Jekatěrinburg – Jaroslavl 5:4 (po pr.) | Magnitogorsk – Čerepovec 2:1 (kon.) | CSKA Moskva – Soči 2:1 (2:1 po s.n.)
Riga – Jokerit 2:1 (po pr.) | HC Slovan – Spartak Moskva 1:4 (kon.)
Dinamo Riga
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Jokerit Helsinky
Úterý 25.09.2018, 18:30 • Arena Riga • KHL

Riga nakonec bere plusový bod za zvládnuté prodloužení, kdy o celkovém vítězství rozhodl třetí nejproduktivnější hráč celé soutěže a to Videll! Sledovali jsme vyrovnané utkání až do konce. Riga to nakonec zvládla lépe a to díky své bojovnosti s pevné obraně. (21:05:18)

62:34 Linus VIDELL - 2:1

62:34
    Riga právě vstřelila branku!
    A je rozhodnuto. Jokerit ztratil puk ve středním pásmu a do samostatného úniku se dostal LINUS VIDELL, který si s nájezdem věděl rady! Bez asistence.

61:50
    Timur Biljalov měl nyní co dělat, aby lapil vysoký puk do své lapačky, ale zvládl to.

61:22
    Do prvního zakončení v prodloužení se dostal i hostující celek, ale ani Jensen nepřekonal brankáře.

60:57
    A další závar Rigy, ale brankář Jokeritu drží ambice svého celku.

60:35
    Hraje se ve třech hráčích na obou stranách. První střelu měla Riga, ale mimo branku.

60:01

Jokerit měl v posledních minutách více ze hry a uvidíme, jestli si svou aktivitu přenese i do prodloužení, které nás za malou chvíli čeká.

A je tu konec! Třetí třetina byla hodně nervózní, hlavně v její druhé části, tedy po vyrovnání Jokeritu. Opět se nám poměrně dost vylučovalo. Jokerit dal sice dvě branky, ale tu první neuznal rozhodčí pro postavení hráče v brankovišti. Ta druhá již byla regulérní.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:33
    Závěr zápasu se nám tedy dohrává ve čtyřech a Jokerit je v posledních vteřinách nebezpečný, nyní měl dvě střely na branku, ale s každou si poradil domácí brankář. Tu poslední chytá do své lapačky.

59:12
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Lauris Darzinš – 2 min., krosček).
    Vyloučení v týmu Jokerit Helsinky (Jesse Joensuu – 2 min., hrubost).

59:10
    O pár vteřin další pokus na branku Rigy a po přerušení opět menší šarvátka u branky a pravděpodobně se bude vylučovat.

58:51
    Střela od modré byla sražená a diváci na tribuně již viděli skoro rozhodující branku.

58:00
    Poslední dvě minuty zápasu a Riga měla zajímavou střelu na branku, ale vše dobře pro hostující celek dopadlo.

57:30
    S domácím brankářem je vše v pořádku a pokračuje se ve hře. Nyní přerušení v obranném pásmu Jokeritu, kde se také bude za malou chvíli vhazovat.