Jekatěrinburg – Jaroslavl 5:4 (po pr.) | Magnitogorsk – Čerepovec 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Soči 2:1 (2:1 po s.n.)
Riga – Jokerit 2:1 (po pr.) | HC Slovan – Spartak Moskva 1:4 (kon.)
po s.n. (2:1)
CSKA Moskva
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
HK Soči
Úterý 25.09.2018, 18:30 • CSKA Ice Palace • KHL

Z tohoto duelu je to vše, přeji Vám hezký zbytek dne. (21:54:22)

Československá stopa v utkání:
    Do zápasu nenastoupil žádný český ani slovenský hokejista.

Střely na branku: 25 – 16 (7:1, 12:9, 6:5, 0:1).

Je dobojováno! Moskevské CSKA potvrdilo roli favorita jenom částečně. Během základní hrací doby vstřelilo jedinou branku a po vyrovnání Archipova mělo ve třetí třetině co dělat, aby z několika oslabení neinkasovali i podruhé. Po poklidném prodloužení se šlo do samostatných nájezdů, v nichž rozhodl Maxim Šalunov a zajistil domácímu celku druhý bod.

Maxim ŠALUNOV - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým CSKA Moskva.
    Autorem vítězné branky je MAXIM ŠALUNOV.

5. série
    2:1
    Soči se z vyrovnáni neradovalo dlouho, hned z následného nájezdu rozhodl Šalunov střelou nad pravou nohu Barulina.

5. série
    1:1
    Sergej Šmeljov vypálil podél pravé nohy gólmana a srovnal na 1:1!

4. série
    1:0
    Grigorenko z mezikruží o kousek minul ze svého pohledu pravou tyč.

4. série
    1:0
    Archipov nedokončil kličku do forhendu a vedení CSKA 1:0 tak stále platí.

3. série
    1:0
    Úspěšný nebyl ani Okulov, který si najel zprava a trefil horní konec betonu Barulina.

3. série
    1:0
    Robert Rosén také nic nevymýšlel a střelu švihem nasměroval do pravé nohy Sorokina.

2. série
    1:0
    Kirill Kaprizov zkoušel forhendový blafák, ale trefil část Barulinovy výstroje, od které šel puk mimo prostor branky.

2. série
    1:0
    Podšendjalov hledal skulinku mezi betony, ale Sorokin je k sobě sklapl včas.

1. série
    1:0
    Za domácí se rozjel Anton SLepyšev, který také nešetřil rychlostí a svůj forhendový pokus dostal až za Barulinova záda!

1. série
    0:0
    Jako první dostal důvěru Stanislav Bočarov, jenže forhendová střela z velké rychlosti skončila na vyrážečce Sorokina.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 15. Okulov (Pašnin, Šalunov), rozh. náj. Šalunov – 35. Archipov (R. Rosén, Collins)