NY Rangers – New Jersey 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Boston 3:4 (kon.) | Toronto – Montreal 1:5 (kon.)
Dallas – Minnesota 5:3 (kon.) | Calgary – Winnipeg 4:5 (po pr.) | Los Angeles – Vancouver 4:1 (kon.)
Anaheim – Arizona 4:2 (kon.) | Vegas – Colorado 3:5 (kon.)
Anaheim Ducks
4:2 (1:1, 2:0, 1:1)
Arizona Coyotes
Úterý 25.09.2018, 04:00 • Honda Center, Anaheim • Příprava NHL

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (07:42:23)

Československá stopa v utkání:
    Andrej Šustr (ANA) 0+1, 2 střely, čas na ledě 19:32
    Richard Pánik (ARI) 1+0, 3 střely, čas na ledě 19:02

1. Carter Rowney (ANA) 1+0
    2. Sam Steel (ANA) 1+0
    3. John Gibson (ANA) 29 zák., 2 góly

Je konec. Anaheim nakonec dokázal zvítězit v domácím prostředí nad Arizonou 4:2. Už ve 2. minutě poslal domácí do vedení Rowney, ale o dvě minuty později srovnal Pánik. Následně jsme byli svědky pokusů na obou stranách, ale branka už v první třetině nepadla. Ve 31. minutě poslal domácí do vedení Steel a dvě minuty před koncem periody zvýšil náskok na dvě branky Fowler. A nakonec deset minut před koncem utkání se postaral o dramatický konec Brendan Perlini, ale V 58. minutě se prosadil Max Comtois, který rozhodl o vítězství domácích.

Staňte se fanoušky NHL.cz!

57:41
    Anaheim právě vstřelil branku!
    Autorem branky je MAX COMTOIS. Asistence: Isac Lundestrom.

49:42
    Arizona právě vstřelila branku!
    Autorem branky je BRENDAN PERLINI. Asistence: Alex Goligoski a Dylan Strome.

40:01

Další třetina začne přibližně v 05:57.

Druhá třetina je u konce a Anaheim se dostal do dvougólového vedení. Ve 31. minutě poslal domácí do vedení Steel a dvě minuty před koncem periody zvýšil náskok na dvě branky Fowler.

40:00

38:04
    Domácí odskakují do dvoubrankového vedení dvě minuty před koncem druhé periody! Autorem branky je CAM FOWLER. Asistence: Andrew Cogliano a Kiefer Sherwood.

37:35
    Coglianovo zakončení skončilo jen v moci Kuempera.
    Staňte se fanoušky NHL.cz na Twitteru!

36:17
    Perliniho střela z blízky byla zablokována Comtoisem.

34:45
    A opět se ke střele dostali hosté, ovšem tentokrát ránu Klimy z levé strany chytil Gibson.

33:30
    Střela Kempeho bekhendem skončila jen v lapačce Gibsona.

Michal Raška

Branky a nahrávky: 2. Rowney (Šustr, Blandisi), 31. Steel (Mahura), 39. Fowler (Cogliano, Sherwood), 58. Comtois (Lundestrom) – 4. Pánik (Fasching, Murphy), 50. Perlini (Goligoski, Strome)

Anaheim Ducks: Coreau (Gibson) – Schenn, Fowler, Montour, Pettersson, Manson, Šustr, Mahura – Cogliano, Perry, Getzlaf, Gibbons, Rowney, Steel, Blandisi, Tropp, Lundestrom, Terry, Sherwood, Rakell, Comtois
    Arizona Coyotes: Kuemper (Miska) – Hjalmarsson, Murphy, Goligoski, Russo, Ljubuškin, Capobianco – Perlini, Hinostroza, Pánik, Strome, Fasching, Kempe, Fischer, Archibald, Klima, Crouse, Looke, Pederson

Rozhodčí: Trevor Hanson, Brad Meier – Ryan Galloway, Bevan Mills