Petřkovice – Kroměříž 0:1 (kon.) | Hulín – Rýmařov 3:4 (kon.) | Líšeň – Vrchovina 3:0 (kon.)
Uh. Brod – Uničov 3:2 (kon.) | Hodonín – Vel. Meziříčí 2:2 (kon.) | Vyškov – Hlučín 1:1 (kon.)
SK Líšeň 2019
3:0 (0:0)
SFK Vrchovina Nové Město na Moravě
Sobota 15.09.2018, 15:30Moravskoslezská fotbalová liga • 7. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.

Zdravím vás u utkání sedmého kola Moravskoslezské fotbalové ligy. Společně se zaměříme na souboj celků SK Líšeň a SFK Vrchovina.

SK Líšeň

Dnešní domácí tým zažívají povedený vstup do letošní sezony. Po šesti utkáních mají na kontě 13 bodů, což je stejně jako vedoucí Frýdek-Místek a druhý Uherský Bod. Do minulého kola Líšeň dokonce ligu vedla, ale poté nestačila na Velké Meziříčí, kterému podlehla 2:1. Skóre líšeňských je 11:6 a nejvíce branek, konkrétně čtyři, vstřelili Patrik Demeter a Jakub Přichystal.

SFK Vrchovina

Nováček Moravskoslezské fotbalové ligy nezačal sezónu zas tak špatně. Ze šesti utkání jedno vyhrál a ve dvou dokázat vybojovat alespoň bod, to jej řadí třinácté místo tabulky. Celek z Nového Města na Moravě má lehce negativní skóre, konkrétně 10:11. Nejlepším střelcem týmu je Tomáš Duba, který se gólově prosadil čtyřikrát.

SK Líšeň: Vítek – Bednář, Černín, Minařík, Krška, Hlavica, Machálek, Přichystal, Hanuš, Fall, Demeter
    Náhradníci: Leznar – Daněk, Fila, Sperka, Zapletal

SFK Vrchovina: Juran – Vícha, Smetana, Michal, Dočekal, Skalník M., Skalník K., Zbytovský, Duba, Košík, Duda
    Náhradníci: Šmída – Bača, Dobrovolný, Boušek

Rozhodčí: Mayer – Popelák, Zaplatilová.

Hráči již nastupují na trávník. Domácí nastoupí v bílých dresech, hosté v zelených.

1

1
    Rozehrávky prvního poločasu se ujali hráči hostujícího celku.

2
    Po zblokovaném centru přišel rohový kop domácích, z něhož ale líšeňští nic nevytěžili. Míč skončil v rukavicích brankáře Jurana.

3
    Další roh vybojoval Jakub Přichystal. K zakončení se dostal stoper Černín, jeho pokus byl zablokován. Následný centr lapil brankář.

5
    Domácí celek zahrával už třetí roh, ale ani tentokrát z něj nic nevytěžili.

6
    Přihrávka hostujícího hráče skončila až u Vítka.

8
    Domácí měli k dispozici vhazování u rohového praporku, do žádné šance se ale neprobojovali.

9
    Střela z voleje Jakuba Přichystala skončila hodně vysoko nad.

10
    Ofsajd domácího týmu.

12
    Domácí celek má zatím výraznou územní převahu, do vyložené šance se však zatím nedostal.

13
    David Krška zkusil střelu z hranice vápna, byla však slabá a mířila doprostřed brány.

14
    Vrchovina měla k dispozici slušnou standardní situaci. Centr však nepřeletěl jednočlennou zeď.

16
    Jeden z domácích útočníků naskočil na dobrý centr, jenže jej jen lehce lízl a neusměrnil na bránu.

17
    Líšeň zahrávala další rohový kop, ale ani ten nebyl úspěšný.

18
    Centr skončil jen v rukavicích brankáře, který však následně nepřesně rozehrál.

19
    Lamine Fall vystřelil z první z nadějné pozice, jenže míč mu sklouzl po vnějším nártu a letěl mimo.

21
    Líšeňští opět kombinovali na útočné polovině, nicméně soupeř dobře brání a zatím je k ničemu nebezpečnému pořádně nepouští.

22
    Přichystalova střela z voleje byla zblokována na další roh.

24
    Ofsajd hráčů Vrchoviny a v něm Michal Dočekal.

25
    Přichystal opět střílel po rohu, tentokrát mu rána ale nesedla. Po následném rohu míč skončil u brankáře Davida Jurana.

26
    Jakub Přichystal byl nachytán v ofsajdové pasti.

28
    Václav Minařík se po tvrdém souboji zranil a bude muset střídat.

29
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Minařík, přichází Zapletal.

30
    Kamil Skalník naskočil na centr z volného kopu a jeho hlavičku musel pohotovým zákrokem vyrazit brankář Vítek.

32
    Líšeň zahrávala další roh, v pořadí již devátý. Hlavičkoval Černín, ale netrefil se přesně.

33
    Nepřehledná situace ve vápně domácích. Michal Dočekal skvěle pronikal do vápna, poté byl nejspíš podražen, rozhodčí však penaltu neodpískal.

34
    Žlutou kartu dostává za protesty Michal Skalník. (SFK Vrchovina).

34
    Na druhé straně to též vypadalo na penaltový zákrok, jenže pokutový kop se též nepískal!

35
    Žlutou kartu dostává za protesty Bednář (SK Líšeň).

36
    Žlutou kartu dostává za faul na polovině hřiště David Krška (SK Líšeň).

38
    Ofsajd domácího celku.

39
    Po sérii přihrávek se ke střele odhodlal kapitán David Krška, jenže netrefil bránu.

40
    Slušná šance domácích. Demeter zakončoval ze slibné pozici po přihrávce Přichystala, jenže jeho pokus lapil Juran.

41
    Ani desátý roh domácích nepřinesl úspěch.

43
    Přichystalova střela z levé strany vápna skončila v rukavicích stojícího Jurana.

44
    Žlutou kartu dostává Smetana (SFK Vrchovina).

45
    Hanušova hlavička ze záklonu po standardce nepřinesla vedoucí branku, míč letěl nad bránu Vrchoviny.

45+1
    Po jedenáctém rohu Líšně přišla střela z velkého úhlu jen k Juranovi.

45+1

První poločas zápasu mezi Líšní a Vrchovinou je za námi. Branky jsme se i přes územní převahu a jedenáct rohových kopů domácích nedočkali. Na obou stranách jsme viděli možné penaltové zákroky, rozhodčí se však rozhodl tak, že ani jeden jako penaltu neposoudil. Pro zranění musel ve 29. minutě střídat domácí obránce Václav Minařík, nahradil jej Michal Zapletal. Uvidíme, zda druhé půle přinese rozuzlení vyrovnaného stavu.

Líšeň právě vstřelila branku!
    Domácí celek se na začátku druhé půle ujímá vedení. Centr z pravého křídla uklidil do brány nikým nehlídaný JAKUB PŘICHYSTAL.
    47. PŘICHYSTAL - 1:0

49
    Rohový kop domácích. Míč skončil v rukavicích Jurana po odrazu od chumlu hráčů.

51
    První roh zahrávali i hosté, nic z něj ale nevytěžili.

52
    Juran měl mírné problémy s centrem z levé strany, ale nebyl nikým atakován, tím pádem situaci zvládl.

53
    Faul na Kršku u postranní čáry.

54
    David Krška se pěkně prosmýkl kolem hráče a druhému přihrávkou nasadil jesličky. Michal Zapletal poté střílel jen na připraveného Jurana.

55
    Nepřesný centr z levého křídla. Odkop od Vítkovy brány.

56
    Demeter z hranice vápna mířil jen do rukavic brankáře Vrchoviny.

58
    Pronikajícího Přichystala z levé strany zastavil Lukáš Smetana.

61
    Tři šance pro domácí v krátkém sledu! Nejdříve Machálek a Zapletal nastřelili ze slibných pozic jen skvělého Jurana, následnou střílenou přihrávku jeden z domácích jen těsně před prázdnou bránou minul.

62
    Přichystal upadl ve vápně, tentokrát se však o faul v žádném případě nejednalo.

64
    Vhazování pro hosty nedaleko jejich pokutového území.

65
    Michal Dočekal vybojoval míč v rohu hřiště, vběhl do vápna a následně z úhlu jen o kousek minul.

66
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Bednář, přichází Fila.

67
    Žlutá karta pro Ladislava Hanuše (LIS) po faulu na polovině hřiště.

68
    David Krška se chtěl předvést přešlapovačkami, jenže si ukopl míč a ztratil jej.

69
    Domácí přibližně dvacet minut před koncem navyšují své vedení. Po pohledné kombinaci a přihrávce patičkou zakončil přesně mezi nohy brankáře nejlepší střelec domácích JAKUB PŘICHYSTAL.
    69. PŘICHYSTAL - 2:0

72
    Střídání v týmu SK Líšeň: ze hřiště odchází Demeter, přichází Daněk. Další nucené střídání pro zranění domácího celku.

73
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Duda, přichází Bača. Petr Duda ukončuje své působení v tomto utkání též pro zranění.

74
    Velká šance pro hosty. Michal Dočekal nabíhal sám s dotírajícím obráncem na brankáře, jenže bránu přestřelil!

76
    Hosté v druhé půli zvýšili svou aktivitu, jenže jsou to oni, kteří dvakrát inkasovali a prohrávají.

78
    V ofsajdu byl chycen domácí Libor Daněk.

79
    Tutovka pro Machálka, jenž po pěkné Přichystalově přihrávce trefil z první jen přesunujícího se Jurana!

81
    Zapletalova střela zpoza vápna letěla několik metrů nad brankovou konstrukci.

83
    Třetí branka v síti jinak dobře chytajícího Jurana. DAVID KRŠKA měl štěstí, když k němu propadl míč, poté tváří v tvář brankáři jen tak tak uspěl. Gólman si na míč totiž sáhl, ale ten přeci jen zapadl k tyči.
    83. KRŠKA - 3:0

84
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Skalník M., přichází Boušek.

86
    Krška si příliš nakopl míč. Následuje odkop od brány.

86
    Střídání v týmu SFK Vrchovina: ze hřiště odchází Dočekal, přichází Dobrovolný..

88
    Zapletal hledal spoluhráče ve vápně, jenže nebyl úspěšný.

90+1

Utkání končí. Domácí přeci jen v druhé půli potvrdili roli favorita a zvítězili jednoznačně 3:0. Dvakrát se prosadil Jakub Přichystal, jednou David Krška.

Střely na branku: 14:1. Střely mimo: 7:4. Rohy: 12:2.

Ode mne je to už vše. Užijte si zbytek víkendu a u dalšího přenosu na shledanou. (17:18:42)