Slavia – Č. Budějovice 4:4 (kon.) | Sparta – Příbram 2:1 (kon.) | Dukla Praha – Liberec 2:2 (kon.)
Jablonec – Teplice 0:1 (kon.)
AC Sparta Praha
2:1 (1:0)
FK Příbram
Pondělí 17.09.2018, 13:00 • Generali Arena, Praha-Bubeneč • Juniorská liga – Čechy • 8. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (15:05:28)

Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 5:6. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 15:16.

Je konec. Sparta si nakonec v domácím prostředí poradila s Příbramí výsledkem 2:1. Už ve 12. minutě poslal domácí do vedení Tomáš Cabadaj. První poločas tak skončil 1:0 pro domácí. Ovšem ve 48. minutě Příbram srovnala na 1:1, díky brance Jana Rezka. Ale odpověď Sparty byla rychlá, když se o tři minuty později prosadil Ondřej Novotný. Následně už branka nepadla.

90+5

90+5
    Sparta nyní získala autové vhazování na polovině soupeře.

90+4
    Do vápna šel i brankář, ale Příbram nedokázala zakončit.

90+3
    Hosté nyní získali rohový kop a pravděpodobně je to jejich poslední šance.

90+2
    Sparta mohla rozhodnout ve svůj prospěch, ale následná střela šla v tutovce vedle levé tyče!

90+1
    Příbram nyní drží míč na své polovině, ale následně přišla laciná přihrávka, po které se k míči dostala Sparta.

90
    Poté se sice dostali k míči hosté, ale následně přišla jen nepřesná přihrávka.

89
    Sparta získala autové vhazování na své polovině hrací plochy.

88
    Domácí nedokázali nic vymyslet směrem dopředu a hosté posléze získali autové vhazování.

87
    Ovšem po následném centru skončil míč pouze za bránou Sparty a Štorc tak má odkop od své brány.

86
    Příbram se dostala k míči ve středu hrací plochy a následně přišel faul Sparty.

85
    Je před námi posledních pět minut základní hrací doby a Sparta stále vede 2:1.

83
    Domácí se dostali až do vápna, ale následně mu obránce překazil střelu.

81
    Hra je opět přerušena, jelikož domácí hráč potřebuje ošetření.

79
    Protiútok Sparty, ale nepřinesl nic vážného, ovšem domácí jsou stále u balónu.

78
    Ovšem následný centr zachytila obrana Sparty a domácí se okamžitě vydali dopředu.