec – Havlíčkův Brod | 5:0 (kon.) |
Pardubice – Sparta | 3:10 (kon.) | | | Vsetín – Havířov | 4:2 (kon.) | | | Třinec – Přerov | 4:0 (kon.) |
K. Vary – Slavia | 3:2 (3:2 po s.n.) |
Banská Bystrica – Lipt. Mikuláš | 4:5 (1:2 po s.n.) | | | Žilina – Detva | 4:5 (kon.) | | | Košice – Zvolen | 5:2 (kon.) |
Trenčín – Poprad | 4:2 (kon.) | | | Nitra – Miskolc | 6:1 (kon.) | | | MAC Budapešť – Nové Zámky | 1:7 (kon.) |
Skalica – Pov. Bystrica | 4:3 (po s.n.) | | | Spišská N. Ves – Osmos Bratislava | 2:1 (po pr.) | | | Michalovce – Topoľčany | 6:0 (kon.) |
Martin – Humenné | 4:3 (kon.) | | | Trnava – Dubnica | 5:9 (kon.) | | | Nové Zámky B – Prešov | 1:9 (kon.) |
konec
HC Oceláři Třinec
4:0
(3:0, 0:0, 1:0 - N 0:1)
HC ZUBR Přerov
52:31
|
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Kristek – 2 min., podrážení).
|
|
48:58
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Mikler – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
46:49
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Krzak – 2 min., hrubost).
|
|
44:55
|
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Borot – 2 min., vysoká hůl).
|
|
44:49
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Krzak – 2 min., krosček).
|
|
31:17
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Macháček – 2 min., vysoká hůl).
|
|
15:01
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Rufer – 2 min., podrážení).
|
|
07:22
|
Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Králík – 2 min., vysoká hůl).
|
|
00:27
|
Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Zmeškal – 2 min., vysoká hůl).
|
Branky a nahrávky:
4. Tománek (Plandor, Králík), 14. Krč (Macháček, Homola), 19. Homola (Tománek), 54. Čmiel (Indrst, Rufer) – 61. Zmeškal (Hradil)
Rozhodčí: Fiala – Tošenovjan, Rychlý
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Oceláři Třinec:
Švehlák (Ochman) – S. Radzienciak, Krzak, Bulava, Rufer, Šulák, J. Adámek, Michálek, Homola – Havránek, Králík, Krč, Tománek, Indrst, Mikler, Geidl, Čmiel, Plandor, Macháček
Náhradníci:
Trenér:
HC ZUBR Přerov: Šimonů (Postava) – Kopeček, Tischer, Takáč, Gréč, Moučka, Vlček – Fencl, Kristek, Hradil, Borot, Indrák, Krátký, Wolf, Dvořáček, Zmeškal, Šimanský, Kylnar, Tarnoczy
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC ZUBR Přerov: Šimonů (Postava) – Kopeček, Tischer, Takáč, Gréč, Moučka, Vlček – Fencl, Kristek, Hradil, Borot, Indrák, Krátký, Wolf, Dvořáček, Zmeškal, Šimanský, Kylnar, Tarnoczy
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Fiala – Tošenovjan, Rychlý
Diváci:
Martina Sikorová