Jekatěrinburg – Jaroslavl 5:4 (po pr.) | Magnitogorsk – Čerepovec 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Soči 2:1 (2:1 po s.n.)
Riga – Jokerit 2:1 (po pr.) | HC Slovan – Spartak Moskva 1:4 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
5:4 (1:2, 0:2, 3:0 - 1:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Úterý 25.09.2018, 16:00 • Uralec Arena • KHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (18:35:47)

Bodyčeky: 31:16

Je konec. Avtomobilist Jekatěrinburg předvedl fantastický obrat a nakonec po prodloužení vyhrál 5:4! V 8. minutě domácí využili přesilovou hru, když se prosadil Milovzorov, ale o pět minut později srovnal Sannikov a nakonec v 16. minutě se trefil jen šest vteřin po začátku početní výhody Loktionov. Ve 31. minutě se dostal do zakončení Denis Alexejev a se štěstím dostal puk za záda Kováře. Šestnáct vteřin před koncem třetiny se prosadil i Stěpan Sannikov, když vypálil přesně do levé šibenice! Lokomotiv tak vede už 4:1. Ve 45. minutě dal naději domácím Paré, který to zopakoval i v 50. minutě a domácím tak chyběla už pouze jedna branka. V 55. minutě se hostující hráč nechal vyloučit, což byla velká chybě, jelikož Avtomobilist srovnal stav utkání na 4:4, když se prosadil Golyšev. V 63. minutě rozhodl Sexton, který se dostal do úniku a bekhendem zakončil pod víko.

Rozhodčí podle videa nakonec branku uznávají a Jekatěrinburg vítězí!
    62:41 Dan SEXTON - 5:4

62:41
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    Obrat je dokonán, jelikož Avtomobilist dává gól v prodloužení! DAN SEXTON dostal skvělou přihrávku za dva obránce a v samostatném nájezdu zakončil bekhendem pod víko!

62:05
    Zatím je prodloužení, až na úvodní šanci hodně defenzivní a nevidíme žádné střely.

61:29
    Poté se sice dostali dopředu hosté, ovšem ani tady nebylo zakončení a Avtomobilist tak drží puk na svých holích.

61:05
    Útok Jekatěrinburgu nebyl nijak nebezpečný a nepřišla tak ani střela.

60:43
    Následně se k puku dostali domácí a už se hrnou dopředu. Hraje se 3 na 3.

60:20
    Brandon Kozun mohl rozhodnout, ovšem jeho střelu vyrazil Kovář ramenem!

Vyhrané buly: 6:8

Neskutečná třetí třetina je u konce a Jekatěrinburgu se povedlo parádní srovnání stavu na 4:4. Ve 45. minutě dal naději domácím Paré, který to zopakoval i v 50. minutě a domácím tak chyběla už pouze jedna branka. V 55. minutě se hostující hráč nechal vyloučit, což byla velká chybě, jelikož Avtomobilist srovnal stav utkání na 4:4, když se prosadil Golyšev.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Michal Raška

Branky a nahrávky: 8. Milovzorov (Sexton), 45. Paré (Sexton), 50. Paré (Sexton, Dawes), 55. Golyšev (S. Da Costa, Paré), 63. Sexton – 13. Sannikov (Averin), 16. Loktionov (Nakládal, Kontiola), 31. Alexejev (Jurtajkin), 40. Sannikov (Averin, Jelesin)

Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Sochackij) – Trjamkin (A), Alexej Vasilevskij, Ljamin, Jegoršev, Mamkin, D. Bodrov (A), Valitov, I. Višněvskij – Milovzorov, Kučerjavenko, Krikunov – Sexton, S. Da Costa, Dawes (C) – Česalin, Paré, Golyšev – Litovčenko, V. Popov, Kuzněcov.
    Lokomotiv Jaroslavl: Konovalov (Isajev) – Nakládal, Afanasjev, Jelesin, Kronwall (C), Kutuzov, M. Osipov, Čerepanov – Kozun, Kontiola, Loktionov – Sannikov (A), Apalkov (A), Averin – Jurtajkin, Alexejev, Iljenko – Kovalenko, Ivanov, Kajumov – Denisenko.

Rozhodčí: Sergei Belyayev, Viktor Gashilov – Alexander Sadovnikov, Dmitry Shishlo