Žilina B – KFC Komárno 1:2 (kon.) | Prešov – Trebišov 3:0 (kon.)
MŠK Žilina B
1:2 (1:0)
KFC Komárno
sk Neděle 23.09.2018, 10:30 • Štadión MŠK Žilina • MONACObet liga • 10. kolo

S konštatovaním, že Žilina B prehrala na domácom trávniku s Komárnom 1:2 sa s vami lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok dňa. Dočítania priatelia. (12:22:00)

90+2

90+1
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Domonkos, prichádza Luzin.

90+1
    Dlhá lopta za obranu Komárna pre Petráka, no táto prihrávka bola príliš dlhá.

90
    V druhom polčase bude hlavný rozhodca Ziemba nadstavovať minimálne 2 minúty.

90
    Žltú kartu dostáva Moško (MŠK Žilina B).

90
    Na trávniku ostáva ležať hosťujúci Fronc, no zrejme bude v poriadku.

89
    Striedanie v tíme KFC Komárno: z ihriska odchádza Mikeš, prichádza Maximilián.
    88. Nurković (KFK)
    Zdroj: youtubue.com – MSKZilinaTV

88
    Pekná strela kapitána Komárna Samira Nurkovića končí na pravej tyči Petrášovej bránky!

87
    Striedanie v tíme MŠK Žilina B: z ihriska odchádza Myslovič, prichádza Farský.

86
    Žilinčania teraz kombinujú na polovici súpera a hľadajú priestor na útočnú akciu.

85
    Začalo sa posledných 5 minút riadneho hracieho času.

84
    Norbert Guľa už chystá aj posledné dnešné striedanie, do hry príde Samuel Farský.

84
    Žltú kartu dostáva Antálek (KFC Komárno).

83
    Tréneri oboch tímov ešte nabádajú svojich hráčov ku zvýšenej aktivite, nuž, uvidíme ako to dnes dopadne.

82
    V týchto momentoch oba tímy tvrdo bojujú o každý kúsok trávnika.

81
    Po ďalšej akcii Žiliny končí lopta v náruči pripraveného Mateja Slávika.

80
    Priamy kop domácim vôbec nevyšiel podľa predstáv, záver zápasu sa nesie v zbytočne emotívnom duchu.