Pardubice – Brno 1:1 (kon.) | Sokolov – Prostějov 3:0 (kon.)
FK Baník Sokolov
3:0 (2:0)
1. SK Prostějov
Sobota 22.09.2018, 10:15 • Stadion FK Baník Sokolov, Sokolov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 9. kolo

81
    Sokolov právě vstřelil branku!
    Centr Vávry byl sice odvrácen, ale k odraženému míči se dostal za hranicí šestnáctky ERIK LIENER, který prožívá parádní zápas a výtečnou střelou nedal Brédovi šanci! Vypálil prudce do levého horního rohu a je to 3:0, definitivně rozhodnuto!

25
    Velmi pěkně sehraná akce Sokolova a je to 2:0! Na povedený centr šajtlí z pravé strany si naskočil ERIK LIENER a hlavičkou poslal míč do sítě k pravé tyči mimo dosah marně se natahujícího Brédy! Baník v posledních minutách dominoval a tohle je zasloužená druhá odměna.

2
    To jsou věci! Už ve druhé minutě jde Sokolov do vedení! Čerstvá posila Baníku Liener unikl po levé straně Susovi, střelou ještě Brédu nepřekonal, ale míč se odrazil pouze k ADAMU ŠEVČÍKOVI, jenž už měl jednoduchou práci a doklepl míč do sítě!