Bohemians – Bulldogs 7:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Chodov 5:6 (kon.) | Královské Vinohrady – Ostrava 2:9 (kon.)
Otrokovice – Střešovice 3:4 (0:2 po s.n.) | Liberec – Vítkovice 6:5 (2:0 po s.n.)
Předvýběr.CZ Florbal MB
5:6 (1:3, 1:1, 3:2)
FAT PIPE Florbal Chodov
Neděle 16.09.2018, 17:00 • Městská sportovní hala Mladá Boleslav • Livesport Superliga • 4. kolo

Já se s vámi loučím, děkuji za pozornost a snad třeba někdy znovu u florbalu na počtenou! (18:56:13)

Za zmínku stojí ještě tři autoři hattricků. Na straně Chodova se dnes o všechny góly rovným dílem postarali Martin Řezáč a Tom Ondrušek, za domácí třikrát skóroval Jiří Curney.

Máme za sebou šlágr, jak se sluší a patří! Chodov byl zpočátku zápasu lepším týmem a rychle vedl 3:0, ale poté převzala iniciativu Mladá Boleslav a ve druhé a třetí třetině udávala tempo. Nakonec však v gólovém závěru na pražské mužstvo nestačila a z druhého utkání sezóny odchází po výsledku 5:6 poražena. Chodov potvrdil stoprocentní bilanci a vyhrál i svůj čtvrtý zápas letošní Superligy.

Nejlepšími hráči zápasu byli vyhlášeni Martin Řezáč (Chodov) a Jan Řehoř (Boleslav).

59:53
    Natov s Jelínkem posunuli míček na Curneyho, který ze svého střeleckého místa jen tak tak minul branku Baráka. Curney to o pár vteřin později zkoušel ještě z brankové čáry, ale Barák drží!

59:39
    Tradiční trojka na vrcholu s Curneym a Natovem na střeleckých pozicích. Vyrovná Boleslav?

59:03
    Chodov vybojoval míček a bude se ho snažit držet v rohu na polovině Boleslavi. Ta ho ale rychle hostům sebrala a rozehrává.

58:48
    Boleslav vyhrála buly a je na míčku, prázdná branka je samozřejmostí.
    58:32 Jiří CURNEY - 5:6

58:32
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    To je ale přestřelka! Další člen hattrickové party JIŘÍ CURNEY snižuje ze svého obvyklého místa na 5:6. Čeká nás pořádně napínavý konec!

58:18
    Boleslav hraje znovu v šesti, podaří se ji dotáhnout?

58:01
    Chodov právě vstřelil branku!
    Tak hattrick kompletuje i TOM ONDRUŠEK. Chodovský útočník zachytil rozehrávku Boleslavi po oddechovém času na Curneyho a posílá míček do prázdné branky.

58:00
    Máme před sebou poslední dvě minuty základní hrací doby!

57:58
    Oddechový čas pro domácí.

57:40
    Tahle střela končí hodně mimo, chodovští se aspoň na chvíli osvobozují. Na útočné polovině však faulovali a rozehrávají znovu domácí.

57:26
    V brankovišti hostů teď bylo pěkně rušno, ale míček nakonec za Barákovými zády neskončil.

57:00
    Poslední tři minuty třetí třetiny a Boleslav je zaparkována na polovině Chodova.

Šimon Rogner

Branky a nahrávky: 19. Curney (Natov), 35. Řehoř (Tomašík), 52. Curney (Natov), 57. Řehoř, 59. Curney (Jelínek) – 2. Řezáč, 6. Ondrušek (Pražan), 16. Řezáč (Podhráský), 32. Ondrušek (M. Vávra), 56. Řezáč, 59. Ondrušek

Předvýběr.CZ Florbal MB: Bauer (Musil) – Novák, Řehoř, Jelínek, Kadlec, Krzyžanek, Zakonov – Martínek, Natov, Šlechta – Curney, Tomašík, Ekl – Gruber, Pluhař, Tokoš.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Barák (Šantora) – Pražan, Maxa, Kašovský, T. Vávra, Sýkora, Podhráský, Strnad, Doubek – Koutný, Mikeš, Vošta – M. Vávra, Ondrušek, Matejčík – Řezáč, Krbec, Plíhal.

Rozhodčí: Petr Černý, Jiří Janoušek