Prachatice – Jindřichův Hradec 6:2 (kon.)
HBC Prachatice
6:2 (2:1, 1:1, 3:0)
TJ HBC Olymp Jindřichův Hradec
Neděle 16.09.2018, 15:00 • Highlanders aréna • 1. Liga

Dnes jsme viděli nádherné utkání, ve kterém bylo opravdu vše. Tímto se s vámi loučím. Na shledanou. (16:41:34)

44:01
    V poslední minutě hry dává Švácha tyčku a míček opouští hřiště.

42:31
    Prachatice právě vstřelily branku! Ve složité situaci si poradil sám Malecha a za brankářova záda dostává dnes svou čtvrtou branku.

41:19
    Utkaní navštívilo 72 diváků.

40:00
    Olymp se zmocnil hry a usadil se v útočném pásmu.

37:53
    Prachatice právě vstřelily branku! Prachatice zvyšují svůj náskok a uklidňují hru.

37:30
    Právě probíhá střídání stran.

37:29
    Prachatice právě vstřelily branku! Prachatice využili tlaku a dostali míček za záda brankáře.

33:57
    Olymp ohrožuje Holubovu svatyni, ale ten vše spolehlivě kryje.

32:52
    Vyloučení v týmu HBC Prachatice (Květoň – 2 min., vražení na hrazení).

31:46
    Přichází taky odpověď Hradce a hra se vyrovnává.

30:02
    Prachatický tým se usadil v pásmu a přišla první střela poslední třetiny.

30:01

30:00

29:00
    Odehrává se poslední minuta třetiny a už teď můžeme říct, že v této třetiina byli na míčku lepší domácí.

26:49
    Hra se převážně odehrává v obraném pásmu hostí.

25:58
    Jindřichův Hradec právě vstřelil branku! Střelou z dálky se nechal nachytat Holub a utkání je 3:2.

24:00
    Bárta mířil přesně, ale i tak si brankář se střelou poradil.

zimi_3

Branky a nahrávky: 12. Malecha (Tácha), 15. Květoň (Tácha), 16. Paule L. (Květoň), 38. Malecha (Laurinc), 38. Malecha (Tácha), 43. Malecha – 15. Slanina (Mátl D., Klimeš), 26. Slanina (Matějka)

HBC Prachatice: Holub- Pixa,