Udinese – Lazio 1:2 (kon.) | AS Řím – Frosinone 4:0 (kon.) | Atalanta BC – Turín 0:0 (kon.)
Cagliari – Sampdoria 0:0 (kon.) | Janov – Chievo 2:0 (kon.) | Juventus – Bologna 2:0 (kon.)
Neapol – Parma 3:0 (kon.)
Atalanta Bergamo
0:0 (0:0)
Turín FC
Středa 26.09.2018, 21:00 • Stadio Atleti Azzurri d'Italia • Italská Serie A • 6. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (22:58:39)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 4:0. Střely mimo: 7:3. Rohy: 11:1. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 13:15.

Je konec. V dnešním zápase jsme se branky nedočkali a utkání tak skončilo 0:0.Úvod utkání byl aktivnější, když se v 9. minutě dostal do šance Emiliano Rigoni, ale to skončilo jen vedle levé tyče. O pět minut později zakončil Andrea Belotti, ale těsně minul pravou tyč. Poté měl až v nastaveném čase druhé půle šanci Alejandro Gómez, ale jeho ránu k levé tyči vyrazil Salvatore Sirigu.

90+5

90+5
    Ovšem následný centr nic nepřinesl.

90+5
    Poslední šance pro Atalantu, která získala rohový kop.

90+4
    Andrea Masiello se nyní provinil faulem ve středu hrací plochy.

90+3
    Následný roh už nic nepřinesl, jelikož následné zakončení šlo pouze nad bránu.
    90+2. Gómez dnešní zápas nerozhodl.

90+2
    Alejandro Gómez se dostal ke střele uvnitř vápna, ale jeho pokus k levé tyči vyrazil Salvatore Sirigu na rohový kop!

90+2
    Domácí hráč se sice dostal s míčem do vápna, ale následně jenom upadl.

90+1
    Rozhodčí nastavuje pět minut navíc.

90
    Následná střela hostujícího hráče z přímého kopu nepřinesla nic vážnějšího, jelikož letěla pouze do zdi.

89
    Střídání v týmu Turín FC: ze hřiště odchází Daniele Baselli, přichází Simone Zaza.