Šamorín – Žilina B 6:0 (kon.) | Pohronie – Poprad 2:1 (kon.)
FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa
2:1 (2:0)
FK Poprad
sk Pátek 28.09.2018, 19:00 • Žiar nad Hronom • MONACObet liga • 11. kolo

Domáci futbalisti si udržali tesné vedenie a tak si pripisujú tri body do tabuľky. Pohronie je tak minimálne dozajtra aktuálnym lídrom 2. ligy. (20:56:22)

90

90
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Ďungel, prichádza Vondryska.

85
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Pavúk, prichádza Košuda.

79
    Striedanie v tíme FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: z ihriska odchádza Blahút, prichádza Frimmel.

61
    Žltú kartu dostáva Kukoľ (FK Poprad).

58
    Poprad dal gól!
    V 58. minúte hostia znižujú na rozdiel jedného gólu! Autorom presného zásahu je VLADIMÍR KUKOĽ – 2:1!

56
    Žltú kartu dostáva Nosko (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

46
    Striedanie v tíme FK Poprad: z ihriska odchádza Hric, prichádza Kukoľ.

46
    Začal sa druhý polčas.

Po prvom polčase vyhrávajú domáci futbalisti 2:0!

45
    Prvý polčas sa skončil.

25
    Žltú kartu dostáva Šesták (FK Poprad).

21
    Pohronie dalo gól!

Domáci futbalisti zvyšujú svoje vedenie na 2:0! Autorom presného zásahu je LUKÁŠ PELEGRÍNY.

15
    Žltú kartu dostáva Pavúk (FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa).

1

Domáci futbalisti fantasticky vstupujú do tohto stretnutia, keď sa ujali vedenia už v prvej minúte! Autorom presného zásahu je RENÉ PARAJ – 1:0.

1
    Stretnutie sa práve začalo.

Úvodné zostavy:

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa: Jenčo – Nosko, Tesák, Jacko, Pelegríni (C), Ďungel, Pavúk, Hatok, Paraj, Blahút, Špyrka
    Náhradníci: Župa, Vondryska, Frimmel, Jacko, Košuda, Sojka, Packo

FK Poprad: Malec – P. Maslo, Palša (C), Horváth, Kica, Hric, Pajer, Zošák, Jančo, Šešták, Streňo
    Náhradníci: Knurovský – Zekucia, Holiš, Urbanič, Maťas, Grešák, Kukoľ

Rozhodca: Ivan Kružliak – Tomáš Somoláni, Branislav Hancko – Boris Parilák

FK Pohronie Žiar n.H. Dolná Ždaňa – FK Poprad
    Dnes sa odohrajú dve predohrávky v rámci slovenskej 2. ligy. Štadión v Žiari nad Hronom bude hostiť tímy z prvej polovici tabuľky, keďže proti sebe nastúpia tretí a šiesty celok v tabuľke, konkrétne Pohronie a Poprad. Oba tímy delí od seba päť bodov, domáci celok disponuje parádnou poslednou formou, ani hostia však na tom nie sú nijak zle. Ako dopadne súboj týchto celkov? Sledujte teda náš textový prenos formou zmien stavu.