Dukla Praha – Liberec 2:0 (kon.) | Jablonec – Mladá Boleslav 0:3 (kon.) | Teplice – Karviná 2:1 (kon.)
Slovácko – Slavia 1:3 (kon.)
FK Teplice
2:1 (2:0)
MFK Karviná
Neděle 16.09.2018, 15:00 • AGC Aréna Na Stínadlech, Teplice • FORTUNA:LIGA • 8. kolo

Z teplických Stínadel je to pro tuto chvíli vše. Já vám děkuji za pozornost. Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek. (17:11:24)

Tisková konference po zápase:

Roman Nádvorník (MFK Karviná):
    „Hodnotí se mi utkání velmi těžko, jednoznačně jsme dnes v Teplicích body ztratili. V prvních 25 ti minutách jsme měli vstřelit minimálně jednu branku. Byli jsme lepším týmem, lépe jsme kombinovali. Ve druhém poločase jsme přeskupili řady, ale bohužel jsme vstřelili pouze jednu branku. Svoje hráče bych chtěl za dnešní utkání pochválit, naopak se mi nelíbila hra Teplic v posledních deseti minutách, když se neustále váleli na trávníku v křečích“.

Daniel Šmejkal (FK Teplice):
    „Jsem spokojen že jsme dnes vyhráli, ale nevstoupili jsme do zápasu vůbec dobře. Cítil sem že Karviná je lepší, ale naše první branka to změnila a byli jsme do konce prvního poločasu lepším týmem.
    V závěru po brance na 2:1 jsme se obávali o výsledek, ale sem rád že jsme to nakonec uskákali a vyhráli“.

Fauly: 14:10.

Severočeši si nakonec připisují tři body za vítězství nad Karvinou v poměru 2:1. O branky domácích se v prvním poločase postarali Patrik Žitný a David Vaněček. Karviná byla oceněna brankou v 79. minutě, když se prosadil Eric Ramírez. Znamenalo to však pouze korekci výsledku, jelikož v šesté minutě nastavení se do vápna Teplic dostal i brankář Martin Berkovec, ale jeho rána skončila jen vedle pravé tyče!

90+6

90+6
    Neskutečné! V šesté minutě nastavení míč propadl na kopačku brankáře Martina Berkovce, který ostrou ranou jen těsně minul pravou tyč domácí branky!

90+6
    Roh odvrátil na další Alex Král.

90+5
    Tak ještě roh Karviné, na který jde do vápna i brankář Martin Berkovec.

90+5
    Severočeši drží míč na své útočné polovině a chtěli by zápas již dohrát.

90+4
    Žlutou kartu dostává Filip Panák (MFK Karviná), který skluzem dojel do brankáře Jakuba Diviše s vidinou volného míče.

90+4
    V poslední chvíli zachránil Teplice Pavel Moulis, který vypíchl míč Tomáši Wágnerovi, jenž se chystal zakončovat.

90+3
    Jan Shejbal je již za lajnou a odkopávat od branky může Jakub Diviš.

90+2
    Křeče má nyní Jan Shejbal a jsou povoláni lékaři na trávník. Chvilku se tedy Na Stínadlech nehraje.

90+1
    Hlavní sudí Ginzel nastavuje utkání o 4 minuty.

90
    Teplice odmítli další razítko na dnešní výhru! Neúnavný David Vaněček táhl akci po levé straně, počkal na náběh Tomáše Kučery, jenž pálil osamocený z hranice šestnáctky a minul pravý horní roh Berkovcovi branky!
    88. Po rohu zakončoval Vaněček, Karvinou podržel Berkovec

88
    Po něm mohlo být rozhodnuto! Centr Tomáše Kučery propadal k překvapenému Davidu Vaněčkovi, který nedokázal míč usměrnit a trefil svou ranou pouze střed branky a připraveného Martina Berkovce.

87
    Centr posílal do vápna Tomáš Kučera, ale nejvýš byl Lukáš Budínský a odvrátil na rohový kop.

Tomáš Suchánek

Branky: 31. Žitný, 38. Vaněček (Vondrášek) – 79. Ramírez (Panák)

Karty:   18. Král (TEP) – 64. Ramírez (KAR), 87. Ba Loua (KAR), 90+4. Panák (KAR)

Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 9:9. Rohy: 6:10. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 14:10.
    FK Teplice: Jakub Diviš – Král, Jeřábek, Hošek, Shejbal – Ljevaković (C) (83. Hyčka), Kučera – Vondrášek, Hora (80. Jindráček), Žitný (75. Moulis) – Vaněček.
    Náhradníci: Němeček – Jindráček, Červenka, Moulis, Soungole, Hyčka, Trubač.

MFK Karviná: Berkovec – Čolić, Panák, Janečka (C), Jan Moravec – Mertelj, Budínský – Tusjak (46. Ba Loua), Lingr (61. Ramírez), Letić (73. Guba) – Wágner.
    Náhradníci: Pastornický – Smrž, Guba, Ramírez, Suchan, Ba Loua, Krivák.

Rozhodčí: Ginzel – Mokrusch, Hrabovský

Diváci: 2628 (14% kapacity)