Znojmo – Záhřeb 1:4 (kon.)
HC LERAM Orli Znojmo
1:4 (0:0, 1:4, 0:0)
Medveščak Záhřeb
Pátek 28.09.2018, 18:30 • Nevoga aréna • bet-at-home ICE Hockey League • 5. kolo

59:23
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Stehlík – 2 min., hákování).

57:14
    A Znojmo má velkou šanci na snížení! Záhřeb jde do tří. Vyloučen Aviani (ZAG) – dvě minuty za sekání.

55:59
    Orli to zkouší v šesti!

55:36
    Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Mauldin – 2 min., podrážení).

53:34
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (McPherson – 2 min., hákování).

47:26
    Obrovská šance domácích! Hlava ujížděl sám na Corbeila, ale těsně před střelou jej dobruslil jeden ze záhřebských obránců a vypíchl mu kotouč!

44:06
    Po střele na znojemskou bránu se strhla před Halászem menší strkanice, po níž jde na trestnou lavici Perkovich (ZAG) – 2 minuty za hrubost.

39:20
    Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Manavian – 2 min., sekání).

36:59
    Medveščak právě vstřelil branku!
    Hosté v přesilovce zvyšují náskok, když po tlačenici před znojemskou bránou dotlačil puk za Halászova záda MIKE AVIANI. Asistence: Antonin Manavian a Sebastien Sylvestre.

35:09
    Vyloučení v týmu Orli Znojmo (Sedlák – 2 min., zdržování hry / zašlapování puku).

29:04
    Chorvaté se pustili do útoku a po střele z dálky zvoní za Halászem tyč!

25:17
    Armrstrong jel na Halásze úplně sám, znojemský gólman ale na poslední chvíli zasáhl betonem!

24:19
    Orli právě vstřelili branku!
    Domácí ale snižují! C. J. STRETCH dostal puk do mezikruží, odkud se prosadil prudkou střelou! Asistence: Anthony Luciani a Adam Sedlák.

23:53
    Orli střídají gólmany! Do branky nastupuje Halász!

23:53
    Orli dostávají studenou sprchu. Třetí gól během tří minut vsítil pro Záhřeb TOM ZANOŠKI, který dostal puk do brejku a střelou nad rameno se nemýlil. Asistence: Jordan Samuels-Thomas.

23:01
    Naprosto nenápadná akce, díky níž hosté zvyšují náskok na dva góly! BJORN SVENSSON dostal přihrávku před bránu, odkud klepl do puku, jenž projel mezi Nechvátalovými betony! Asistence: Sebastien Sylvestre a Sondre Olden.

21:43
    Povedená akce hostů končí gólem. IVAN PUŽIČ se dostal po pohledné kombinaci ke střele z vrcholku kruhu, přičemž Nechvátala prostřelil pod rukou. Asistence: Tom Zanoški a Greg Mauldin.

19:09
    Velmi nebezpečná střela domácích! Corbeil vůbec nic neviděl a Stehlíkovo nahození ho trefilo do masky!

06:55
    A další znojemská šance! Němec s Mrázkem jeli na bránu, ale finální přihrávku zastavili hosté nedovoleně. Dvě minuty si odsedí Manavian (ZAG) za hákování.

06:18
    Neuvěřitelná chemie třetí znojemské formace! Po několika nahrávkách na krátkou vzdálenost, kdy se orlí útok zbavil soupeře, se dostal ke střele Stehlík, ale nepodařilo se mu prostřelit shluk těl před hostující bránou!

04:21
    Velká šance domácích! Mrázek využil špatného střídání hostů a jel téměř sám na bránu, jeho střelu ale gólman vyrazil. K dorážce se dostal Němec, ale jeho rána se otřela o boční síťku!

01:02
    Na druhé straně se schylovalo k dobré šanci Záhřebu, domácí si museli pomoci nedovoleně. Vyloučen Stehlík (ZNO) – dvě minuty za držení.

Vojta Pojer

Branky a nahrávky: 25. Stretch (Luciani, Sedlák) – 22. Pužič (Zanoški, Mauldin), 24. Svensson (Sylvestre, Olden), 24. Zanoški (Samuels-Thomas), 37. Aviani (Manavian, Sylvestre)

HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (24. Halász) – Sedlák, McEachen, Kruckovyč, Parkkonen, Lattner, Stehlík, Šnajnar – Kalus, Stretch, Luciani – Hlava, Braes, McPherson – Špaček, Bartoš, Guman – Němec, Matuš, Mrázek – Bulín.
    Medveščak Záhřeb: Corbeil (Rosandič) – Sauvé, Deutsch, Robar, Manavian, Kudělka, Puzič – Olden, Sylvestre, Svensson – Aviani, Brine, Armstrong – Samuels-Thomas, Mauldin, Zanoski – Puskarich, Perkovich, Simsič.

Rozhodčí: Baluška, Kincses – Nagy, Soos