Sittard – Willem II 4:4 (kon.) | Excelsior – Heerenveen 3:3 (kon.) | Venlo – Breda 3:0 (kon.)
Arnhem – Den Haag 1:1 (kon.)
VVV Venlo
3:0 (2:0)
NAC Breda
Sobota 22.09.2018, 19:45 • Seacon Stadion De Koel • Nizozemská Eredivisie • 6. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (21:35:22)

Sledovali jsme utkání mezi Venlem a Bredou, které končí jasnou výhrou domácích 3:0. V 2.minutě se prosadil Opoku. O šestnáct minut později poslal domácí do dvoubrankového vedení po penaltě Sušič. V druhé půli se ještě prosadil Grot po parádní individuální akci. Breda si nevytvořila téměř nic. Arno Verschueren byl smolařem zápasu, protože zavinil penaltu a dostal červenou za dvě žluté karty. Venlo se posouvá na třetí příčku, Breda klesá na poslední osmnácté místo.

90+3

90+2
    Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Jonathan Opoku, přichází Martin Samuelsen.

90+1
    Benjamin van Leer předvedl ještě jeden dobrý zákrok po střele Ralfa Seuntjense.

90
    Rozhodčí Kamphuis se rozhodl, že nastaví tři minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil domácí Moreno Rutten.

88
    Rohový kop pro hostující Bredu.

87
    Arno Verschueren potvrzuje svůj mizerný výkon druhou žlutou kartou v utkání.

86
    Zápas se již dohrává. Nic zajímavého se neděje.

85
    Útočným faulem se provinil domácí Danny Post.

84
    Ke střele se dostal Peniel Mlapa, jenže jeho pokus vyráží van Leer.

83
    Fabian Sporkslede kvalitně udržel míč před dotírajícím Mlapou.

82
    Se střídáními se roztrhl pytel. Venlo i nadále ale zůstává efektivnějším a přímočařejším týmem.

81
    Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Tino-Sven Sušić, přichází Peter van Ooijen.

80
    Posledních deset minut základní hrací doby.

79
    Vystřídal i hostující trenér, který už je sice smířený s remízou, ale i tak poslal na trávník mladého ofenzivního hráče, který jde sbírat zkušenosti.

78
    Střídání v týmu NAC Breda: ze hřiště odchází Gianluca Nijholt, přichází Marwin Reuvers.

77
    Střídání v týmu VVV Venlo: ze hřiště odchází Jay-Roy Jornell Grot, přichází Patrick Joosten.