Ajax – AEK Atény 3:0 (kon.) | Šachtar – Hoffenheim 2:2 (kon.) | Benfica – Bayern 0:2 (kon.)
Manchester City – Lyon 1:2 (kon.) | Plzeň – CSKA Moskva 2:2 (kon.) | Real Madrid – AS Řím 3:0 (kon.)
Valencia – Juventus 0:2 (kon.) | Young Boys – Manchester Utd. 0:3 (kon.)

CSKA právě vstřelilo branku!
    Míč si na penaltový puntík postavil NIKOLA VLAŠIĆ a nekompromisní střelou do středu branky překonal padajícího Kozáčika!
    49. Fjodor ČALOV - 2:1

49
    CSKA se poprvé pořádně ve druhé půli dostalo k domácí brance a po centru Vlašiče se dostal nejvýše do vzduchu FJODOR ČALOV a snižuje na rozdíl jediné branky!
    41. Michael KRMENČÍK - 2:0

41
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Další nádherný moment pro Viktorii Plzeň a celý český fotbal! MICHAEL KRMENČÍK střílí svůj druhý gól v utkání, Plzeňští zdvojnásobují své skóre ještě do konce prvního poločasu. David Limberský poslal balon do velkého vápna CSKA, kde si ho našel domácí střelec a napálil ho do sítě! Asistence: David Limberský.
    29. Michael KRMENČÍK - 1:0

29
    A tak se i stalo, dámy a pánové, Viktoria Plzeň vede ve svém prvním letošním utkání Ligy mistrů! Po zahrání standardní situace přišel dlouhý centr na zadní tyč, odkud ho Radim Řezník poslal s pomocí teče bránícího hráče do nejnebezpečnějšího území před bránou. MICHAEL KRMENČÍK byl u balonu jako první a poslal ho do sítě!

Jakub Vais

Jan Picka

Branky: 29. Krmenčík, 41. Krmenčík (Limberský) – 49. Čalov (Vlašić), 90+5. Vlašić (pen.)

Karty:   80. R. Hubník (PLZ), 88. Jakub Řezníček (PLZ), 90+4. J. Kovařík (PLZ), 90+5. Limberský (PLZ) – 4. Jefremov (CSK), 68. I. Achmetov (CSK), 73. Bijol (CSK), 81. Sigurdsson (CSK), 86. Becao (CSK)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:5. Střely mimo: 5:6. Rohy: 5:6. Ofsajdy: 0:3.
    FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Řezník, Pernica, R. Hubník (C), Limberský – Hořava (89. Hejda), Hrošovský – J. Kopic, D. Kolář (64. Al. Čermák), J. Kovařík – Krmenčík (74. Jakub Řezníček).
    Náhradníci: A. Hruška – Hejda, Ma. Zeman, M. Havel, Al. Čermák, Jakub Řezníček, Ekpai.

CSKA Moskva: Akinfejev (C) – Becao, N. Černov, Nababkin – Mário Fernandes, Vlašić, Obljakov, Dzagojev (73. Žamaletdinov), Jefremov (46. I. Achmetov) – Bijol, Čalov (80. Sigurdsson).
    Náhradníci: Kyrnac – Sigurdsson, Nišimura, Ščennikov, Gorďušenko, Žamaletdinov, I. Achmetov.

Rozhodčí: Bastien – Zakrani, Haquette (vš. Francie)