Sparta – Pardubice 7:2 (kon.) | Bohemians – Liberec 2:5 (kon.) | Střešovice – Ostrava 3:4 (po pr.)
Vítkovice – Královské Vinohrady 10:1 (kon.) | Chodov – Česká Lípa 6:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Bulldogs 13:1 (kon.)
Znojmo – Otrokovice 3:6 (kon.)
TJ Znojmo LAUFEN CZ
3:6 (1:2, 1:3, 1:1)
PSG Panthers Otrokovice
Pátek 28.09.2018, 19:00 • SH TJ Znojmo • Livesport Superliga • 6. kolo

Nejlepší hráč hostí byl vyhlášen brankář Radovan Michaljovič .A za domácí celek pak Jiří Salava. (20:46:07)

Třetí třetina byla ve znamení hry domácích, kteří srdnatě bojovali, ale Otrokovice to před sovu brankou uzamkly a nepustily již svého soupeře ke dramatizování zápasu. Zkrátka hosté si zkušeně pohlídali nabité vedení z prvních dvou třetin a mohou slavit své další vítězství. Pro Znojmo trochu hořká porážka, neboť bojovnost v jejich zápase se upřít rozhodně nedala, avšak musí zapracovat na přesnější střelbě a zakončení.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny. Znojmu stále schází tři branky na svého soupeře.

58:26
    Oddechový čas pro domácí.
    58:26 Martin PÁNEK - 3:6

58:26
    Znojmo právě vstřelilo branku!
    Znojmo se nakonec dočkalo snížení, ale to už je pozdě. Nicméně o branku se postaral MARTIN PÁNEK, který vykřesal malinkou jiskřičku naděje pro svůj tým. Asistence: Daniel Krejčíř.

57:31
    Znojmo na míčku, které se snaží alespoň o nějaký zásah, ale přes bránící Otrokovice se jen ztěžka prosazují.

55:45
    Znojmo to sice i nadále zkouší, ale Otrokovice je drží hodně zkrátka.
    53:30 Martin ROŽNOVJÁK - 2:6

53:30
    Otrokovice právě vstřelily branku!
    A s největší pravděpodobností je o osudu Znojma rozhodnuto a tato branka MARTINA ROŽNOVJÁKA je pojišťující brankou hostí, kteří jsou na dobré cestě k dnešnímu vítězství. Asistence: Martin Szweda.

52:55
    Lukáš Kvapil získal míček a ten nebude rozhodně pospíchat se zakládání útočné akce a donutí soupeře k forčekinku.

51:39
    Nakonec se hostům daří zaútočit, ale na branku vystřelit nedokázali. Znojmo opět u míčku a čas se jim rapidně krátí.

51:08
    Znojmo se nyní snaží získat míček, kdy Otrokovice delší dobu si přihrávali před svou brankou.

49:51
    Bojovnost se Znojmu rozhodně upřít nedá, ale Otrokovice je příliš nepouští do zakončení a hlídají si prostor před svou brankou.

48:43
    Martin Szweda mohl vystřelit, ale míček se mu nějak zapletl pod nohy a nakonec nedokázal vystřelit na branku Hándla.

48:05
    Petr Kittel získal míček po nepřesné přihrávce znojemského hráče, ale nedokázal již ideálně přihrát na nabíhajícího spoluhráče.

47:20
    Otrokovice šetří čas a nikam nespěchají. Momentálně si přihrávají na vlastní polovině.

46:30
    Čím déle se jim bude dařit držet daný náskok, tím jsou jejich šance na úspěch větší.

Adam Dořák

Hledáme zpravodaje pro tým TJ Znojmo LAUFEN CZ. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 6. Kucharič (Šindelář), 29. Salava (Kučera), 59. Pánek (Krejčíř) – 1. Mar. Nagy (Kostka), 20. Mich. Nagy (Kostka), 26. Szweda (Mar. Nagy), 27. Vykopal (Kittel), 32. Kittel (Vykopal), 54. Rožnovják (Szweda)

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Hándl (Chrást) – Horák, Krejčíř, Procházka, Kladivo, Pánek, Kriš, Žižka – Salava, Palát, Čihal – Procházka II, Novák, Ďuriška – Kučera, Frank, Juříček – Šindelář, Kucharič.
    PSG Panthers Otrokovice: Michaljovič (Malina) – Kostka, Zimmer, Mich. Nagy, Švajný, Kvapil, Čevela, Rožnovják – Uhrinovský, Jurčík, Zapletal – Szweda, Mar. Nagy, Gál – Kittel, Volek, Vykopal – Petřík.

Rozhodčí: Pavel Kačer a Ondřej Vašíček