Hr. Králové – Kovo Praha 3:0 (kon.) | Letohrad – Kert Park Praha 1:3 (kon.) | Plzeň – Most 4:2 (kon.)
SK Hokejbal Letohrad
1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
HC Kert Park Praha
Sobota 15.09.2018, 16:00 • Hokejbalový stadion Letohrad • CROSSDOCK Extraliga • 3. kolo

Konec zápasu. Po velmi bojovném utkání se radují hosté, kteří udeřili ve třetí třetině. Díky za pozornost a přeji klidný víkend! (17:50:59)

44:50
    Krejsa napřáhl od modré čáry, jeho střelu blokuje obrana hostů!

44:39
    Oddechový čas pro hosty.

44:39
    21 vteřin do konce fauluje Dejneka, před letohradskými hráči je velmi těžký úkol.

44:05
    Faltusova střele těsně minula levou tyč!

43:34
    Domácí hrají bez brankáře!

43:00
    Do konce zbývají poslední dvě minuty poslední třetiny. Letohrad vše sází na útok, pražané však pozorně brání.

41:59
    Oddechový čas pro domácí.

41:59
    Do hostující brány se tlačil Lajčiak, jeho pokus zastavuje hvizd rozhodčího kvůli postavení hráče v brankovišti.

41:42
    U míčku jsou domácí, kteří kombinují uprostřed hřiště.

41:30
    Letohrad snižuje! Šťastná střela od půlky hřiště zapadla za hostujícího brankáře. Jeleni mají necelé čtyři minuty na vyrovnání!

39:41
    Pražané se dopustili zakázaného uvolnění. Vhazovat se bude po levici Mroviecovi branky.

39:25
    Počet hráčů se vyrovnává. Za vražení na hrazení je vyloučen hostující Dejneka.

39:14
    Pražané rychle využívají početnou výhodu. Od modré napřáhl ŠLEHOFER a jeho tvrdá střela skončila za zády domácího brankáře.

38:56
    Letohrad jde do tří! Pražané budou hrát 21 vteřin proti třem.

38:24
    Wróbelovu tvrdou střelu od modré chytá pozorný Šimara. Vhazovat se bude po levici domácího brankáře.

37:23
    Po kratší pauze budou pražané hrát přesilovku 5 na 4.

37:23
    Vyloučení v týmu SK Hokejbal Letohrad (Hejtmánek – 2 min., hákování).

37:23
    Vyloučení v týmu HC Kert Park Praha (Zvonek – 2 min., držení protihráče).

Milan Stehura

Branky a nahrávky: 33. Danko (Wróbel), 42. Krejsa (Halbrštát) – 11. Kruček (Zvonek, Wróbel), 40. Šlehofer (Kruček, Danko)

SK Hokejbal Letohrad: Šimara (Novák) – Lux F., Krejsa, Hejtmánek J., Anýž, Teplý, Vychytil, Fajfr, Lajčiak, Halbrštát, Holec, Bogdány, Hejtmánek D., Macháček, Faltus, Cvejn, Věchet (C), Lux J., Levý, Bečka, Švec
    HC Kert Park Praha: Mroviec (Lašek) – Blaško, Bureš, Dejneka, Kaucký, Markytán, Rozenberg, Šperl – Čejka, Danko, Kruček, Postulka, Střecha, Suda, Šlehofer, Wróbel (C), Zvonek

Rozhodčí: Škrobák – Popelka