Převýšov – Vyšehrad 3:0 (kon.) | Králův Dvůr – Vltavín 0:2 (kon.) | Dobrovice – Živanice 2:1 (kon.)
Domažlice – Ústí n/O 1:1 (5:6 po pen.) | Velvary – Olympia Radotín 1:1 (5:6 po pen.)
FK Králův Dvůr
0:2 (0:2)
Loko Vltavín
Sobota 22.09.2018, 10:30 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • Česká fotbalová liga • 7. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (12:29:42)

Střely na branku: 4:9. Střely mimo: 3:8. Rohy: 2:10. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 14:10.

Je konec. Vltavín dnes dokázal zvítězit na půdě Králova Dvora 2:0. V 5. minutě poslal hosty do vedení Lukáš Veselý, který si naběhl na centr z levé strany. Ve 40. minutě získali hosté pokutový kop, který proměnil Ondřej Šípek střelou k levé tyči. Ve druhém poločase byli hosté opět lepším týmem, ale i přes šance už branka nepadla.

90+3

90+2
    Hosté ještě získali rohový kop z levé strany.

90+1
    Rozhodčí nastavil tři minuty navíc.

90
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Veselý, přichází Novák M..

90
    Ale ani tato standardní situace nepřinesla branku.

88
    Králův Dvůr nyní získal přímý kop z dobré pozice a může zdramatizovat konec utkání.

87
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Pozníček, přichází Eichler.

87
    Následně se hostující hráč dostal ke střele, ale tu vyrazil domácí brankář a následuje další rohový kop.

86
    Hosté nyní získali rohový kop z pravé straně.

85
    Následný nákop domácích do vápna nepřinesl nic velkého a míč získal jen v moci brankáře Štorce.

84
    Hovorka se provinil faulem a uviděl žlutou kartu.

83
    Už to vypadá, že Vltavín dnes bude brát tři body, jelikož stále vede o dvě branky.

81
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Valíček, přichází Špaček.

79
    Vltavín získal přímý kop, ale ten nepřinesl nic většího, jelikož střela skončila ve zdi hráčů.

78
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Zelenka, přichází Břížďala.

77
    Balšánek se posléze provinil faulem, za který uviděl žlutou kartu.

76
    Králův Dvůr se sice dostal do zakončení, ale to chytil Štorc.

74
    Opět se Vltavín dostal dopředu a následně získal rohový kop z pravé strany.

72
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Schindler, přichází Hovorka.

71
    Králův Dvůr nyní získal autové vhazování na polovině soupeře a má dvacet minut na srovnání.

70
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Šlapák, přichází Novák R..

68
    Opět jsou u míče hosté, kteří kontrolují konec zápasu.

67
    Ovšem posléze skončil neúspěšně, když domácí obránce opět dostal míč do bezpečí.

66
    Posléze získali hosté další volný kop a mohou navýšit svůj náskok.

65
    Ovšem ani tentokrát jsme se nedočkali branky, když míč odhlavičkoval domácí obránce.

64
    Nyní to jsou opět hosté, kteří získali rohový kop z pravé strany.

62
    Hosté se dostali do velké šance, ovšem Krček předvedl skvělý zákrok!

61
    Střídání v týmu Loko Vltavín: ze hřiště odchází Vieira, přichází Maione.

59
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Procházka, přichází Hejda.
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Nehoda, přichází Dolák.

58
    Opět přiletěl centr do vápna hostujícího soupeře, ale domácí se nemohou dostat ke střele.

57
    Poté se Králův Dvůr dostal až do vápna, ale následná přihrávka nebyla úspěšná.

55
    Hosté sice měli autové vhazování, ale následně ztratili míč.

53
    Domácí hráč se dostal ke střele, ovšem ta byla hodně nepovedená.

52
    Vltavín získal autové vhazování, ovšem následný centr skončil pouze nad bránou Králova Dvora.

50
    Nyní skončil míč pouze za bránou Krčka.

49
    Centr hostů do vápna sice letěl, ale tam ho odhlavičkoval domácí hráč.

47
    Vltavín získal autové vhazování na své polovině hrací plochy.

46
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Bohánek, přichází Bouček.

46

Druhý poločas začne přibližně v 11:37.

První poločas je u konce a Vltavín zatím vede jasně 2:0. V 5. minutě poslal hosty do vedení Lukáš Veselý, který si naběhl na centr z levé strany. Ve 40. minutě získali hosté pokutový kop, který proměnil Ondřej Šípek střelou k levé tyči.

45+2

45+2
    Domácí se provinili faulem ve středu hrací plochy.

45+1
    Po rohovém kopu hostů přišlo zakončení, ale to šlo vedle brány.

45
    Rozhodčí nastavil dvě minuty navíc.

44
    Následný rohový kop zakončení nepřineslo.

43
    Hosté nyní získali rohový kop z levé strany.

42
    Následná střela z přímého kopu skončila pouze vedle levé tyče.

41
    Centr domácích nic nepřinesl, ale po chvíli se hostující hráč provinil faulem před svým vápnem.
    40. Ondřej ŠÍPEK - 0:2

40
    Vltavín právě vstřelil branku!
    K exekuci pokutového kopu se postavil ONDŘEJ ŠÍPEK, který umístil svou střelu k levé tyči, zatímco brankář Krček šel na druhou stranu.

39
    Byla nařízena penalta pro Vltavín. Domácí obránce se provinil nedovoleným zákrokem ve svém vápně a Vltavín má velkou šanci se dostat do dvoubrankového vedení.

38
    Michal Hell se provinil faulem ve středu hrací plochy a uviděl žlutou kartu.

37
    Domácí hráč se snažil dostat do vápna z levé strany, ale hostující obránce mu v tom skvělým skluzem zabránil.

36
    Utkání není nijak moc atraktivní a až na gól a jednu vážnější střelu jsme nic velkého neviděli.

34
    Opět je Vltavín u míče, ale následný pokus o centr byl zblokován.

32
    Hosté nyní získali autové vhazování na pravé straně a od první minuty jasně ovládají hru.

30
    Domácí se dostali po levé straně, ale nebylo z toho ani tentokrát nic vážného.

28
    Králův Dvůr nyní drží míč ve středu hrací plochy, ale posléze přišel jen faul z domácí strany.

27
    Domácí získali rohový kop z pravé strany, ale zatím jim chybí hlavně střely na bránu.

25
    Rána hostujícího útočníka se nepovedla a míč skončil opět vedle brány Králova Dvora.

24
    Domácí hráč se nyní provinil nedovoleným zákrokem ve středu hrací plochy.

22
    Vltavín se sice dostal až na hranici vápna, ale ani tentokrát nepřišla střela.

21
    Nákop domácích po pravé straně nepřinesl nic vážnějšího.

20
    Hostující hráč se dostal k velice pěkné střele, ale ta nakonec skončila těsně na horní tyčí Krčekovy brány!

18
    Zápas až na vstřelenou branku zatím nepřináší žádné šance.

16
    Centr Vltavína z levé strany nic vážnějšího nepřinesl a posléze skončil balón jen v zámezí.

14
    Domácí si zatím neví rady s hostující obranou, která prvních patnáct minut zápasu fungovala velmi dobře.

12
    Nyní Králův Dvůr získal rohový kop z pravé strany a může srovnat stav utkání.

11
    S následnou přihrávkou si bez problémů poradil brankář Štorc a odkopl míč.

10
    Kralův Dvůr ani tentokrát nedokázal nic vymyslet při útoku k bráně soupeře.

8
    Vltavín nyní získal volný kop na levé straně, ale nakonec z toho nic velkého nebylo.

7
    Tentokrát si domácí obránce poradil s únikem hostujícího útočníka.
    5. Lukáš VESELÝ - 0:1

5
    Hosté jdou po bleskovém protiútoku do vedení! Domácím nevyšla akce a tak se Vltavín dostal rychle dopředu, kdy následně přišel přízemní centr z levé strany do vápna, kde dokázal úspěšně zakončit LUKÁŠ VESELÝ.

3
    Centr Vltavína ze středu hřiště byla neúspěšný a skončil jen vedle brány Krčka.

2
    Králův Dvůr se rovněž podíval směrem k bráně soupeře, ale míč skončil jen vedle ní a následuje odkop Krčka od jeho svatyně.

1
    Hosté se dostali s míčem po levé straně, ale následně dokázali nic velkého vymyslet.

1

FK Králův Dvůr: Krček – Bohánek, Rendla, Hell, Zelenka, Nehoda, Šebek, Balšánek, Kraus, Procházka, Šlapák
    Náhradníci: Špicl – Břížďala, Novák R., Hejda, Dolák, Bouček, Černý

Loko Vltavín: Štorc – Valíček, Abena, Veselý, Uvíra (C), Šípek, Schindler, Láncz, Pozníček, Vieira, Tichý
    Náhradníci: Roušal – Novák M., Hovorka, Eichler, Maione, Špaček

Rozhodčí: Josef Váňa – Lukáš Machýček, Lukáš Matoušek.

Králův Dvůr se momentálně nachází na šestém místě se třinácti body a skóre 8:6. V posledním zápase zavítal na půdu Štěchovic, kde základní hrací doba skončila 1:1 a penalty lépe zvládli domácí. Nejlepším střelcem je se třemi góly Kraus.
    Vltavín je aktuálně na sedmém místě s dvanácti body a skóre 18:15. V posledním zápase zavítal do Vyšehradu. Tam padaly branky jen v prvním poločase, který ovládli domácí 3:2. Nejlepšími střelci jsou se čtyřmi góly Pejsa a Šípek.

V 7. kole ČFL se proti sobě utkají týmy FK Králův Dvůr a Loko Vltavín. Naposled se spolu tato mužstva utkala v minulé sezóně na půdě Králova Dvora, kde Vltavín vyhrál 1:0. Nyní se bude hrát opět na Městském stadionu Králův Dvůr, který nabídne kapacitu pro 5 000 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí Josef Váňa a jeho asistenti Lukáš Machýček a Lukáš Matoušek. Úvodní výkop je naplánován na 10:30.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.