Bohemians – Ne 6:8 (kon.) | Chodov – Slavia Plzeň 14:2 (kon.) | Vítkovice – Olomouc 11:2 (kon.)
Ostrava – Židenice 5:2 (kon.) | Liberec – Střešovice 3:4 (po pr.) | Jičín – Panthers 5:6 (po pr.)
Crazy girls FBC Liberec
3:4 (0:0, 1:2, 2:1 - 0:1)
PSN Tatran Střešovice
Pátek 28.09.2018, 19:00 • SH ZŠ Dobiášová Liberec • ČEZ Extraliga žen • 4. kolo

Z mojí strany je to pro dnešek vše, přeji vám pěkný zbytek svátečního večera. (21:04:40)

Nejlepšími hráčkami zápasu byly určeny Daniela Reidlová (TAS) a Hana Koníčková (GIL).

63:32
    Tatran právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Anežka Viplerová přihrála do brankoviště DANIELE REINDLOVÉ, která završila svůj hattrick a vystřelila Střešovicím bonusový bod.

63:20
    Lucie Veidlová vyslala do úniku Hanu Končíkovou, která zkoušela kličku do forhendu. Hana Ranochová však její úmysl skvěle vystihla.

61:29
    Hostující hráčky už zvedaly ruce nad hlavu, jenže Natálie Houžvičková zamířila až moc přesně a trefila tyč!

60:44
    Michaela Mlejnková vypálila z otočky, její projektil však nenadělal Haně Ranochové žádné výraznější problémy.

60:01

Základní hrací doba díky pozdnímu vyrovnání liberecké kapitánky vítěze zápasu neurčila. Po krátké pauze bude následovat prodloužení.

60:00

59:33
    Liberec právě vstřelil branku!
    A je vyrovnáno! Markéta Rumlová vybídla ke střele HANU KONÍČKOVOU a ta nekompromisní ranou z osy hřiště poslala balonek za záda nešťastné Hany Ranochové. Asistence: Markéta Rumlová.

59:20
    Liberec je u balonku a zkouší znovu power-play.

58:49
    Rozehrávat ale nyní budou Střešovice, Štěpánová musí zpět do brány.

58:02
    Marcela Štěpánová spěchá na střídačku a pouští do hry šestou hráčku.

58:01
    Běží poslední dvě minuty třetí třetiny. Střešovice sále vedou o jednu branku.

57:03
    Domácí florbalistky to zkouší ze všech možných pozic, Hana Ranochová jim ovšem nechce gólovou radost dopřát.

56:30
    Liberec si bere čas na poradu.

56:10
    Crazy Girls se stále nevzdávají, jenže už jim nezbývá moc času. Hra se navíc začíná přiostřovat, na obou stranách se podepisuje nervozita.

Jonáš Majtyka

Branky a nahrávky: 22. Koníčková (Leierová), 45. Horáková (Foffová), 60. Koníčková (Rumlová) – 23. Reindlová (Zabavská), 32. Reindlová (Zabavská), 42. Lisová, 64. Reindlová (Viplerová)

Crazy girls FBC Liberec: Štěpánová (Lerchová) – Rumlová, Foffová, Kabeláková, Vejdělková, Leierová, Koníčková, Ljachová – Dostalíková, Zelníčková, Veidlová – Zíková, Chodurová, Horáková – Bárková, Tomanová, M. Mlejnková.
    PSN Tatran Střešovice: Antalová – Zikmundová, Válková – Viplerová, Zabavská, Kramperová – Reková, Višvaderová, Reindlová – Lisová, Marko, Houžvičková – Matěvosová, Faťunová, Vlachová – Faltusová, Rybínová.