Havlíčkův Brod – Pardubice 1:6 (kon.) | Jihlava – Žďár n/S 12:1 (kon.) | Kladno – Plzeň 2:3 (kon.)
HK MD Šumperk – Vsetín 3:4 (kon.) | Technika Brno – Warriors Brno 4:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Tábor 3:5 (kon.)
Chomutov – Kobra 8:3 (kon.) | Sparta – HC Litvínov 1:2 (kon.) | Havířov – Zlín 1:2 (1:2 po s.n.)
Č. Budějovice – Liberec 2:4 (kon.) | Třinec – Vítkovice 2:5 (kon.) | K. Vary – PZ Kladno 6:3 (kon.)
Slavia – Třemošná 7:3 (kon.) | Přerov – Olomouc 5:0 (kon.)
BK Mladá Boleslav
3:5 (0:3, 2:0, 1:2 - N 0:0 - 0:1)
HC Tábor
Čtvrtek 27.09.2018, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna, Mladá Boleslav • Extraliga dorostu • Skupina Střed

Je konec, samostatné nájezdy lépe zvládli hostující hokejisté, kteří dnes z Mladé Boleslavi vedou hned čtyři body. Ode mě je to vše, hezký zbytek večera. (19:59:10)

V samostatných nájezdech zvítězil tým Hockey Club Tábor.

Autorem vítězné branky je KUNDRÁT.

5. série
    1:3
    Eremiáš se prosadil, Tábor vítězí i v samostatných nájezdech.

4. série
    1:2
    Korytar si počkal na Hamerovo forhendovou kličku a nepustil puk za svá záda.

4. série
    1:2
    Kundrátův pokus zaplul přesně pod horní tyč, Tábor vede v nájezdech 2:1.

3. série
    1:1
    Haas nedokázal proměnit svůj nájezd, a neposlal tak Bruslaře do vedení.

3. série
    1:1
    Stuchlík si pohlídal Nevšímalův blafák do bekhendu a zasáhl svou lapačkou.

2. série
    1:1
    Parádní forhendový blafák předvedl Gardoň, je vyrovnáno.

2. série
    0:1
    Suchan našel místo mezi tělem a rukou boleslavského brankáře, Tábor se ujímá vedení.

1. série
    0:0
    Žabkovi klička nevyšla, po první sérii zůstává skóre nerozhodné, na první přesného střelce čekáme.

1. série
    0:0
    Jako první se k nájezdu rozjel hostující kapitán Šrubař, který si na Stuchlíka nepřišel.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení branku nenabídlo, o majiteli bonusového bodu tak rozhodnou samostatné nájezdy.

65:00
    Konec prodloužení.

64:23
    Se střelou Marka Jandy neměl Stuchlík vážnější problém. Padne gól v prodloužení, nebo uvidíme samostatné nájezdy?

64:01
    Běží poslední minuta prodloužení.

63:53

63:04
    Z úhlu se pokusil Stuchlíka překvapit Kundrát, jenže domácí brankář byl pozorný. Nápor Tábora ovšem pokračuje.

Vojtěch Tůma

Branky a nahrávky: 21. Haas (Gardoň), 21. Hamer (Křepelka), 42. Hamer (Ďurač, Křepelka) – 3. Kundrát (Eremiáš), 17. Nevšímal (Eremiáš), 20. Suchan (Kundrát), 42. Nevšímal (TS), 45. Kundrát (Janda), rozh. náj. Kundrát