Mountfield HK – Pardubice 6:0 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 3:5 (kon.) | Slavia – Plzeň 3:2 (kon.)
Chomutov – Kladno 3:5 (kon.) | Vítkovice – Vsetín 9:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Sparta 3:6 (kon.)
Třinec – Zlín 3:4 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 6:5 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 3:4 (1:2 po s.n.) | Č. Budějovice – Salzburg 5:4 (kon.)
Mountfield HK
6:0 (1:0, 2:0, 3:0 - N 0:0 - 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 15.09.2018, 12:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • DHL Extraliga juniorů • Skupina B

57:18
    Nedelka nyní stáhl Sílu zezadu na led a je po zásluze potrestán. Inkasuje dvě trestné minuty za hrubost.

49:15
    Znovu se vylučuje na obou stranách. V rohu kluziště se do sebe zaklesli Lang a Antoníček. Hrát se bude ve čtyřech. Lang ale inkasuje jen klasický trest na dvě minuty za držení, zatímco Antoníček vyfasoval dvě minuty plus osobní trest na deset minut za vražení na hrazení.

44:28
    Hrabčák zatáhl na útočné modré za záchrannou páku a podrazil unikajícího hráče, inkasuje dvě zasloužené minuty za podrážení.

38:54
    Jenže dlouho si početní výhodu nezahrály. Zasloužené dvě trestné minuty inkasuje také pardubický Koffer. Opět stejný trest – podrážení.

38:29
    Pardubice ale dostanou šanci vrátit se do zápasu po faulu Hrabčáka. Ten se provinil podrážení, za nějž obdržel dvě trestné minuty.

34:22
    Čtvrtá přesilovka pro Mountfield Jak dopadly předchozí tři, asi netřeba připomínat. Rohlík vyloučen na dvě minuty za hákování.

33:43
    Tresty jsou rovnoměrné. Kašpar za Hradec a Hrádek za Pardubice inkasovali po dvou minutách za hrubost.

28:13
    Šance pro Dynamo na snížení. Příležitost bude mít v početní výhodě. Petr Kuboš inkasuje dvě trestné minuty za držení.

26:53
    Třetí přesilovka Hradce, bude to také třetí gól? První dvě svěřenci Aleše Krátošky využili. Vyloučen je Hrádek za pozdní dohrání.

22:00
    Síly na ledě se vyrovnávají. Za 18 sekund bude mít přesilovku Mountfield. Jelínek musí odsedět trest na dvě minuty za podrážení.

20:19
    Dynamo bude hrát 1:25 přesilovky pět na tři, Miroslav Kukla inkasuje dvě trestné minuty za podrážení!

19:46
    Střídání ale neproběhlo v souladu s pravidly, Lvů bylo na kluziště šest, Petr Poppel tak musí odpykat trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Šance pro Dynamo na srovnání.

08:22
    První vyloučení zápasu a přesilovka pro Mountfield. Pochobradský u mantinelu podrazil soupeře a už sedí na trestné lavici.

Petr Šatalík

Branky a nahrávky: 11. Kukla (Ďuriš), 23. Pinkas (Pěnčík, Sklenář), 28. Kukla (Poppel), 51. Sklenář, 52. Síla, 58. Ďuriš (Kašpar, Janda)

2:1   Lang (HKM)

Mountfield HK: Dvořák (Sajdl) – Kukla "C", Perička, Pěnčík, Kynčl, Kuboš – Sklenář, Jakubec, Ďuriš, Pinkas, Hrabčák, Kašpar, Síla, Jušta, Lang, Šedivý, Janda, Poppel. Trenér: Aleš Krátoška.
    HC Dynamo Pardubice: Nečas (28. Vlk) – Dubovčí, Hrádek, Pavlík, Nedelka, Bučko, Blažej, Jelínek, Kaštánek – Machač, Pochobradský, Rozlílek "C", Antoníček, Koffer, Rohlík, Šír, Bucek, Trejbal, Tobiáš. Trenér: Richard Král.

Rozhodčí: Kraval – Beneš, Doležal