Waasland-Beveren – Charleroi 1:1 (kon.) | Eupen – Oostende 1:2 (kon.) | Lokeren – Mouscron 0:0 (kon.)
Sint-Truiden – Antverpy 2:0 (kon.)
Sporting Lokeren
0:0 (0:0)
Royal Excel Mouscron
Sobota 22.09.2018, 20:00 • Daknamstadion, Lokeren • Belgická liga • 8. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (21:55:17)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 1:6. Střely mimo: 6:7. Rohy: 3:11.

Je konec. Dnešní souboj týmů na spodku tabulky branku nepřinesl. V první půli diktovali tempo hry především hosté, ale žádné velké šance jsme se nedočkali. Ve druhém poločase byl domácí Lokeren o něco lepším týmem a v 58. minutě dali gól, ovšem ten kvůli ofsajdu neplatil. V 86. minutě to byl domácí hráč, jehož rána orazítkovala tyč. A nakonec v nastaveném čase zakončoval domácí hráč ve vápně, ale jeho hlavička šla vedle brány.

90+5
    90+4. Poslední šance domácích skončila vedle brány.

90+4
    A málem se tak stalo, když se domácí hráč dostal ke hlavičce uvnitř vápna, ale minul hostující svatyni!

90+4
    Nakonec domácí ještě získali rohový kop a mohou rozhodnout dnešní utkání.

90+3
    Lokeren má pravděpodobně poslední šanci, když získal autové vhazování na polovině hostů.

90+2
    Posléze se Idrisa Sambú provinil faulem ve středu hřiště.

90+1
    Guus Hupperts ztratil míč po laciné přihrávce na pravé straně, ale následně se hosté nedostali do nějaké šance.

90
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

89
    Domácí obránce byl v menších problémech, ale nakonec mu z nich pomohli spoluhráči.

87
    Následně získali hosté rohový kop z levé strany.

86
    Obrovská šance Lokerenu ke konci utkání, ovšem tato střela orazítkovala pouze levou tyč!

85
    Po chvíli získal Lokeren volný kop z levé strany.

83
    Domácí v posledních minutách zvýšili obrátky a opět se dostali ke střele, tu ale chytil Jean Butez.

82
    Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Bruno Godeau, přichází Christophe Diédhiou.

81
    Lokeren získal autové vhazování na své polovině hrací plochy.

79
    Střídání v týmu Sporting Lokeren: ze hřiště odchází Djordje Jovanović, přichází Marko Mirić.

78
    Domácí hráč se dostal ke střele uvnitř vápna, ale zamířil jen vedle levé tyče.

77
    Idrisa Sambú se minutu po svém příchodu na hrací plochu dopustil faulu.

76
    Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Fabrice Olinga, přichází Idrisa Sambú.

75
    A opět mají hosté autové vhazování, ale to se uskuteční po následném střídání.

73
    Fabrice Olinga přišel o míč na levé straně, ovšem Lokeren zůstanu u balónu.

71
    Lokerenu se nepovedl přechod na polovinu soupeře.

69
    Fabrice Olinga se málem dostal ke střele, ovšem v tom mu zabránil obránce Mouscronu.

68
    Hostující útočník se ocitl jen v ofsajdovém postavení.

67
    Střídání v týmu Sporting Lokeren: ze hřiště odchází José Francísco Cevallos, přichází Amine Benchaib.

65
    Dnes v Lokerenu dost prší, což kazí kvalitu hry. Nyní získali hosté rohový kop, ale opět z toho nebylo nic velkého.

63
    Opět skončil balón jen v zámezí za bránou Lokerenu.

61
    Van Durmen se provinil faulem ve středu hrací plochy a uviděl žlutou kartu.

60
    Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Frantzdy Pierrot, přichází Mbaye Leye.

58
    Domácí sice dávají gól, ale ten nakonec neplatí díky ofsajdu! Útočník Lokerenu si naběhl za obranu a následně i kolem brankáře, ovšem vše bylo navíc.

57
    Domácí nyní jdou dopředu po pravé straně.

55
    Mouscron drží míč na své polovině hrací plochy a snaží se pomalou kombinací dostat dopředu.

52
    Ovšem ani tentokrát nebyla k vidění žádná šance, či zakončení na bránu.

50
    A opět se k míči dostal Royal a získal rohový kop z pravé strany.

49
    Posléze se domácí hráč provinil faulem a hosté získali volný kop.

48
    Mouscron nyní získal rohový kop, ovšem ten nic nepřinesl.

46
    Střídání v týmu Sporting Lokeren: ze hřiště odchází Bambo Diaby, přichází Lukáš Mareček.

46

Druhý poločas začne přibližně v 21:01.

První velice neatraktivní poločas je u konce. Pár náznaků sice v první půli bylo, ovšem nešlo o nic nebezpečného. Hru diktují hosté z Mouscronu, ale ani oni nic velkého nevymysleli.

45+1

45+1
    Následně se málem dostal domácí hráč do vápna, ovšem v tom zabránil hostující obránce.

45+1
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

45
    Pierrot se nyní provinil faulem, když se snažil dostat přes obránce a dostal žlutou kartu.

43
    Hosté získali volný kop na polovině soupeře.

41
    Nyní Mouscron získal rohový kop z levé strany, když šel Ortwin De Wolf z brány a odkopl míč do zámezí.

40
    Overmeire se provinil faulem ve středu hřiště a uviděl žlutou kartu.

37
    Jestli se v prvním poločase dočkáme nějaké branky bude to nejspíš zázrak.

35
    Nyní skončil balón opět vedle hostující brány a Jean Butez tak má odkop od své svatyně.

33
    Ale ani tato střela hostujícího hráče nebyla nijak nebezpečná a letěla jen nad bránu De Wolfa.

32
    Poté ovšem domácí hráč Tirpan poslal k zemi soupeře a uviděl žlutou kartu. Mouscron navíc získal přímý kop.

31
    Ovšem následná střela nic nepřinesla.

30
    Následně se domácí provinili faulem a Mouscron získal přímý kop.

28
    Hosté získali autové vhazování na polovině soupeře.

26
    Lokeren se snad podruhé dostal do vápna soupeřem, ale centr jen proletěl vápnem.

24
    Hosté se nyní dostali ke střele, která byla zblokována a následuje rohový kop.

21
    Lokeren získal rohový kop, ovšem ten nic nepřinesl.

20
    Hra momentálně nenabízí vůbec nic atraktivního, jelikož hosté drží míč ve středu hrací plochy a přihrávají si z jedné strany na druhou.

17
    Mouscron získal autové vhazování na své polovině hrací plochy.

15
    Mouscron to zkoušel po pravé straně, ale nedostal se do žádné šance.

14
    Následně se na druhé straně ocitl v šanci Guus Hupperts, ale ještě si dával míč na pravou nohu a poté napálil jen obránce.

13
    Opět to byl hostující hráč, který vystřelil, ale tentokrát pouze doprostřed brány.

11
    Frantzdy Pierrot se ocitl v dobré šanci, ovšem jeho zakončení letělo jen nad bránu De Wolfa!

10
    Opět mají hosté míč na svých kopačkách a v prvním deseti minutách jsme se nedočkali nějakého pozdvižení.

7
    Nyní hosté získali volný kop z pravé strany, ovšem s ním si poradil domácí gólman.

5
    Mouscron zatím drží míč a stará se o tempo hry.

3
    Hostující hráč byl zfaulován ve středu hrací plochy.

1

Sporting Lokeren: De Wolf – Ben Harush, Deschacht, Diaby, Filipović – Tirpan, Cevallos, de Ridder, Overmeire – Hupperts, Jovanović.
    Náhradníci: Verhulst – Benchaib, Mareček, Mirić, Saroka, Monsecour, A. Skúlason.

Royal Excel Mouscron: Butez – Godeau, Vojvoda, Amallah, Bakić – Boya, Gulan, Mohamed, Van Durmen – Olinga, Pierrot.
    Náhradníci: Libertiaux – Diédhiou, Katranis, Leye, Mbombo Lokwa, Sambú, Spahiu.

Rozhodčí: Bart Vertenten – Rien Vanyzere, Thibaud Nijssen.

Royal Excel Mouscron:

Mouscron obsazuje až poslední místo se třemi body a skóre 3:10. V posledním zápase přivítal na své půdě Kortrijk. Ve 42. minutě poslal domácí do vedení Mohamed, který proměnil pokutový kop. Následně už branka nepadla a Mouscron tak získal první body.

Sporting Lokeren:

Lokeren se momentálně nachází čtrnáctém místě se čtyřmi body a skóre 6:15. V posledním utkání zavítal na půdu Clubu Bruggy. V 8. minutě šli hosté do vedení po brance Jovanoviče, ale v 61. minutě přišlo srovnání a v 90+8. minutě zajistil tři body domácím z penalty Vossen. Nejlepším střelcem je se dvěma góly Cevallos.

V 8. kole belgické Jupiler League se proti sobě utkají týmy Sporting Lokeren a Royal Excel Mouscron. Naposled se spolu tato mužstva utkala před šesti měsíci na půdě Mouscronu, kde Lokeren zvítězil 2:1. Nyní se bude hrát na Daknamstadionu v Lokerenu, který nabídne kapacitu pro 12 136 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Bart Vertenten a jeho asistenti Rien Vanyzere a Thibaud Nijssen. Úvodní výkop je naplánován na 20:00.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.