Mountfield HK – Pardubice 6:0 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 3:5 (kon.) | Slavia – Plzeň 3:2 (kon.)
Chomutov – Kladno 3:5 (kon.) | Vítkovice – Vsetín 9:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Sparta 3:6 (kon.)
Třinec – Zlín 3:4 (kon.) | Liberec – Mladá Boleslav 1:4 (kon.) | Kometa Brno – Olomouc 6:5 (kon.)
K. Vary – HC Litvínov 3:4 (1:2 po s.n.) | Č. Budějovice – Salzburg 5:4 (kon.)
HC Dukla Jihlava
3:5 (0:1, 1:4, 2:0 - N 0:0 - 1:0)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 15.09.2018, 12:00 • Horácký zimní stadion, Jihlava • DHL Extraliga juniorů • Skupina C

60:50
    Hosté budou mít šanci ke všem čtyřem bodům, protože Lukáš Mareš byl za brankou Radosty až moc důrazný a jde ven na dvě minuty za hrubost.

Na vyloučení: 7-5.
    Využití: 1-2.
    Vyšší tresty: 1-1.

56:00
    Patrik Čermák totiž míří ven za podrážení a nyní už je zcela jasné, že Plameny si odvezou z Jihlavy tři body.

Na vyloučení: 6-5.

45:07
    Hráčská lavice hostí se dopustila nedovoleného bránění a pouští tak domácí do další přesilové hry. Dvě minuty jde odsedět Dominick Vašíček.

Na vyloučení: 5-5.

41:18
    To by ale nesměla být Dukla vylučovaná. Pavel Zvěřina dostává dvě minuty za sekání a to je pro hosty vítaná možnost ušetřit po gólu trošku času.

Na vyloučení: 5-4

39:13
    Jan Radosta dnes dostává druhý dvouminutový trest, tentokrát je gólman hostí trestán za zdržování hry – posunutí branky. Na dvě minuty za něj půjde ven Richard Pětník.

Na vyloučení: 4-4.

37:15
    Vyloučeným hráčem je nakonec Martin Barák, který dostává deset minut za nesportovní chování, patrně za řeči.

Na vyloučení: 4-3.

33:23
    Další vyloučení na jihlavské straně. Útočník Patrik Čermák dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

Vyšší tresty: 0-1.

28:12
    Daniel Piskač jde ven na dvě minuty za hákování, což je šance pro hosty na opětovné vedení.

Na vyloučení: 3-3.

20:31
    Vypadá to, že půjde o vyloučení na 2+10 minut a nakonec tomu ta i je. Sudí Matěj Sýkora jde tento moment vysvětlovat střídačce hostí. Deset minut si odsedí Daniel Poizl, kratší trest jde odpykat Matěj Jindra.

Na vyloučení: 2-3.

14:43
    Jan Radosta je tedy vyloučen na dvě minuty za zdržování hry – padnutí na puk. Gólman ovšem na trestnou jít nemůže a i kdyby, ani by to nebylo dost dobře možné, jelikož hosté dnes nemají gólmanskou dvojku. Jeho trest jde odsedět Pavle Vojinovič, srbský to plejer.

Na vyloučení: 2-2.

09:03
    Vítězslav Brož se proti Danielu Klusáčkovi provinil vysokou holí a hosté jdou do přesilovky čtyři na tři.

Na vyloučení: 2-1

08:23
    Po menší mele před Chaloupkem se bude hrát ve čtyřech. Sudí za katr posílá Jana Klodnera ze Žďáru za krosček, za Jihlavu jde ven Petr Bouška vinou podražení.

Na vyloučení: 1-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 26. Juda, 41. Rašín (Juda), 60. Piskač (Barák), 65. Vala – 20. Vojinovič (Klodner), 30. Puczek (Tlačil), 35. Tlačil (Konečný), 37. Poizl (Klodner, Filip), 38. Vašíček (Nikolič, Konečný)