Přerov – Vítkovice 0:3 (kon.) | Slavia – Chomutov 2:5 (kon.) | Kladno – HC Litvínov 2:5 (kon.)
Č. Budějovice – Žďár n/S 3:4 (kon.) | Havířov – Třinec 2:7 (kon.) | Mountfield HK – Havlíčkův Brod 5:2 (kon.)
Sparta – Liberec 4:6 (kon.) | Pardubice – Mladá Boleslav 5:2 (kon.) | Plzeň – K. Vary 2:3 (po pr.)
Kometa Brno – Jihlava 4:1 (kon.) | Salzburg – Olomouc 5:6 (kon.)
HC ZUBR Přerov
0:3 (0:1, 0:1, 0:1 - N 0:1)
HC Vítkovice Ridera
Sobota 22.09.2018, 12:00 • MEO Aréna, Přerov • DHL Extraliga juniorů • Skupina D

63:48
    Vítkovice právě vstřelily branku!
    O bonusovém bodu je rozhodnuto v 63. minutě! V prodloužení se ke kotouči dostali Vítkovičtí jen na malou chvíli a hned trestali. Jeden z trojice Hanáků se dokonce octl bez hokejky a Lewandowski tak neměl nejmenší problém najít u tyče volného DOMINIKA FICKA, který si brankáře Šimonů položil k ledu a přehodil do zcela odkryté horní části branky.
    Asistence: Jakub Lewandowski.

46:10
    Ridera odskakuje Zubrům už o tři branky! Do slibné pozice se u pravé tyče dostal Mrva, který po obtočení předal puk do tutovky v prostoru mezikruží stojícímu VOJTĚCHOVI LEDNICKÉMU a ten z první propálil domácího gólmana.
    Asistence: Jakub Mrva.

26:56
    A hosté jdou do dvoubrankového vedení! Z rohu kluziště přišel kotouč od Fridricha na hůl Ivanovi, který našel přihrávkou JANA BERNOVSKÉHO a ten pohotově zakončil do odkryté klece. Asistence: Ivan Ivan, Petr Fridrich.

02:45
    A máme tu první branku zápasu! Vítkovičtí dobře napadali v útočném pásmu a po necelých třech minutách hry se zásluhou JANA BLAŠKA dostávají do vedení! Asistence: Adam Beránek, Ivan Ivan.

Daniel Doležal

Branky a nahrávky: 3. Blaško (Beránek, Ivan), 27. Bernovský (Ivan, Fridrich), 47. Lednický (Mrva), 64. Ficek (Lewandowski)

HC ZUBR Přerov: Šimonů (Postava) – Kopeček, Tischer, Takáč, Bieniek, Gréč, Moučka, Vlček – Kristek, Hradil (A), Borot, Indrák (A), Krátký, Chytil, Wolf, Zmeškal (C), Šimanský, Kylnar, Tarnoczy.
    HC Vítkovice Ridera: Piták (Dolíška) – Kunc, Bílý, Smička, Zapletal, Vacula, Ficek, Věntus (A) – Fridrich, Tvrdý, Bernovský (C), Lednický, Lewandowski, Beránek, Mrva (A), Blaško, Potočný, Ivan.

Rozhodčí: Kubíček – Mikšík, Zedník