Mountfield HK – Pardubice 6:0 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 3:5 (kon.) | Slavia – Plzeň 3:2 (kon.)
Chomutov – Kladno 3:5 (kon.) | Vítkovice – Vsetín 9:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Sparta 3:6 (kon.)
Třinec – Zlín 3:4 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 6:5 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 3:4 (1:2 po s.n.) | Č. Budějovice – Salzburg 5:4 (kon.)
Mountfield HK
6:0 (1:0, 2:0, 3:0 - N 0:0 - 1:0)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 15.09.2018, 12:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • DHL Extraliga juniorů • Skupina B

61:06
    Lvi podrželi touš za bránou a Sklenář následně přejel celé hřiště, bekhendem ale zakončil jen do Vlka!

57:38
    Hradec právě vstřelil branku!
    Hradec dnes Pardubice drtí a je to již 6:0! DALIBOR ĎURIŠ dostal přesnou křižnou přihrávku na levý kruh a přesnou ranou k tyči překonal Vlka, jenž se nestihl přesunout. Asistence: Jaroslav Kašpar, Martin Janda.

57:18
    Nedelka nyní stáhl Sílu zezadu na led a je po zásluze potrestán. Inkasuje dvě trestné minuty za hrubost.

51:17
    Hradec přidává pátou branku a zaráží svému rivalovi hřebíček do rakve! VOJTĚCH SÍLA se prosazuje v pádu střelou z brankoviště a dává tak Pardubicím pověstného bůra. Bez asistence.

50:51
    Bucek tvrdě napřáhl na ose hřiště a z modré poslal tvrdý projektil. Ten jen těsně minul konstrukci hradecké svatyně!

50:09
    Hradec při hře ve čtyřech přidává čtvrtou branku a o vítězi je zřejmě rozhodnuto! Lvi v ponechané výhodě vytvořili pěkný závar před Vlkem, kterého z bezprostřední blízkosti pokořil DOMINIK SKLENÁŘ. Bez asistence.

49:15
    Znovu se vylučuje na obou stranách. V rohu kluziště se do sebe zaklesli Lang a Antoníček. Hrát se bude ve čtyřech. Lang ale inkasuje jen klasický trest na dvě minuty za držení, zatímco Antoníček vyfasoval dvě minuty plus osobní trest na deset minut za vražení na hrazení.

44:28
    Hrabčák zatáhl na útočné modré za záchrannou páku a podrazil unikajícího hráče, inkasuje dvě zasloužené minuty za podrážení.

41:11
    Do velmi dobré pozice se teď dostal Pinkas, jenž obdržel přihrávku mezi kruhy a rychle vypálil. Vlka však trefil přímo na solar.

39:19
    Bucek se musel rozjíždět nadvakrát, poprvé si kotouč špatně posunul. Napodruhé se rozjel, vystřelil z mezikruží, jenže trefil jen beton pozorného a připraveného Dvořáka.

39:19
    Bucek byl v úniku dle sudích faulován Kuklou a je nařízeno trestné střílení pro Dynamo!

38:54
    Jenže dlouho si početní výhodu nezahrály. Zasloužené dvě trestné minuty inkasuje také pardubický Koffer. Opět stejný trest – podrážení.

38:29
    Pardubice ale dostanou šanci vrátit se do zápasu po faulu Hrabčáka. Ten se provinil podrážení, za nějž obdržel dvě trestné minuty.

37:50
    A hned velká šance také na druhé straně! Po nenápadné, ale skryté ráně Langa od levého hrazení zazvonila za Vlkem tyč!

37:33
    Tobiáš teď vyslal tvrdý projektil z levé strany a Dvořák se měl co ohánět. Ránu na zadní tyč vytěsnil ramenem!

35:13
    Miroslav Kukla teď zaútočil na hattrick v zápase! Tvrdě vystřelil z pravého kruhu, jenže trefil jen hruď pozorného Vlka!

34:45
    Poppel vypálil tvrdě z levého kruhu a jeho rána jen o vlásek minula přední tyč a zaduněla o zadní mantinel!

34:22
    Čtvrtá přesilovka pro Mountfield Jak dopadly předchozí tři, asi netřeba připomínat. Rohlík vyloučen na dvě minuty za hákování.

33:43
    Tresty jsou rovnoměrné. Kašpar za Hradec a Hrádek za Pardubice inkasovali po dvou minutách za hrubost.

33:43
    Další akce dvou proti jednomu, kterou předvedli Hradečtí a zakončoval ji Kašpar. Vlk ale po zákroku svého beka přikryl puk a strhla se mela. Vylučovat se bude na obou stranách.

32:07
    Síla vypálil z levého křídla na první tyč a pouze těsně minul! Střela rozvlnila síť pouze z boku.

29:01
    Vojtěch Síla se protáhl mezi beky soupeře a snažil se procpat puk pod Vlkem do sítě. Nový muž v bráně Dynama si jeho pokus i dorážku pohlídal.

28:13
    Šance pro Dynamo na snížení. Příležitost bude mít v početní výhodě. Petr Kuboš inkasuje dvě trestné minuty za držení.

27:47
    Po střídání v bráně Pardubic jsou hokejisté z města perníku znovu aktivní. Jelínek tvrdě vystřelil od modré, ale Dvořák byl se svým betonem na ledě včas.

27:02
    Střídání v týmu HC Dynamo Pardubice: ze hřiště odchází Nečas, přichází Vlk.

27:02
    Jako bych to přivolal! Hradec vede 3:0! Nešťastná chvíle pro brankáře Nečase! MIROSLAV KUKLA vypálil od modré čáry, kotouč byl zblokován bránící čepelí soupeře, gólman Dynama jej ztratil z dohledu, postavil se a kryl vršek brány. Puk se ale obloučkem snesl zpět na led a mezi betony strážce svatyně Dynama pronikl do sítě – 3:0! Asistence: Petr Poppel.

26:53
    Třetí přesilovka Hradce, bude to také třetí gól? První dvě svěřenci Aleše Krátošky využili. Vyloučen je Hrádek za pozdní dohrání.

22:32
    Druhá přesilovka Hradce a druhý gól! Pěnčík vystřelil od modré čáry, Nečas jeho ránu jen vykopl před sebe, kde se nejlépe zorientoval TADEÁŠ PINKAS, jenž mezi betony gólmana Pardubic poslal Mountfield do vedení 2:0! Asistence: Martin Pěnčík, Dominik Sklenář.

22:00
    Síly na ledě se vyrovnávají. Za 18 sekund bude mít přesilovku Mountfield. Jelínek musí odsedět trest na dvě minuty za podrážení.

20:19
    Dynamo bude hrát 1:25 přesilovky pět na tři, Miroslav Kukla inkasuje dvě trestné minuty za podrážení!

19:46
    Střídání ale neproběhlo v souladu s pravidly, Lvů bylo na kluziště šest, Petr Poppel tak musí odpykat trest za příliš mnoho hráčů na ledě. Šance pro Dynamo na srovnání.

19:05
    Síla dostával v situaci dvou proti jednomu kotouč do prostoru před prázdnou bránou, v rozhodující chvíli ale promáchl!

17:58
    Trejbal dostal přihrávku od Šíra na vrchol pravého kruhu a snažil se zaskočit Dvořáka přízemní střelou na přední tyč. Lapačka gólmana Hradce byla ale dostatečně rychlá!

10:42
    Na druhé straně mohly Pardubice rychle vyrovnat v situaci dvou proti jednomu. Pochobradský obdržel přesný pas, ale rychle se přesouvajícího Dvořáka nepřekvapil.

10:11
    Hradec využívá přesilovku, otevírá skóre utkání a dostává se do vedení! MIROSLAV KUKLA dostal nabito na osu hřiště k modré čáře, napřáhl a propálil všechno, co mu stálo v cestě – 1:0! Asistence: Dalibor Ďuriš.

08:22
    První vyloučení zápasu a přesilovka pro Mountfield. Pochobradský u mantinelu podrazil soupeře a už sedí na trestné lavici.

06:17
    Machač si vyjel na vrchol kruhů a vypálil, Dvořák jeho pokus vyrazil ramenem nad břevno své svatyně!

Petr Šatalík

Branky a nahrávky: 11. Kukla (Ďuriš), 23. Pinkas (Pěnčík, Sklenář), 28. Kukla (Poppel), 51. Sklenář, 52. Síla, 58. Ďuriš (Kašpar, Janda)

2:1   Lang (HKM)

Mountfield HK: Dvořák (Sajdl) – Kukla "C", Perička, Pěnčík, Kynčl, Kuboš – Sklenář, Jakubec, Ďuriš, Pinkas, Hrabčák, Kašpar, Síla, Jušta, Lang, Šedivý, Janda, Poppel. Trenér: Aleš Krátoška.
    HC Dynamo Pardubice: Nečas (28. Vlk) – Dubovčí, Hrádek, Pavlík, Nedelka, Bučko, Blažej, Jelínek, Kaštánek – Machač, Pochobradský, Rozlílek "C", Antoníček, Koffer, Rohlík, Šír, Bucek, Trejbal, Tobiáš. Trenér: Richard Král.

Rozhodčí: Kraval – Beneš, Doležal