NY Rangers – New Jersey 4:3 (po pr.) | Philadelphia – Boston 3:4 (kon.) | Toronto – Montreal 1:5 (kon.)
Dallas – Minnesota 5:3 (kon.) | Calgary – Winnipeg 4:5 (po pr.) | Los Angeles – Vancouver 4:1 (kon.)
Anaheim – Arizona 4:2 (kon.) | Vegas – Colorado 3:5 (kon.)

Martin Kaut (COL) 0+1, 0 střel, čas na ledě 14:08
    Pavel Francouz (COL) 60 minut, 29 zákroků, 3 góly, 90,6% (06:51:33)

Tři hvězdy utkání (neoficiální):

1. Dominic Toninato (COL) 0+1
    2. Alex Tuch (VGK) 0+2
    3. Pavel Francouz (COL) 29 zák., 3 góly, 90,6%

Scott Kosmachuk na začátku třetí třetiny navýšil vedení Colorada na 4:1 a vypadalo to, že si snadno dokráčí pro vítězství, jenže Jake Bischoff a Brad Hunt dokázali svými góly zápas zdramatizovat a přiblížit Vegas k odvrácení první porážky v přípravě, nakonec se ale Golden Knights závěr ze zápasu proti San Jose zopakovat nepodařilo a při hře bez brankáře popáté inkasovali. Konečný výsledek v T-Mobile Areně ve Vegas. Vegas Golden Knights 3 Colorado Avalanche 5.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:55
    Colorado právě vstřelilo branku!
    VLADISLAV KAMENEV skóroval do prázdné brány po odvolání Malcolma Subbana a v T-Mobile Areně je zřejmě definitivně rozhodnuto!

58:08
    Brayden McNabb je zpět na ledě a Vegas má ještě čas na vyrovnání. Běží poslední dvě minuty utkání.

57:26
    Alexander Kerfoot střelou z vrcholu pravého kruhu pro vhazování minul bránu, stejně jako vzápětí Samuel Girard na ose ledové plochy střelou od modré čáry.

56:43
    Místo zakončení na straně Colorada přišla střela Deryka Engellanda, který v oslabení z levého kruhu minul bránu českého brankáře Pavla Francouze.

56:17
    Alexander Kerfoot vyhrál vhazování v útočném pásmu a Colorado se může pokusit definitivně rozhodnout.

56:08
    Brayden McNabb v závěru zápasu dostal dvě minuty za nedovolené bránění a s největší pravděpodobností znemožňuje Golden Knights pokus o vyrovnání.

55:52
    Patrik Nemeth si připsal důležitý obranný zákrok, když zablokoval střelu Maxe Paciorettyho z pravého kruhu.

55:07
    Dnešní utkání sleduje 17880 diváků.

54:05
    Brayden McNabb napřáhl na vrcholu levého kruhu ke střele, která skončila v náručí Pavla Francouze, a hra byla přerušena. Vegas se krátí čas na vyrovnání.

53:04
    Colorado přečkalo velký tlak a přesilovou hru Vegas, po které drží v T-Mobile Areně těsné vedení.

51:14
    Hned vzápětí mohl vyrovnat Max Pacioretty, jenže jeho dorážka minula bránu českého brankáře.

51:12
    Erik Haula na pravém křídle vypálil od modré čáry, Pavel Francouz si ale puk našel a úspěšně ho vyrazil.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 31. Pacioretty (Tuch, McNabb), 46. Bischoff (Haula, Hunt), 51. Hunt (Smith, Tuch) – 2. Compher (Kaut, Graves), 11. Söderberg (Kerfoot, Girard), 33. Dries (Alt, O'Connor), 45. Kosmachuk (Toninato), 59. Kamenev

Vegas Golden Knights: M. Subban (Fleury) – McNabb, Engelland (A), Holden, Brännström, Bischoff, Hunt – Marchessault, Karlsson, R. Smith (A) – Pacioretty, Stastny (A), Tuch – Haula, C. Glass, Carpenter – Carrier, Lindberg, Nosek. Hlavní trenér: Gerard Gallant.
    Colorado Avalanche: Francouz (Martin) – Nemeth, Girard, Graves, Alt, Bojkov, Lindholm – Nieto (A), Söderberg (A), Bourque (A) – Kerfoot, Compher, Kaut – Dries, Kamenev, O' Connor – Greer, Toninato, Kosmachuk. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Kyle Rehman. Čároví: Trent Knorr, Brandon Gawryletz

Diváci: 17880