Jihlava – Zlín 0:3 (kon.)
FC Vysočina Jihlava
0:3 (0:0)
FC Zlín
Neděle 16.09.2018, 11:00 • Stadion Na Stoupách, Jihlava • Juniorská liga – Morava • 8. kolo

Je za námi další utkání Juniorské ligy. Po vyrovnané první půli přišla jasná převaha Zlína v té druhé, výsledkem jsou tři góly v síti Jihlavy. Ve 49. minutě se prosadil Sklenář, o 7 minut později využil špatné rozehrávky Masař dorážkou střely. Poslední gól vstřelil v 88. minutě střídající Vičánek. Jihlava zejména ve druhé půli nepředvedla dobrý výkon a bere tak prohru 0:3. Ode mě je to dnes vše a budu se těšit při dalších zápasech z Jihlavy. (12:53:14)

90

90
    Centr ale odvrátil Venený na další vhazování a jsme bez míčů.

89
    Jihlava může přesto ještě skórovat, neboť bude zahrávat standartku po faulu.

89
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Sklenář, přichází Pešek.
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Masař, přichází Vozník.

88
    Zlín právě vstřelil branku!
    Je hotovo. Další menší chybu v rozehře využil na pravém křídle střídající JAN VIČÁNEK, který prostřelil z úhlu Koláře a dává razítko na tři body Zlína.

87
    Řezáč nabídl prudký balon do vápna ke třem hráčům v modrém, nakonec to ale vyšlo ve vhazování pro Zlín.

87
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Červenka, přichází Kolář.

86
    Masař využil špatné nahrávky a sám proti třem hráčům volil střelu, ta zamířila ale nad branku.

85
    Střídání v týmu FC Vysočina Jihlava: ze hřiště odchází Svatík, přichází Urbánek.

84
    Výborný zákrok Koláře proti Masařovi, který se řítil z levé strany a zkoušel střelu na stojnou nohu!

83
    Smejkal fauloval Košáka a Zlín má míč, se kterým rozhodně nikam moc nespěchá.

82
    Červenka vzal situaci na sebe, v přečíslení volil střelu z hranice vápna, jeho pokus ale nemířil mezi tři tyče.

81
    Střídání v týmu FC Fastav Zlín: ze hřiště odchází Bykhovskij, přichází Vičánek.

80
    Červenka potáhl za dres probíhajícího Vašíčka a dostává žlutou kartu.

79
    Srážka hlavami v souboji značí přerušení hry a balon bude mít zřejmě Zlín, o faul se nejednalo ani v jednom souboji.

78
    Dát přihrávku do běhu na Smejkala jenom o málo delší, šel by Smejkal do stoprocentní šance. Sám „přihrávač“ Vašíček to ví.

76
    Slušná akce domácích, Vedral přenesl hru na Řezáče, který to zkusil akrobaticky z voleje, ale podklouzl a balon šel mimo vápno. Následný centr vykryl Šiška vyběhnutím, poradil si i s další střelou.