Fulham – Watford 1:1 (kon.) | Burnley – Bournemouth 4:0 (kon.) | Cardiff – Manchester City 0:5 (kon.)
Crystal Palace – Newcastle 0:0 (kon.) | Leicester – Huddersfield Town 3:1 (kon.) | Liverpool – Southampton 3:0 (kon.)
Manchester Utd. – Wolverhampton 1:1 (kon.) | Brighton – Tottenham 1:2 (kon.)
Brighton & Hove Albion
1:2 (0:1)
Tottenham Hotspur
Sobota 22.09.2018, 18:30 • Falmer Stadium, Falmer • Anglická Premier League • 6. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno, díky za pozornost. (20:32:19)

Fauly: 15:9

Zápas skončil a z vítězství se radují fotbalisté Tottenhamu, kteří dokázali vyhrát na hřišti Brightonu 2:1. Dlouho to vypadalo na docela pohodový zápas v podání Spurs. Ti byli od začátku lepší a od 42. minuty vedli po penaltě v podání Harryho Kanea 1:0. Ve druhém poločase se ale domácí zlepšili a několikrát zahrozili. Nejprve skončila tečovaná střela Marche těsně nad a pak nevyužil tutovku Anthony Knockaert. Hosté to potrestali, pěknou střelou z první se prosadil střídající záložník Érik Lamela. V závěru ještě došlo i na drama, když ve třetí minutě nastavení dokázal snížil Anthony Knockaert. Ten samý hráč měl pak ještě jednu možnost, tu už ale nevyužil, takže Tottenham své hubené vedení nakonec udržel.

90+5

90+4
    Domácí si ještě vytvořili jednu šanci a znovu to byl Anthony Knockaert, který pálil. Ale Paulo Gazzaniga tentokrát dokázal zasáhnout a Tottenham vyhraje.
    90+3. Anthony KNOCKAERT - 1:2

90+3
    Brighton právě vstřelil branku!
    Ještě to bude drama, Brighton snižuje! Prosadil se ANTHONY KNOCKAERT, který byl asi nejaktivnějším hráčem Brightonu v tomto zápase. Dostal krásný dlouhý pas od Duffyho, pak si lehkým zaseknutím si na pravé straně posadil Roseho a pak se trefil přesně k tyči. Asistence: Shane Duffy.

90+3
    Tentokrát pálil Harry Kane z pravé strany, ale znovu ho skvěle vychytal Mathew Ryan.

90+3
    Jenže domácí vepředu míč neudrželi a znovu se musejí rychle vracet zpět.

90+2
    Domácí se nevzdávají a ještě pošlou dlouhý nákop na polovinu Spurs.

90+1
    Krajní obránce Brightonu Martín Montoya zkusil štěstí střelou z dálky, ale ta nemohl v žádném případě překonat Paula Gazzanigu.

90+1
    Dnešní utkání sleduje 30 531 diváků.

90+1
    Nastavují se čtyři minuty.

90
    Rohový kop v podání Lamely odvrátil hlavou stoper domácích Shane Duffy.

90
    Harry Kane v závěru utkání chytil střeleckou slinu. Tentokrát pálil z levé strany a Ryan míč vyrazil na rohový kop.

89
    Tottenham si zkušeně hlídá vedení, od jeho branky bude rozehrávat Paulo Gazzaniga.

88
    Eriksen prostrčil míč na Lamelu. Ten ještě balón roztáhl na Alliho. Anglický reprezentant ještě hledal Kane na zadní tyči, ale jeho pas nebyl přesný.

87
    Harry Kane ještě měl šanci podruhé se zapsat na střeleckou listinu. Zpracoval si přihrávku, která nebyla úplně ideální, vypálil, ale pravačkou trefil jen Ryana.

87
    Domácí vysoko napadají rozehrávku soupeře, ale ten si zatím zkušeně míč hlídá, nijak nezmatkuje a nedělá chyby.