Arsenal – Brentford 3:1 (kon.) | Liverpool – Chelsea 1:2 (kon.) | Tottenham – Watford 2:2 (4:2 po pen.)
Liverpool FC
1:2 (0:0)
Chelsea FC
Středa 26.09.2018, 20:45 • Anfield Road, Liverpool • Anglický Ligový pohár • 3. kolo

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký večer a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (22:48:00)

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 7:7. Střely mimo: 10:6. Rohy: 4:3. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 16:10.

Je dobojováno a z postupu do další fáze se raduje hostující Chelsea! I druhý poločas přinesl velice slušný fotbal, ve kterém byli dlouho lepší domácí. Hned v úvodu zahodil obrovskou šanci Daniel Sturridge, ale v 58. minutě to už bývalému hráči Chelsea vyšlo, když se prosadil akrobatickým volejem. Domácí pak svůj těsný náskok drželi až do 79. minuty, kdy po přímém kopu srovnal z dorážky Emerson. Definitivní obrat pak zařídil Eden Hazard, když obešel několik protihráčů a tvrdou křížnou ranou prostřelil Mignoleta. Londýnský klub pak v závěru své vedení celkem bez potíží uhlídal a může se těšit na čtvrté kolo Ligového poháru.

90+7

90+6
    Ještě jeden přímý kop pro Liverpool, faulu se dopustil David Luiz. Do vápna běží i gólman Mignolet.

90+5
    Álvaro Morata zakopl po odpískání míč a od sudího si za toto chování vysloužil žlutou kartu.

90+4
    No, teď to hostům málem nevyšlo, Henderson po špatné rozehře Chelsea hledal Sturridge, jenže na levou stranu poslal až moc prudkou přihrávku.

90+4
    Menší závar u pokutového území hostů, Luiz se s ničím nepáral a prostě odkopl na aut. Hlavně co nejdál od branky.

90+3
    Domácí pospíchají dopředu, zatím ale naráží na modrý obranný val.

90+2
    Chvíli byl Hazard na levé straně volný, jenže ani nevystřelil, ani neodcentroval. Tak se alespoň pokusil podržet míč poblíž vápna Liverpoolu.

90+1
    Ještě jedna žlutá karta, dostal ji hostující Viktor Moses.

90+1
    Azpilicueta vhazuje na útočné polovině, s rozehrou rozhodně nikam nepospíchá.

90
    Bude se nastavovat pět minut.

90
    Další faul Jordana Hendersona a teď už to má za žlutou kartu.

89
    Po dlouhých přípravách se k přímáku postavil právě Hazard, trefil ovšem pouze dobře postavenou zeď.

88
    Henderson kousek před vápnem fauloval Hazarda a je tu nebezpečný přímý kop pro Chelsea.