Sparta – Pardubice | 4:1 (kon.) | | | K. Vary – Zlín | 2:4 (kon.) | | | Vítkovice – Plzeň | 1:2 (po pr.) |
Liberec – Třinec | 4:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Mladá Boleslav | 0:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Olomouc | 4:1 (kon.) |
Litvínov – Chomutov | 4:1 (kon.) |
Riga – Spartak Moskva | 1:3 (kon.) |
Moser Medical Graz 99ers – Znojmo | 7:6 (po pr.) |
Salzburg – Olomouc | 8:2 (kon.) | | | Vsetín – Zlín | 7:2 (kon.) |
Minnesota – Colorado | 7:0 (kon.) | | | Buffalo – Toronto | 2:3 (kon.) | | | Detroit – Boston | 4:3 (po pr.) |
Montreal – Ottawa | 3:2 (kon.) | | | NY Islanders – NY Rangers | 5:2 (kon.) | | | Tampa – Nashville | 5:2 (kon.) |
Dallas – Florida | 3:4 (po pr.) | | | Arizona – Anaheim | 6:1 (kon.) | | | Calgary – Vancouver | 5:2 (kon.) |
San Jose – Vegas | 4:5 (1:2 po s.n.) | | | Columbus – St. Louis | 1:5 (kon.) | | | Pittsburgh – Detroit | 2:3 (kon.) |
Nitra – Trenčín | 3:1 (kon.) | | | Žilina – Banská Bystrica | 3:2 (po pr.) | | | Zvolen – Nové Zámky | 2:3 (po pr.) |
MAC Budapešť – Lipt. Mikuláš | 2:3 (1:2 po s.n.) | | | Košice – Poprad | 0:1 (kon.) | | | Detva – Miskolc | 5:2 (kon.) |
Topoľčany – Orange 20 | 7:1 (kon.) |
Velká Bíteš – Břeclav | 12:4 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Krnov | 2:3 (po pr.) | | | Kutná Hora – Vlašim | 1:2 (kon.) |
V.Popovice – Mladá Boleslav B | 6:3 (kon.) | | | Wolves Č. Těšín – H. Benešov | 6:3 (kon.) | | | Kobra Praha B – Žižkov Praha | 12:7 (kon.) |
Čáslav – Žabonosy | 7:2 (kon.) | | | Pelhřimov B – Č. Krumlov | 1:14 (kon.) | | | Tábor B – Radomyšl | 1:4 (kon.) |
Soběslav – Telč | 5:4 (kon.) | | | HC Vimperk – HC Vajgar | 2:4 (kon.) | | | Uničov – Vel. Meziříčí | 5:3 (kon.) |
SHKM Hodonín – Březina | 3:2 (po pr.) | | | HC Jičín – Lomnice n/P | 3:4 (po pr.) | | | Rakovník – Slaný | 2:1 (kon.) |
Č. Lípa – Frýdlant | 1:11 (kon.) | | | Gepardi Jablonec – HC Varnsdorf | 7:6 (kon.) |
Litvínov – Studénka Sledge | 1:5 (kon.) | | | Karlovy Vary – Zlín sledge | 1:2 (kon.) | | | SHK Mustangové – SOHO Olomouc | 6:3 (kon.) |
Fehérvár – Znojmo | 10:4 (kon.) |
Kadaň – HC Lovosice | 16:4 (kon.) | | | Louny – Klášterec nO | 7:5 (kon.) |
po s.n. (1:2)
MAC Budapešť
2:3
(1:1, 1:1, 0:0 - 0:0)
HK 32 Liptovský Mikuláš
Milan Stehura
Branky a nahrávky:
2. Brown, 30. Pápa – 7. Huna, 36. Huna (Kriška), rozh. náj. Uhrík
Rozhodčí: Baluška, Fridrich, Valo, Konc
Diváci:
Neproměněná penalta:
Samostatné nájezdy:
1. série:
0:1 Huna (LMI)
0:1 Langkow (MAC)
2. série:
0:1 Lichanec (LMI)
0:1 Orbán (MAC)
3. série:
0:1 Křiška (LMI)
0:1 Dansereau (MAC)
4. série:
0:1 Nádašdi (LMI)
1:1 Brown (MAC)
5. série:
1:2 Uhrík (LMI)
1:2 Bodó (MAC)
MAC Budapešť:
Bálizs (Rajna) – Macaulay, Pozsgai, Dudás, Burt, Garát, Vokla, Fejés, Pápa – Terbócs, K.Nagy, Szabad – Dansereau, Langkow, Klempa – Bodó, J.Brown, Orban – Szigeti, Kreisz, Odnoga
Náhradníci:
Trenér:
HK 32 Liptovský Mikuláš: Kislitsyn (Hollý) – Nádašdi, Mezovský, Kurali, Suchý, Nemec, Horváth, Bača, Korím – Kriška, Huna Ró., Huna Rich. – Vybiral, Lichanec, Sukeľ – Lištiak, Piatka, Števuliak – Žiak, Uhrík, Oško
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HK 32 Liptovský Mikuláš: Kislitsyn (Hollý) – Nádašdi, Mezovský, Kurali, Suchý, Nemec, Horváth, Bača, Korím – Kriška, Huna Ró., Huna Rich. – Vybiral, Lichanec, Sukeľ – Lištiak, Piatka, Števuliak – Žiak, Uhrík, Oško
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Baluška, Fridrich, Valo, Konc
Diváci:
Máme tu konec utkání, ve kterém jsme se jméno vítěze dozvěděli až po samostatných nájezdech. Liptovský Mikuláš uspěl v rozstřelu 2:1. Přeji klidný zbytek nedělního večera. (20:34:24)