Petřkovice – Kroměříž 0:1 (kon.) | Hulín – Rýmařov 3:4 (kon.) | Líšeň – Vrchovina 3:0 (kon.)
Uh. Brod – Uničov 3:2 (kon.) | Hodonín – Vel. Meziříčí 2:2 (kon.) | Vyškov – Hlučín 1:1 (kon.)

Líšeň právě vstřelila branku!
    Třetí branka v síti jinak dobře chytajícího Jurana. DAVID KRŠKA měl štěstí, když k němu propadl míč, poté tváří v tvář brankáři jen tak tak uspěl. Gólman si na míč totiž sáhl, ale ten přeci jen zapadl k tyči.
    69. PŘICHYSTAL - 2:0

69
    Domácí přibližně dvacet minut před koncem navyšují své vedení. Po pohledné kombinaci a přihrávce patičkou zakončil přesně mezi nohy brankáře nejlepší střelec domácích JAKUB PŘICHYSTAL.
    47. PŘICHYSTAL - 1:0

47
    Domácí celek se na začátku druhé půle ujímá vedení. Centr z pravého křídla uklidil do brány nikým nehlídaný JAKUB PŘICHYSTAL.