Zlínsko – Vel. Meziříčí 3:5 (kon.) | Hulín – Uh. Brod 1:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Uničov 0:4 (kon.)
Hlučín – D. Benešov 2:2 (kon.)
FC Zlínsko
3:5 (1:3)
FC Velké Meziříčí
Pátek 28.09.2018, 10:15Moravskoslezská fotbalová liga • 9. kolo

Hostující celek byl střelecky aktivnější a dokázal vyhrát tento zápas na půdě soupeře 5:3. Prakticky celý zápas Velké Meziříčí kontrolovalo hru a mělo převahu. (12:24:18)

90+0

89
    Nejprve hostující celek vypálil na braku, gólman míč vyrazil, a pak byla dorážka nepřesná.

88
    Domácí fotbalisté chtějí dohrát zápas na útočné polovině.

88
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Pavel Mezlík, přichází Jaroslav Krejčí.

86
    Hosté vybojovali autové vhazování na útočné polovině, v poklidném tempu se dohrává zápas.

86
    Žlutou kartu dostává Tomáš Mlýnek (FC Viktoria Otrokovice).

85
    Ten ale přišel o míč, a tak mohou hrát fotbalisté Meziříčí. Ti na útočné polovině o míč přišli.

85
    Střídání v týmu FC Velké Meziříčí: ze hřiště odchází Petr Dolejš, přichází Radek Matulka.

84
    Volný kop rozehrává domácí celek, snaží se něco vymyslet na polovině soupeře.

82
    Žlutou kartu dostává Petr Dolejš (FC Velké Meziříčí).

80
    Deset minut hry zbývá do konce poločasu, hostující celek kontroluje hru, vede o dva góly a drží útočníky soupeře dál od svého brankáře.

79
    Velké Meziříčí se dopustilo faulu. Na půlce tak budou rozehrávat domácí.

78
    Otrokovice se po delší době propracovali na útočnou polovinu, kde kombinují. O míč ale přišli.

75
    Hraje se spíše na polovině hrací plochy, střelecky je aktivnější hostující celek. Na domácí branku vyslal 11 střel.

74
    Střídání v týmu FC Viktoria Otrokovice: ze hřiště odchází Jiří Kiška, přichází Petr Červenka.

73
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    Domácí fotbalisté nic nevzdávají. Nyní se dokázali prosadit a znovu snižují, prosadil se JAN HLADÍK.

71
    Velké Meziříčí právě vstřelilo branku!
    Hostující celek navyšuje své vedení, na tuto střelu MICHALA BOUČKA brankář nedosáhl.

Jan Prošek

Branky: 32. Jasenský, 56. Mlýnský, 73. Hladík – 9. Dolejš, 12. Smejkal, 37. Simr, 62. Simr, 71. Bouček

Karty:   25. Kaizar (OTR), 42. Hladík (OTR), 86. Mlýnek (OTR) – 28. Mezlík (VEM), 82. Dolejš (VEM)

FC Zlínsko: Semanko – Malý, Zábojník Vašulka (46. Mlýnek) – Ikedenachi, Koizar, Slaný (46. Fiala), Jasenský (C), Hladík, Kiška (74. Červenka), Skwarczek
    Náhradníci: Hrnčiřík – Markovič, Sohajn, Fiala, Červenka, Mlýdek

FC Velké Meziříčí: Dubec – Krigsmann, Bouček, Dolejš (85. Matulka), Šuta, Simr (C), Mezlík (88. Krejčí), Smejkal, Demeter, Kimínek, Mucha
    Náhradníci: Simandl – Krejčí, Smejkal, Matulka

Rozhodčí: Kneisl – Škrobák, Bureš