Poruba 2011 – Litoměřice 4:5 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 2:7 (kon.) | Slavia – Kladno 4:3 (kon.)
Přerov – Kadaň 5:0 (kon.) | Motor ČB – Prostějov 4:3 (kon.) | Vsetín – Třebíč 4:3 (kon.)
Jihlava – Havířov 1:3 (kon.)
HC ZUBR Přerov
5:0 (4:0, 1:0, 0:0)
SK Trhači Kadaň
Sobota 22.09.2018, 17:00 • MEO Aréna, Přerov • Chance liga • 6. kolo

Tři body tak dnes zůstávají na Hané, poté, co Zubři jednoznačně ovládli průběh prvního dějství čtyřmi brankami. Po Navrátilovi, Novotném, Moučkovi a Černém se ještě na startu druhé periody prosadil Plášek, čímž uzavřel gólový účet večera. Od půle zápasu se do hry začali dostávat i Kadaňští, ale sympatický výkon z poslední třetiny jim i s trochou smůly nestačil na zkorigování konečného výsledku. Ode mě nezbývá nic jiného než pogratulovat vítězi, hostům popřát šťastný návrat do daleké Kadaně a vám čtenářům hezký zbytek sobotního večera! U dalšího přenosu z přerovské MEO Arény napočtenou! (19:18:33)

59:56
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Marek Sikora – 2 min., podrážení).

59:35
    Zubři kontrolují kotouč ve svém pásmu.

58:50
    Domácí fanoušci už vědí, že je velmi nepravděpodobné, aby jejich oblíbenci v poslední minutě inkasovali pětici branek a začínají s oslavami. Trhači se ještě posnaží alespoň o čestný úspěch.

57:59
    Trhači teď nechali otevřená zadní vrátka, z trestné jim prchl navrátilec Hejcman, který s pukem pelášil na Hamalčíka úplně sám! Hostující brankář se stal ale vítězem tohoto souboje.

57:29
    Buly po pravici Hamalčíka vyznělo lépe pro Trhače, ti se přesunuli i s ujíždějícím kotoučem do útočného pásma. U Klimeše byl ale hrací předmět dřív a s klidem jej tak mohl přikrýt.

56:32

55:52
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Darek Hejcman – 2 min., podrážení).

55:16
    Říha teď ujížděl úplně sám na Klimeše zatímco se z trestné vrátil Mašín. Kadaňský forvard ale zvolil na dotírajícího hráče kličku, na kterou se přerovský mladík nenechal nachytat.

54:32
    Vyloučení v týmu SK Trhači Kadaň (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká František Wágner.

54:28
    Sikora vystihl rozehrávku hostí, vybruslil si do pásma, aby pak puk předal zpět dozadu svým obráncům. Ti ale přesunuli hru zpět do útoku po opačném křídle, kde Jiří Goiš mířil pouze na brankovou konstrukci!

53:40
    Prudká střela Klímy končí jen na vzdálenější tyči! Povedená souhra Trhačů!

53:12
    Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov (Patrik Mašín – 2 min., pozdní dohrání).

52:51
    Novotný doslova zazdil Šulka, kadaňská souhra tak nedostává zakončení.

52:31
    Postavení mimo hru na domácí straně.

52:17
    Nakonec se ale osvobozují a po prostřídání formací se přetahovaná o puk přesouvá do protějšího rohu kluziště.

51:54
    Trhači se už dlouho nemohou vymanit ze zubřího sevření!

51:07
    Střela Roberta Černého po vyhraném buly končí sražená betonem v rohu kluziště, kde pokračují boje o kotouč.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 3. Navrátil (Zbořil, Moučka), 4. M. Novotný (Plášek ml.), 8. Moučka (Mašín, Navrátil), 18. R. Černý (T. Sýkora, Rachůnek), 22. Plášek ml. (Zbořil, Milan Procházka)

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Šurý) – Pala (A), M. Pohl, M. Novotný, Zbořil, R. Černý, Padrnos, Malina – Rachůnek, T. Sýkora (C), Sikora – Milan Procházka (A), Pšurný, Plášek ml. – T. Doležal, Hejcman, Goiš – Navrátil, Moučka, Mašín.
    SK Trhači Kadaň: Hamalčík (Štěpánek) – Novák, Grebeňuk, Janeba, Franc, Kachyňa, Popela – Klíma (A), Kůs (C), Wágner – Šulek, Říha (A), Jánský – Helt, Tupý, Řehoř – Vašíček, Maršoun, Rezek.

Rozhodčí: Kopeček, Obadal – Novák, Zídek