Žďár n/S – Havlíčkův Brod 5:4 (kon.) | Tábor – Písek 6:1 (kon.) | David Servis – Pelhřimov 4:5 (kon.)
Nový Jičín – Šumperk 3:2 (kon.) | Val. Meziříčí – Kopřivnice 6:2 (kon.) | Opava – SHK Hodonín 2:3 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
5:4 (2:2, 2:1, 1:1)
BK Havlíčkův Brod
Středa 19.09.2018, 18:00 • Bouchalky • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 3. kolo

Konec zápasu. (20:18:51)

59:58
    Jan Tlačil vyhazuje kotouč na druhou stranu kluziště a zajišťuje tak svému týmu výhru v dnešním derby!

59:22
    Michal Konečný si vyžádal pro domácí tým oddechový čas!

58:29
    Novák míří na střídačku a hosté zkusí hru v šesti!

58:29
    Trenér Havlíčkova Brodu si bere oddechový čas!

58:29
    Žďár právě vstřelil branku!
    Domácí se minutu a půl před koncem základní hrací doby ujímají vedení! Lukáš Bureš přihrál zpoza brány JANU TLAČILOVI, který hlídkoval před brankovištěm. Mladý útočník Plamenů perfektně zavěsil nad Novákovo levé rameno! Asistence: Lukáš Bureš, Martin Pleva

57:22
    Domácí se dlouho snažili ve středním pásmu získat puk, ale hosté vyhazují na další zakázané uvolnění.

57:01
    Třetina z mezikruží bekhendem nahodil kotouč na Slámu, ale domácí gólman puk zachytil do lapačky.

56:38
    Hosté posílají puk na zakázané uvolnění. Vhazovat se bude před Novákem.

54:35
    Holenda se v útočném pásmu mezi kruhy pokusil předat puk Třetinovi, ale hostující kapitán puk nezpracoval a domácí s ním míří do protiakce.

54:02
    Hra je přerušena a oba celky jedou vystřídat.

53:26

52:47
    Bureš se pomalu rozjel a před Novákem se pokusil kličkou zasunout puk z pravé strany za gólmana, ale neúspěšně!

52:47
    Lukáš Bureš se dostal do samostatného úniku, ale byl faulován a bylo nařízeno trestné střílení!

52:28
    Domácí vyhazují kotouč do středního pásma a získávají čas.

51:45
    Semrád prudce vystřelil od modré čáry, ale puku se do cesty postavil domácí Marek Prokš.

51:26
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Milfait – 2 min., hákování).

50:53
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Stehlík – 2 min., držení).
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Krupka – 2 min. + 10 min. osobní trest, vražení na hrazení). Trest odpyká Gregar.

Anna Růžičková

Branky a nahrávky: 9. Prokš (Stehlík, Gregar), 14. Stehlík (Gregar), 34. Prokš (Peslar), 39. Franek (Kunstmüller), 59. Tlačil (Bureš, Pleva) – 6. Procházka (Blinka, Semrád), 6. Voříšek (Blinka, Procházka), 31. Třetina (Semrád, Voříšek), 48. Voříšek (Šmíd)

SKLH Žďár nad Sázavou: Sláma (Kulich) – Pleva, Koželuh, Peslar, Lojek, Kališ, Kolda, Marek P. – Bureš, Jícha, Prokš, Hasoň, Franek, Gregar, Půža, Kunstmüller, Krupka, Kovářů, Tlačil, Hort, Stehlík
    BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek D.) – Semrád, Nepokoj, Vala, Kulhánek, Šmid, Kopic, Kříž – Michálek, Milfait, Beneš, Přidal, Třetina, Holenda, Procházka, Voříšek, Blinka, Chlubna, Kuchta, Kozlík, Ludvík

Diváci: 1 238