Sokolov – Děčín 5:0 (kon.) | Řisuty – Klatovy 3:0 (kon.) | Bílina – Mostečtí Lvi 1:7 (kon.)
Nymburk – Letňany 4:3 (kon.) | Jablonec n/N – Dvůr Králové n. L. 6:5 (kon.) | Vrchlabí – Trutnov 5:1 (kon.)
HC Stadion Vrchlabí
5:1 (1:0, 2:1, 2:0)
HC Trutnov
Středa 26.09.2018, 18:00 • DD Eletromont Aréna • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 5. kolo

Ode mne to je pro toto utkání již vše, přeju Vám příjemný zbytek středečního večera a za někdy u textového přenosu na počtenou. (20:28:08)

Máme tu konec utkání. Domácí v něm vyhráli 5:1. Za domácí se trefil 2x Urban, Chalupa, Voženílek a Havránek po jednom. Za hosty jedinou branku dal kapitán Jan Semorád.

59:42
    Svoboda sám před Soukupem domácího strážce branky nepřekonal.

59:27
    Domácí ve čtyřech.

59:20
    Oddechový čas pro hosty.

59:20
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Matějček – 2 min., nedovolené bránění).

58:00
    Poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:38
    Domácí ujeli v oslabení dva na jednoho, střelu z pravého kruhu si Ašenbrenner pohlídal.

57:27
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Hozák – 2 min., vysoká hůl).

56:46
    Střela z levého kruhu od Pražáka byla ztečovaná mimo branku.

56:05
    Icing HC BAKU.

55:56
    Střela Tomáše Půlpána z pravého kruhu zamířila do náruče Ašenbrennera.

55:28

54:42
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Domácí udeřili v oslabení. Tři na jednoho ujeli domácí a vyšachovali obránce a poté poslali na zem také Ašenbrennera, který proti střele ŠTĚPÁNA HAVRÁNKA již neměl šanci zakročit. Asistence: Aleš Půlpán, Patrik Urban.

54:15
    Domácí drží puk u Ašenbrennera.

53:56
    Soukup posílá puk holí, až na druhou stranu.

53:28
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Kastner – 2 min., nedovolené bránění).

53:02
    Domácí vyzývají Tomáše Bláhu k brance, domácí útočník to teda vyzkoušel z mezikruží, ten však pouze lapačku Ašenbrennera.

52:28
    Icing hostů.

51:56
    Další výborný zákrok Soukupa tentokrát proti Martincovi.

51:11
    Zákrok večera předvedl Soukup proti střele Svobody z levého kruhu.

50:53
    Proti střele Suka z pravého kruhu si Soukup vyjel a pokryl jí na své hrudi.

48:38
    Z pravého kruhu pokus Aleše Půlpána si Ašenbrenner pohlídal.

48:17
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Kubinčák – 2 min., sekání).

47:33
    Domácí hrají v úplném klidu a snaží se přidat další branku.

47:02
    Soukup vyrazil střelu Semoráda do ochranné sítě.

46:26
    Domácí dávají uklidňující čtvrtou branku. Puk za Ašenbrennerova záda protlačil MAREK VOŽENÍLEK. Asistence: Michal Pšurný.

45:30
    Z ostrého úhlu to vyzkoušel Pšurný jeho pokus si Ašenbrenner pohlídal.

43:59
    Vašíček dostal přihrávku na levý kruh, Ašenbrenner byl připraven u své tyčky.

43:05
    Hra se odvíjí z jedné strany na druhou bez vážnějších šancí.

41:48
    Icing domácích.

41:27
    Urban vložil hůl do střely Pražáka a bylo po šanci.

41:08
    Matějčkova střela zamířila na lapačku Ašenbrennera.

40:38
    Hráno vysokou holí.

40:16
    Puk na domácí střídačce.

40:01

A také i domácí jsou zpátky.

Hosté se vracejí zpět na ledovou plochu.

Další třetina začne přibližně v 19:50.

Dnešní utkání sleduje 1.481 diváků.

Po druhé třetině vedou domácí 3:1. Za domácí dal ve druhé třetině dvě branky Patrik Urban, za hosty snížil kapitán Jan Semorád. Třetí třetina jistě přinese další branky a další souboje, jestli Vás to zajímá buďte s námi.

40:00

39:34

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

38:26
    Aleš Půlpán z pravého kruhu trefuje pouze boční síť.

37:16
    Soukup předvedl důležitý zákrok proti Kallovi.

36:22

36:15
    Hosté zapnuli na větší obrátky a domácí mají dost práce, aby jim stačili v bruslení.

34:22
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Mrňa – 2 min., hákování + 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

33:12
    Trutnov právě vstřelil branku!
    Hosté snižují zásluhou JANA SEMORÁDA. Asistence: Lukáš Vácha,Vojtěch Kubinčák.

33:03
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Matějček – 2 min.).

32:48
    Matějček podržel puk ve středním pásmu a šetří tak vteřinky.

32:28
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Voženílek – 2 min., hrubost).

32:13
    Aleš Půlpán našel krásně mezikruhy PATRIKA URBANA, který už věděl jak zakončit. Asistence: Aleš Půlpán, Tomáš Bláha.

31:53

31:29
    Pšurný dostal přihrávku na levou stranu, Ašenbrenner se sním přesunul a puk dokázal pokrýt.

31:09
    Domácí mohli přidat další branku, Aleš Půlpán však beton Ašenbrennera nepřehodil.

29:53
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Šefl – 2 min., podrážení).

29:39
    Kastner dostal nabito na mezikruží a Ašenbrenner musel zasáhnout vyrážečkou, kterou poslal puk do ochranné sítě.

28:41
    Domácí de druhou brankou uklidnili a drží puk na svých holích ve vlastní pásmu.

27:37
    Domácí využívají přesilovou hru. Puk za záda Ašenbrennera dotlačil PATRIK URBAN. Asistence: Aleš Půlpán.

27:31
    Z levého kruhu napřáhl Kynčl, trefil pouze náruč Ašenbrennera.

27:15
    Dělovka od modré v podání Vašíčka zamířila do náruče Ašenbrennera.

26:42
    A znovu.

26:30

25:47
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Vácha – 2 min., hákování).

25:29
    Střelu od Křížka od modré si Soukup pohlídal.

24:35
    Střela z mezikruží od Hozáka Ašenbrennerovi vypadla, ke smůle domácích mimo branku.

23:50
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Chalupa – 2+2 min, hrubost).
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Suk – 2+2 min, hrubost).

22:59
    Střela Mrňi mířila do náruče Ašenbrennera.

22:38
    Hosté jsou o něco aktivnější, ale nedaří se jim udržet se v pásmu.

22:05
    Puk mimo ledovou plochu.

21:57

21:27
    Střela z pravého kruhu od Fedulova, Soukup připraven.

21:02
    Domácí znovu až k Ašenbrennerovi.

20:26
    Domácí vyhazují.

20:06
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Muška – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Semorád – 2 min., sekání).

20:01

Hráči se vrací zpět na ledovou plochu.

Další třetina začne přibližně v 18:53.

Po první třetině vede domácí tým zásluhou Davida Chalupy 1:0. V první třetině měli více ze hry domácí, ale víc jak jednu branku nepřidali. Také hosté si vypracovali pár šancí, ale žádnou která by musela Soukupa vyhodit z míry.

20:00

19:59
    Ránu Chytráčka ihned z buly musel Soukup vyrazit betonem.

19:57
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Bláha – 2 min., vysoká hůl).

19:00
    Poslední minuta první třetiny.

18:32

18:10
    Hosté znovu až k Soukupovi.

18:06
    Z mezikruží pálil Vašíček, pouze doprostřed branky.

17:43

16:45

16:32
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Tatar – 2 min., podrážení).

15:58

15:32
    Hosté ujeli dva na jednoho, Svoboda hledal na druhé straně spoluhráče, jeho přihrávku, ale zachytil Havránek.

15:02
    Ránu Jirků od modré si našel Ašenbrenner v lapačce.

14:39
    Ofsajd hostů.

14:29
    Týmy v plném počtu.

14:16
    Mrňa nedokázal zužitkovat přihrávku Tomáše Půlpána.

13:29
    Střela Matějčka na Ašenbrennera neprošla.

12:29
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Jirků – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Suk – 2 min., hrubost).

12:21

12:06
    Rána Havránka o kousek minula branku.

11:26
    Rána Bendíka od modré našla lapačku Ašenbrennera.

10:51

10:44
    Ofsajd HC Stadionu.

10:28
    Vhazování ve středním pásmu.

10:21
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Bezděk – 2 min., nedovolené bránění).

09:37
    Domácí jdou do vedení. Do samostatného úniku se dostal DAVID CHALUPA a svojí střelu poslal nad vyrážečku Ašenbrennera. Bez asistence.

09:28
    Fedulov si vybruslil na Pravý kruh a Soukup musel být pozorný.

09:18
    Střela Hozáka na Ašenbrennera neprošla.

08:51
    Vyloučení v týmu HC Stadion Vrchlabí (Půlpán A. – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC BAK Trutnov (Šefl – 2 min., hrubost).

07:38
    Střelu Pražáka zablokoval Muška.

06:50
    Velká šance hostů končí zákrokem Soukupa. Hosty do vedení mohl poslat Smékal v obležení protihráčů přesně nezamířil.

06:15

05:43
    Střelu Mrňi z levého kruhu, vyrazil Ašenbrenner vyrážečkou do rohu.

05:36
    Sražená střela Váchy zamířila na tělo Soukupa.

04:42
    Icing HC Stadionu.

04:35
    Hosté se až na výjímky zatím pouze brání.

03:49
    Matějček to vyzkoušel z mezikruží o kousek minul horní část branky.

03:05
    Tatar obešel dva protihráče, střelu poté namířil mimo branku.

02:23

01:52
    Do úniku se dostal Jirků, jeho zamířila do náruče Ašenbrennera.

01:28
    Střela Smékala minula branku.

01:25
    První zákrok také pro Soukupa po nahození Fedulova.

00:54
    Střela Vašíčka od modré minula branku.

00:21
    Ašenbrenner si připsal první zákrok po střele Mrňi.

00:01
    Úvodní buly pro domácí.

00:01

Také hostující sektor se nakonec dobře zaplnil.

Domácí kotel je napěchovaný k prasknutí, je vidět, že domácí fans se na první derby sezony nesmírně těší.

Derby bude moci za necelých deset minut vypuknout. Na Vrchlabský stadion si našla cestu i skupinka hostujících fanoušků čítající dvacet členů.

Domácí dnes nastoupí v modrých a hosté v bílých dresech.

HC Stadion Vrchlabí: Soukup (Abrahám) – Muška, Havránek, Vašíček (A), Bendík (A), Moník, Voženílek, Jirků (C), Kynčl – Matějček, Půlpán T., Pšurný, Hozák, Půlpán A., Procházka, Hidveghy, Urban, Mrňa, Kastner, Chalupa, Bláha

HC BAK Trutnov: Ašenbrenner (Jeschke) – Junek, Vácha (A), Pražák, Fedulov, Suvorov, Suk, Bezděk, Šefl – Chytráček, Svoboda, Martinec, Ukhin, Kalla, Semorád (C), Kubinčák (A), Smékal, Janoušek, Tatar, Křížek

Rozhodčí: Pilný Luděk – Pechánek Jan, Roischel Aleš.

Poslední vzájemné zápasy

2018 Trutnov – Vrchlabí 1:2
    2018 Vrchlabí – Trutnov 4:2
    2017 Trutnov – Vrchlabí 3:4

HC BAK Trutnov

HC BAK se nachází po 4 odehraných zápasech na 2. místě ze 7. V sezoně 2 zápasů vyhrál, neremizoval a 2 prohrál se skóre 14:14. Trutnov ztrácí na rivala z Vrchlabí 3 body, ale má o jeden odehraný zápas více. Nejlepším střelcem týmu je Daniel Svoboda s 5 zásahy. Bodování týmu vede také Daniel Svoboda, který si zatím připsal (5+2). Na venkovních kluzištích si HC BAK Trutnov zatím z 1 zápasů připsal bilanci 0-0-0-1 a skóre 3:5.

HC Stadion se nachází po 3 odehraných zápasech na 1. místě ze 7. V sezoně 3 zápasy vyhrál, neremizoval a neprohrál se skóre 10:2. Nejlepším střelcem týmu je Štěpán Matějček se 3 zásahy. Bodování týmu vede Patrik Urban, který si zatím připsal (1+3). Na domácím ledě si HC Stadion Vrchlabí zatím z 1 zápasů připsal bilanci 1-0-0-0 a skóre 4:0.

Příjemné středeční odpoledne všem fanynkám a fanouškům ledního hokeje! Vítejte u sledování textového přenosu z 5. kola 2. Ligy Skupiny Sever-Střed, které přinese derby nesmiřitelných rivalů mezi HC Stadion Vrchlabí a HC BAK Trutnov. Úvodní buly je stanoveno na 18:00 hodin. Zápasem vás provede Jan Přikryl.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 10. Chalupa, 28. Urban (Půlpán A.), 33. Urban (Půlpán A., Bláha), 47. Voženílek (Pšurný), 55. Havránek (Půlpán A., Urban) – 34. Semorád (Vácha, Kubinčák)

HC Trutnov: Ašenbrenner (Jeschke) – Junek, Vácha (A), Pražák, Fedulov, Suvorov, Suk, Bezděk, Šefl – Chytráček, Svoboda, Martinec, Ukhin, Kalla, Semorád (C), Kubinčák (A), Smékal, Janoušek, Tatar, Křížek

Rozhodčí: Pilný Luděk – Pechánek Jan, Roischel Aleš

Diváci: 1.481