Sittard – Willem II 4:4 (kon.) | Excelsior – Heerenveen 3:3 (kon.) | Venlo – Breda 3:0 (kon.)
Arnhem – Den Haag 1:1 (kon.)
VVV Venlo
3:0 (2:0)
NAC Breda
Sobota 22.09.2018, 19:45 • Seacon Stadion De Koel • Nizozemská Eredivisie • 6. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (21:35:22)

Sledovali jsme utkání mezi Venlem a Bredou, které končí jasnou výhrou domácích 3:0. V 2.minutě se prosadil Opoku. O šestnáct minut později poslal domácí do dvoubrankového vedení po penaltě Sušič. V druhé půli se ještě prosadil Grot po parádní individuální akci. Breda si nevytvořila téměř nic. Arno Verschueren byl smolařem zápasu, protože zavinil penaltu a dostal červenou za dvě žluté karty. Venlo se posouvá na třetí příčku, Breda klesá na poslední osmnácté místo.

90+3

90+2
    Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Jonathan Opoku, přichází Martin Samuelsen.

90+1
    Benjamin van Leer předvedl ještě jeden dobrý zákrok po střele Ralfa Seuntjense.

90
    Rozhodčí Kamphuis se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Moreno Rutten.

88
    Rohový kop pro hostující Bredu.

87
    Arno Verschueren potvrzuje svůj mizerný výkon druhou žlutou kartou v utkání.

86
    Zápas se již dohrává. Nic zajímavého se neděje.

85
    Útočným faulem se provinil domácí Danny Post.

84
    Ke střele se dostal Peniel Mlapa, jenže jeho pokus vyráží van Leer.

83
    Fabian Sporkslede kvalitně udržel míč před dotírajícím Mlapou.

82
    Se střídáními se roztrhl pytel. Venlo i nadále ale zůstává efektivnějším a přímočařejším týmem.

81
    Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Tino-Sven Sušić, přichází Peter van Ooijen.

80
    Posledních deset minut základní hrací doby.

79
    Vystřídal i hostující trenér, který už je sice smířený s remízou, ale i tak poslal na trávník mladého ofenzivního hráče, který jde sbírat zkušenosti.

78
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Gianluca Nijholt, přichází Marwin Reuvers.

77
    Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Jay-Roy Jornell Grot, přichází Patrick Joosten.

76
    Domácí trenér Steijn bude poprvé v utkání střídat.

75
    Janssen hledal dlouhým míčem Opokua, jenže ten nedokázal přehlavičkovat Palmer-Browna.

74
    Hostům se opět nepovedl útok, který zakončil Kastaneer útočným faulem.

73
    Jerold Promes dobře vystoupil před Muhrenem a lehce mu odebral potencionální míč.

72
    Breda sice kombinuje, jenže stále z toho nic zajímavého nemá.

71
    Nepřesná přihrávka Rosheuvela končí za brankovou čarou. Lars Unnerstall bude odkopávta od brány.

70
    Posledních dvacet minut střetnutí a domácí vedou pohodlně 3:0.

69
    Žlutou kartu dostává Gervane Kastaneer (NAC Breda).

68
    K zajímavé střele se dostal domácí Tino-Sven Sušić, jenže jeho pokus o zakončení skončil fiaskem, protože nedokázal kvalitně trefit míč.

67
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Paolo Fernandes, přichází Gervane Kastaneer.

66
    Hostující trenér bude podruhé v tomto utkání střídat.

65
    Do ofsajdového postavení se dostal hostující Mikhail Rosheuvel.

64
    Další nepovedený útok Venla, které po třetí brance hodně zmírnilo tempo hry.

63
    Moreno Rutten znamenitě vystál Nijholta. Domácí obránci jsou dnes zkrátka nepřekonatelní.

62
    Nepřesná přihrávka Jonathana Opokua. Benjamin van Leer bude odkopávat od brány.

61
    Nedovolený zákrok Nijholta, který zajel do Seuntjense.

60
    PO půlhodině utkání vedou domácí přesvědčivě 3:. O poslední branku se postaral Jay-Roy Jornell Grot.

59
    Paolo Fernandes zajímavě centroval, jenže jeho spoluhráči opět selhali.

58
    Arno Verschueren si tentokrát poradil s Grotem. Tento hostující obránce ale stejně hraje mizerné utkání. Nejdřív zaviní penaltu a poté nechá vyniknout Grota.

57
    Venlo si užívá nesmírné podpory svých fanoušků, kteří si tento čas dosytosti užívají.

56
    K zakončení se dostal Gianluca Nijholt, jenže jeho pokus blokuje Promes.

55
    Venlo se v pohodě brání a jde si pro tři body do tabulky.

54
    S Bredou to je již hodně nahnuté. Musel by se stát zázrak, aby si odvezli alespoň jeden bod.
    53. Jay-Roy Jornell Grot - 3:0

53
    Venlo právě vstřelilo branku!
    Parádní branka domácího Venla! Autorem branky je JAY-ROY JORNELL GROT, který si navezl míč na osu hřiště a parádní střelou k pravé tyči překonává van Leera, který potřetí v utkání loví míč ze sítě.

51
    Na Seacon Stadion se snáší kapky deště. Pro ofenzivní fotbal to je jen dobře!

50
    Breda vstoupila do utkání aktivněji. Uvidíme, zda se dokážou brankově prosadit.

49
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Nils Röseler.

48
    Rohový kop pro hostující mužstvo.

47
    Hostující trenér Van der Gaag ihned reaguje střídáním, tak jsem zvědav, jak se nově příchozí Muhren prosadí.

46
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Luka Ilić, přichází Robert Mühren.

46

Sledovali jsme první poločas mezi Venlem a Bredou, který končí jasným vítězstvím domácích 2:0. Nejprve se v 22.minutě prosadil Opoku a v 38.minutě se z penaltového puntíku prosadil Tino-Sven Sušić. Uvidíme, zda se Breda zlepší, nebo domácí nadále budou dominovat.

Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

Který z týmů obdrží první žlutou kartu ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45
    Rozhodčí Kamphuis se rozhodl, že nastaví minutu nad rámec základní hrací doby.

43
    Venlo je naskládané na své útočné polovině hřiště.

42
    Ta si nevypracovala šanci jako domácí tým, který zatím suverénně kráčí za vítězstvím.

41
    Rohový kop pro Bredu.

40
    Posledních pět minut první půle a domácí vedou již 2:0 díky úspěšné penaltě Sušiče.

39
    Do ofsajdového postavení se dostal domácí Jonathan Opoku.
    38. Tino-Sven SUŠIĆ - 2:0

38
    Autorem branky z pokutového kopu je TINO-SVEN SUŠIĆ, který krásnou střelou k tyči překonává van Leera. Venlo vede 2:0 a jde si pro velice potřebné tři body do tabulky.

37
    Byla nařízena penalta po faulu Verschuerena, který stáhl na zem dobře rozběhnutého Grota!

36
    Rohový kop pro domácí Venlo.

35
    Autor první branky utkání se dostal opět k zakončení, jenže tentokrát svůj pokus totálně zazdil na tribunu.

34
    Žlutou kartu dostává Fabian Sporkslede (NAC Breda).

33
    Breda stále nemůže najít recept na překonání domácí pevnosti.

32
    Ke střele se odhodlal Ralf Seuntjens, jenže jeho pokus jde vysoko nad.

31
    Fabian Sporkslede nešikovně fauloval Posta. Venlo bude rozehrávat volný přímý kop.

30
    Po třiceti minutách vede domácí celek 1:0 po brance Opokua.

29
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Menno Koch.

28

27
    Jay-Roy Jornell Grot hbitě obehrál Kaliho. Vrací míč na své obránce, kteří také nemají kam spěchat.

26
    Hosté sice dominují v držení míče, jenže to nikdy nevyhrálo žádné utkání a ani dnes se to zřejmě nepodaří.

25
    Mikhail Rosheuvel se nedokázal prosadit přes jednoho z domácích obránců.

24
    Breda se snaží o okamžité vyrovnání, nicméně se jim nedaří projít do poslední třetiny hřiště.

23
    Tak jsme se dočkali branky, tak snad se dočkáme mnohem lepší podívané.
    22. Jonathan OPOKU - 1:0

22
    Autorem branky je JONATHAN OPOK, který byl úplně volný v pokutovým územím krásnou střelou z první překonal hostujícího brankáře van Leera a posílá Venlo do vedení!

21
    U míče jsou hráči v žlutých dresech.

20
    Po dvaceti minutách je stav stále bezbrankový.

19
    Paolo Fernandes se nedokázal prosadit proti Ruttenovi. Zatím dominují obrany.

18
    Hra stále postrádá šťávu. Chtělo by to branku, která by odšpuntovala útočnou hu.

17
    To se jim nepovedlo. Míč má u kopaček domácí stoper Jerold Promes.

16
    Breda kombinuje kolem poloviny hřiště. Uvidíme, zda dokáže přelézt hradby domácí pevnosti.

15
    Tino-Sven Sušić předvedl velice povedený zákrok proti razantní střele Kaliho.

14
    Arno Verschueren si dokázal poradit s napadajícím Grotem. Ten je hodně rozladěný, protože mu nepomohl nikdo z jeho spoluhráčů.

13
    Venlo se pomalu osměluje směrem do útoku, jenže stále to není ideální.

12
    Nepřesná přihrávka Gianluca Nijholta končí za brankovou čarou. Lars Unnerstall bude odkopávat od brány.

11
    K zajímavému zakončení se dostal domácí Jonathan Opoku, jenže jeho pokus jde mimo bránu van leera.

10
    V prvních deseti minutách jsme neviděli branku, ani žádnou zajímavou akci.

9
    Janssenův dlouhý míč sice nalezl Mlapu, jenže jeho přihrávka na Grota byla přesná.

8
    Breda se snaží zastavit každý domácí útok hned v zárodku celé akce. Tentokrát se faulem provinil Kali.

7
    Breda je o něco málo aktivnější, nicméně ani jeden celek nepředvedl smysluplný útok.

6
    Nedovoleným zákrokem se prezentoval hostující Luka Ilić. Nils Röseler bude rozehrávat před půlicím kruhem.

5
    Paolo Fernandes vyslal pěkný centr na te Vredeho, jenže jeho pokus jde mimo tyče Unnerstalla.

4
    Zatím je úvod utkání hodně vlažný. Snad se to brzy změní vstřelenou brankou.

3
    Breda kombinuje na své polovině hřiště a hledá volnou mezírku v obraně Venla.

2
    Roel Janssen dobře uhlídal rychlého Rosheuvela. Domácí celek si poprvé v tomto utkání zaútočí.

1
    Venlo obléklo žluté dresy, Breda bílé.

1

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

VVV Venlo: Unnerstall – Rutten, Promes, Röseler, R. Janssen – Post, R. Seuntjens, T.-S. Sušić – Opoku, Mlapa, Jornell Grot.
    Náhradníci: D. van Crooij, Verbong – Borgmann, Dekker, Kum, Joosten, van Bruggen, Samuelsen, van Ooijen.

NAC Breda: van Leer – Sporkslede, Palmer-Brown, Koch, Verschueren – Nijholt, Ilić, Kali – Fernandes, te Vrede, M. Rosheuvel.
    Náhradníci: Niemczycki, Zwarthoed – Carolina, El Allouchi, Klomp, Kastaneer, Leigh, Korte, Mets, Mühren, Reuvers.

20.09.16 Breda-Venlo 0 : 2

Breda se momentálně nachází na předposledním sedmnáctém místě. Na svém kontě mají za pět utkání pouze tři body za výhru 3:0 proti Graafschapu. Skóre mají hrozivé 7:17, takže jejich obranná fáze hry její zřejmě ideální. Nejlepším střelcem týmu je s třemi góly te Vrede.

Venlo se momentálně nachází na krásném sedmém místě. Na svém kontě mají za pět utkání 8 bodů za dvě výhry a stejný počet remíz. Skóre mají kladné 5:4. Na první PSV ztrácí již sedm bodů. V posledním utkání porazili 1:2 nováčka z Graafschap. Nejlepším střelcem týmu je s dvěma góly Post.

Hezký den u sledování nizozemské Eredivisie! V dnešním 6.kole se představí domácí Venlo, které vyzve Bredu. Utkáním vás provede Ondřej Klos.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:45.