Třebíč – Benátky n/J 1:0 (kon.) | Kadaň – Motor ČB 1:4 (kon.) | Kladno – Přerov 5:3 (kon.)
Havířov – Slavia 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Jihlava 3:4 (0:1 po s.n.) | Litoměřice – Vsetín 2:3 (kon.)
Frýdek-M. – Poruba 2011 3:4 (kon.)
SK Horácká Slavia Třebíč
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
HC Benátky nad Jizerou
Pondělí 24.09.2018, 17:30 • MANN + HUMMEL ARENA • Chance liga • 7. kolo

58:01
    Puk je v pásmu Benátek, Zohorna mohl rozhodnout, ale puk mu sjel z hole!

57:24
    ANO! Benátky hrají v šesti!

47:52
    Král (TRE) vyloučen na 2 minuty za hákování.

42:35
    Bilčík (TRE) vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.
    39:55 Adam RAŠKA - 1:0

39:55
    Horácká Slavia právě vstřelila branku!
    Tak konečně jsme se dočkali první branky! Luboš Horký si nabruslil až před kruhy, poté našel před brankou volného ADAMA RAŠKU, který si puk stáhl na bekhend a puk parádně zavěsil pod břevno. Asistence: Luboš Horký.

37:19
    Psota se krásně uvolnil přes obránce a vysloužil si přesilovku. Nedbal (TRE) vyloučen na 2 minuty za držení.

33:04
    Bittner dostal nahrávku až před Vejmelku, puk si stáhl na bekhend, ale bránu nedokázal trefit! Domácí měli velikou porci štěstí.

26:55
    Kusko a Nedvídek se mohli radovat z branky, ale vše jim překazil Žajdlík! Nedvídek střílel skoro již do prázdné brány, ale přesto to není gól. Brankář puk chytil a přerušil hru.

24:44
    Benátky jsou v těchto chvílích aktivnější, ale paradoxně si zahrají oni oslabení. Zachar (BEN) dostal 2 minuty za vysokou hůl.

24:20
    Tvrdá střela od modré z hole Nika. K další střele se dostal před kruhy Mikyska, Vejmelka podržel svůj tým.