Jablonec – Plzeň 2:4 (kon.)
FK Jablonec
2:4 (2:1)
FC Viktoria Plzeň
Sobota 29.09.2018, 10:30 • Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou • Juniorská liga – Čechy • 10. kolo

90+2
    Konec zápasu. (12:25:40)

90+1
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Ale z dorážky se TOMÁŠ KEPL již nemýlil. Je to 4:2 pro hostující juniorku!

90+1
    Tomáš Kepl penaltu neproměnil, brankář Vajner míč vyrazil...

90+1
    Pokutový kop pro Plzeň!

90+1
    A pravděpodobně poslední šance pro Jablonec, který bude kopat z pravé strany rohový kop.

90+1
    Plzeň si ještě za časovým limitem zkusí rohový kop z pravé strany hřiště.

90
    Hra je se poslední minuta dnešního utkání.

88
    Jablonec se po rohovém kopu neprosadil, míč odhlavičkovala hostující obrana do bezpečí.

87
    Rohový kop si také zkusí Jablonec, tentokrát z pravé strany hřiště.

85
    Viktoria Plzeň otáčí dnešní utkání! Na rohový kop si naskočil VÁCLAV SVOBODA, který hlavičkou k levé tyči otáčí zápas.

85
    Plzeň bude zahrávat rohový kop z levé strany.

84
    Hosté momentálně kombinují podél velkého vápna domácích.

83
    Hra je opět přerušena. Na hřišti leží jeden z hráčů Jablonce.

81
    Viktoria rozehrává až ke svému brankáři. Plzeň zakládá útočnou akci hostů.

79
    Hra je přerušena. Na hřišti se srazili dva hráči.

77
    Plzeň se usídlila na obranné polovině Jablonce. Dočkáme se otočení zápasu?

75
    Jeden z plzeňských hráčů je faulován na pravém kraji hřiště.

73
    Tak to se vůbec nepovedlo. Tvrdá střela Svobody našla pouze obránce před sebou.

72
    Před velkým vápně byl faulován jeden z plzeňských hráčů. Přímý kop pro Plzeň!

70
    Míč se opět vrací až k brankáři Plzně, který nakopává dopředu.

68
    Domácí Jablonec fauluje uprostřed hřiště. Hostující Viktoria bude rozehrávat.

66
    Domácí Plzně kombinují podél svého pokutového území.

64
    Plzeň vyrovnává! Nádhernou střelou levačkou do šibenice se prosadil PAVEL BUCHA! Je to jeho první gól za plzeňskou juniorku.

61
    Na točený centr si došel pozorný Sváček!

60
    Jablonec bude zahrávat standardní situaci z pravé strany.

58
    Vajner bude odkopávat od své brány.

57
    Z rohového kopu žádná šance nevznikla.

56
    Plzeň si zkusí rohový kop z pravé strany.

55
    Poprvé ve druhém poločase zahrozil Jablonec. Tečovanou střelu Bulíře chytá pozorný Sváček do svých rukavic.

53
    Hosté rozehrávají až od svého brankáře. Ten míč ihned posouvá dopředu.

52
    Viktoria začala druhý poločas velmi aktivně. Doposud se prakticky Jablonec nedostal za obranou polovinu.

50
    Velkou šanci Plzně hasí obrana domácích odkopem na rohový kop.

49
    Plzeň se dopustila útočného faulu. Vajner bude rozehrávat ze středu pokutového území.

48
    A další skvělý obranný zákrok domácích! Tentokrát střelu Plzně se štěstím zablokoval domácí Petržilka. Plzeň zůstává při míči.

47
    Po levé straně se snažil jeden z plzeňských hráčů prodrat dopředu, čistým skluzem hasí tuto šanci Peřina.

46

Hráči obou celků nastupují na hrací plochu. Druhý poločas za malý moment začne.

V prvním poločase jsme viděli tři branky, z toho dvě do sítě Plzně. Druhý poločas začne přibližně ve 11:40

45

45
    Haitl (FK Jablonec) neproměňuje pokutový kop, jeho střelu na pravou tyč vyráží DOMINIK SVÁČEK!

45
    Penalta pro Jablonec!

44
    Domácí budou v závěru prvního poločasu kopat rohový kop z levé strany hřiště.

42
    Jablonec fauluje uprostřed hřiště, hosté budou rozehrávat.

41
    Viktoria bude vhazovat dlouhý aut od pravého praporku na polovině Jablonce.

40
    Ani jeden z týmů si nevytvořil v posledních minutách žádnou větší šanci, většinou míč ztratí ve finální přihrávce.

38
    Plzeňský výpad končí špatným zpracováním jednoho z hostujících útočníků.

36
    Sváček bude odkopávat od své brány.

35
    Po delší odmlce se dostala Plzeň do útoku, náznak šance ale přečetla pozorná obrana Jablonce, která míč odkopává do bezpečí.

33
    Bulíř se uvolnil po levé straně hřiště, dokonce překonal i v souboji jeden na jednoho hostujícího obránce, následné zakončení pouze trefilo boční síť.

31
    Po rychlých třech vstřelených brankách je momentálně šancí minimálně. Oba týmy čekají na chybu soupeře.

29
    Jablonec si rohový kop po hostujícím obraném zákroku zopakuje.

28
    Rohový kop si také zkusí Jablonec, tentokrát z levé strany hřiště.

26
    Jablonecký Čvančara chtěl přihrávkou středem hřiště vysunout jednoho ze svých spoluhráčů, to se mu ale nepodařilo, míče se zmocnil hostující Sváček.

24
    Z rohového kopu žádná větší šance nevznikla a tak bude domácí Vajner odkopávat od své brány.

23
    Plzeň si zkusí rohový kop na pravé straně hřiště.

21
    Jeden z domácích záložníků ztratil ve středu hřiště míč. Na dlouhou přihrávku si málem došel Pek, který by šel sám na domácí bránu.

20
    Na pravém rohu velkého vápna napřáhl ke střele Pleštil, ale jeho střela našla pouze rukavice hostujícího brankáře.

18
    Naopak domácí tým se snažil proniknout podél levé strany, pokus končí útočným faulem.

16
    Viktora se snaží překonat obranu Jablonce, která dvakrát po sobě odvrací míč do autu.

15
    Velká šance hostů! Pro přízemní přihrávku si došel Petr, ale jeho střela pouze mířila do domácího brankáře Vajnera.

13
    Na zcela podobnou akci si vzápětí si již dala domácí obrana pozor.

12
    Plzeň snižuje! Jeden z hostujících hráčů skvěle vyslal do samostatného úniku MARTINA PETRA, který obstřelil domácího brankáře.

9
    Jablonec bude vhazovat dlouhý centr do pokutového území hostů.

8
    A další šance domácích! Horáček si vyměnil míč s Čvančarou, jehož střela letěla doprostřed brány, kde stojí připravený Sváček.

7
    To je úvod! Jablonci se po necelých šesti minutách hry podařilo vstřelit dvě krásné branky. Plzeň vypadá hodně zaskočeně.

5
    Jablonec jde do dvoubrankového vedení! Uvnitř velkého vápna propálil hostujícího brankáře JAROSLAV PEŘINA!

4
    Rozehrávku Plzně zachytává pozorná obrana domácích, kteří se tlačí dopředu.

2
    Tak to byla nádhera! DOMINIK PLEŠTIL napřáhl daleko za velkým vápnem a se štěstím překvapil hostujícího brankáře!

1
    Utkání rozehráli hráči Plzně, kteří se ihned od své obrany dostávají do útoku.

1

FK Jablonec: Vajner – Petržilka, Peřina, Breda, Haitl, Kebísek (C), Bulíř, Pleštil, Horáček, Čvančara, Hajdo
    Náhradníci: Richter, Štěpánek, Bělina, Dostál, Kozák, Maqastena

: Sváček – Hranáč, Brož, Kepl, Pihrt, Buchta, Patrovský, Petr, Svoboda, Pavlík (C), Pek
    Náhradníci: Fišer, Uzlík, Řezáč, Provod, Novák

Rozhodčí: Matějček – Fišer, Poživil

Podaří se Jablonci přetrhnout sérii porážek? A nebo Plzeň natáhne šňůru vítězství na číslo šest? Sledujte v sobotu od 10:30 hodin!

Vzájemné zápasy:

Plzeň U21 – Jablonec U21 3:3
    Plzeň U21 – Jablonec U21 3:1
    Jablonec U21 – Plzeň U21 2:5
    Plzeň U21 - Jablonec U21 3:0

To domácí Jablonec řeší jiné problémy, v posledních třech utkáních si připsal tři porážky. V posledním kole Jablonec prohrál 0:1 na hřišti Bohemians 1905. Nejlepším střelcem domácího týmu je Vojtěch Voráček se čtyřmi góly.

Hosté z Plzně mají po devíti odehraných kolech na svém kontě šestnáct bodů. V posledních pěti utkáních si Viktoria připsala pět výher! Tu poslední přidala na svém hřišti, na kterém porazila Hradec Králové 3:2. Nejlepším střelcem Plzně je Tomáš Kapl, který má na svém kontě šest zásahů.

V sobotu pokračuje Juniorská liga desátým kolem. Předposlední FK Jablonec přivítá čtvrtou FC Viktorii Plzeň.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Milan Stehura

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 2. Pleštil, 5. Peřina – 12. Petr, 64. Bucha, 85. Svoboda, 90+1. Kepl

Neproměněná penalta: 45. Haitl (JAB), brankář Sváček zneškodnil – 90+1. Kepl (PLZ), brankář Vajner zneškodnil

FK Jablonec: Vajner – Haitl, Hajdo, Petržilka, Kebísek (C) – Pleštil, Breda (85. Kozák), Peřina (62. Štěpánek), Bulíř – Čvančara (76. Bělina), Horáček.

FC Viktoria Plzeň: Sváček – Brož (76. Fišer), Hranáč, O. Pek, Svoboda – Bucha, Petr (79. Uzlík) – Patrovský (59. Provod), Pavlík (C), Pihrt (69. Řezáč) – Kepl.