Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 6:2 (kon.) | Kopřivnice – Nový Jičín 4:1 (kon.) | Šumperk – Opava 3:2 (2:0 po s.n.)
SHK Hodonín – Orlová 7:3 (kon.) | Písek – Žďár n/S 3:4 (kon.) | Pelhřimov – Tábor 5:4 (po pr.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
5:4 (1:0, 3:4, 0:0 - 1:0)
HC Tábor
Sobota 15.09.2018, 18:00 • Zimní stadion Pelhřimov • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 2. kolo

63:45
    Kamil Černý dvě minuty za vražení na hrazení plus osobní desetiminutový trest.

54:41
    Sekání a dvě minuty pro Dominika Točíka.

52:06
    Tomáš Mejzlík dvě minuty za držení hole.

48:43
    Krosček a dvě minuty pro Davida Košaře. S předchozím vyloučením mají domácí výbornou šanci vzít si zpět vedení v zápase.

42:02
    Hákování a dvě minuty pro Patrika Zaymla.

39:19
    Tomáš Kohút obdržel dvě minuty za sevření kotouče rukou.

18:53
    Podražení a dvě minuty pro Marka Dubna.

12:57
    Hrala najel do brankáře Holaty a znemožnil mu hrát. Následně se v roli mstitele ocitl Vladimír Port a obdržel dvě minuty za hrubost.

08:20
    Hákování a dvě minuty pro Davida Košaře.

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 20. Vysloužil (Mejzlík, Pospíchal), 22. Martin Hadrava (Vysloužil, Port), 27. Martin Hadrava (Vysloužil, Filip Kasalý), 28. Votápek (Vysloužil), 65. Martin Hadrava (Pospíchal) – 23. Matušík (Hrala, Točík), 33. Točík (Duben), 36. Blažek (Heřman, Matušík), 38. Heřman (Hajič)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Holík (Holata) – Hadrava Martin, Kadlec, Kaminsky, Vysloužil, Kohút, Votápek, Hráček, Heinrich, Kasalý F., Krtek, Port, Pospíchal, Mejzlík, Kasalý D.
    HC Tábor: Novák (Dudáček) – Tesař, Košař, Heřman, Kadilák, Točík. Hlaveš, Černý, Duben, Hajič, Blažek, Březina, Matušík, Zayml, Hrala, Raiterman, Prášek, Pechánek, Seidl

Rozhodčí: Pokorný – Musil, Kleprlík